Брамс си е сериозно изпитание, но щом душичката така се успокоява...
Весело и мнооооооого сладко е при вас
Предполагам сте документирали ситуацията

А за сученето нямам думи, много е сладко, но сигурно не е лесно 

Габи преди да си легне суче, после я слагам в леглото й и трябва да полежа малко на спалнята при нея, после я оставям да си заспива. Но някой път се случва да ме вика по още няколко пъти преди да заспи, по едно време пък ме караше по сума ти и време да й пея докато заспи 
Уж планирахме да е пак лятно, ама нещо сме избързали с плана
Иска ми се до месец - два да спра да кърмя Габи, ама ако не стане някакво чудо, не виждам как ще се получи това, уж суче само 2 пъти на ден, даже ако не спи наобед само вечер и си мислех, че няма да е голям проблем, ама не дава да се издума и дума да си легне преди да е цоцкала
Мнооооооооого се радвам за теб
Лека бременност ти желая !!!
Честито, лека бременност и здраво бебче за рожденния ти ден!
Мислех си аз да те питам какво стана с плана за лятно бебе, но ме досрамя
)
Препоръчани теми