Торта а? Абе аз на времето не казах и на мама и сама се оправях три дни, докато тя сама не разбра. Сега пък торта се яло... 

, но изхвърчах с рев....Мама ме успокои и ми даде превръзки.
Торта а? Абе аз на времето не казах и на мама и сама се оправях три дни, докато тя сама не разбра. Сега пък торта се яло... 

, но изхвърчах с рев....Мама ме успокои и ми даде превръзки.
от цялата тази работа
Първата менструация е не е нещо незначително, но е нещо лично. Кого го интересува, че на някое момиченце му е дошъл цикълът??

Това, че менструацията е нещо срамно, е толкова набита в главите ни... Тъпа история, ама не сме виновни ние, културата ни е такава. Но май и ние продължаваме да я подбутваме в същата посока. Ако родителите застават до децата си в този момент и им помагат да се почувстват значими и пораснали, вместо засрамени и уплашени... е-хей... ама още не става така
поне при нас, де.

Зависи от гащите



Препоръчани теми