Вятърко листи в гората пилей, а Юнчето вкъщи на топло се смей! - тема 5

  • 32 310
  • 743
# 405
Момичета от София
Една репортерка от БТВ се свърза с мен относно проблема с Вигантол-а . Ще направят репортаж, и искат да направят интервю и с някоя мама . Има ли някоя която е съгласна да се срещне с репортерката ? Няма да отнеме повече от 10 мин, и каза че ще дойде където и да е
Е все пак ще се даде гласнос макар и късно... кажете после кога ще бъде излъчен репортажа  Peace
Виж целия пост
# 406
Привет в този късен час!

Минавам набързичко да ви видя как сте и да се гмурвам в страната на сънищата вече Crazy
Нашият татко е в отпуска за една седмица и сега виждам колко е хубаво да сме си у дома тримата Heart Eyes Затова почти не ви чета тези дни.

Марчелка, дано ви свърши работа нашия кантар и стачката да премине много бързо! Пафчо е добро дете, няма да кара мама да страда дълго! Hug

За дрешките в Карфур видях, че сте писали и днес тъй и тъй трябваше да се пазари, та отидохме там. Еми, аз лично не харесах абсолютно  нищо - нито като качество, нито като асортимент, а и размерите са някакви странни и не отговаряха на месеците много точно. Погледнах едно спортно костюмче отблизо, което забележете от 25 лв. беше намалено на 15лв. и по цялото висяха едни конци, шевовете едни небрежни. ooooh! Не благодаря, ще пропусна пазаруването от там, въпреки че откакто захлади се оказа, че Крис има спешна нужда от по-дебели дрешки. Сега съм си поръчала от АСДА някои бодита с дълъг ръкав и този месец ще пусна някой нова поръчка с по-есенно-зимни дрешки, че иначе ще трябва да го държим у дома само това дете Laughing

От мен лека нощ!
Виж целия пост
# 407
Да ви се оплача - моята голяма беба хем не ме изсуква добре , хем когато реша , че няма да й стигне и й дам шише не иска да яде от него. Ами кото свърши кърмата ? newsm78 .Нашите сополи се оправиха от концентриран чай от лака и сода бикарбонат и в нослето.
На някой да му пада косата? Знам , че е нормално , но не мисля , че е нормално в такова количество та тя вече уредя и трябва добре да следя да не падне косъм при малките като ги преобличам , че няма мира после.Сигурно има още неща за коментиране ама от толкова четене вече забравих.
Лека нощ от нас. smile3524 smile3524 smile3524
Виж целия пост
# 408
Добро утро Coffee
мама по три, на мен косата доста ми пада вече, но все още е поносимо, знам че след бременността е нормално да пада повече. По време на бременността изобщо не ми падаше косата, сега обаче се компенсира и пада повече от обикновено, надявам се скоро да се оправи Praynig

Моят малчо тази нощ ми спретна будуване, заспа в 12 и нещо вечерта, в 3 и нещо се събуди и до 5 без 20 ме държа будна, да го гушкам и да яде ... и сега съм  Sleeping но трябва да оправям баткото за градина и да водим малчо на гастроентерелог. Дано всичко да е наред Praynig, че ми е много притеснено Sad

Лек и успешен ден на всички Hug
Виж целия пост
# 409
Добро утро, момичета!

По едни стиснати палчета за всички, които им предстои преглед днес - дано всичко е наред с бебоците!  Praynig

Пак набързичко ви попрочетох, че събота и неделя бяхме по културни мероприятия, да помогна на баткото с това-онова за училище, да поизчистя и дните си минаха бързичко.

Не, че се оплаквам,но ми е много мъчно така. Заради тези пусти пари, таткото няма да види как му расте детенцето, първото агуууу, усмивка и т.н.  Sad
spoko

 
Леле, много са бързи...

Те хубаво не разбрали ли, не бързали ли, но аз като питах на ДК на 28.09. нашата педиатърка с какво да сменим Вигантола и дали въобще да даваме нещо друго, тя ме погледна доста учудено и се наложи да й обяснявам откога и защо сме го спрели, защото тогава не й се обадих, спрях да й го давам и реших малко повечко да излагам на слънчице госпожицата и да изчакаме развоя на събитията. И честно казано не очаквах към тази дата да не е разбрала и да ме погледне така  Shocked

Времето днес е ужасно и няма да стане за разходки, но ви пожелавам много положителни емоции с бебоците!   bouquet
Виж целия пост
# 410
Добро утро Coffee
мама по три, на мен косата доста ми пада вече, но все още е поносимо, знам че след бременността е нормално да пада повече. По време на бременността изобщо не ми падаше косата, сега обаче се компенсира и пада повече от обикновено, надявам се скоро да се оправи Praynig

Моят малчо тази нощ ми спретна будуване, заспа в 12 и нещо вечерта, в 3 и нещо се събуди и до 5 без 20 ме държа будна, да го гушкам и да яде ... и сега съм  Sleeping но трябва да оправям баткото за градина и да водим малчо на гастроентерелог. Дано всичко да е наред Praynig, че ми е много притеснено Sad

Лек и успешен ден на всички Hug
И при мен е същото положението,но фризьорката ме беше предупредила да не се шашкам.Аз очаквах по-рано да започне,но не,започна отскоро.По време на бременността не само,че не ми падаше,но и се беше сгъстила доста повече...сега е нормално да падне това,което израсна...
Десито,дано всичко с малкия да е наред!  Praynig
Виж целия пост
# 411

Те хубаво не разбрали ли, не бързали ли, но аз като питах на ДК на 28.09. нашата педиатърка с какво да сменим Вигантола и дали въобще да даваме нещо друго, тя ме погледна доста учудено и се наложи да й обяснявам откога и защо сме го спрели, защото тогава не й се обадих, спрях да й го давам и реших малко повечко да излагам на слънчице госпожицата и да изчакаме развоя на събитията. И честно казано не очаквах към тази дата да не е разбрала и да ме погледне така  Shocked

Времето днес е ужасно и няма да стане за разходки, но ви пожелавам много положителни емоции с бебоците!   bouquet
И ние като вас не даваме нищо,но вече май слънце няма да видим в тези студени дни...Ще започвате ли Деавит?
Виж целия пост
# 412
...Ще започвате ли Деавит?

Днес сме на ваксина и ще ми каже какво да правим. Като се приберем ще пиша.
Виж целия пост
# 413
Добро утро и от нас! Аз давам Деавид вече, хич не ми се искаше, но фонтанелата ни е голяма и няма начин. Давам го, когато не излиза (като днес например, че времето ще е гадно).
За Карфура писах вече, наистина са им скъпички дрешките. Лично аз предопочитам да пазаря засега от абубу-то или като пуснат намаления във Фокса, че иначе се уливат  #Cussing out. Последната ми поръчка от асда излезе малко несплолучлива   ooooh!

Да питам някой случайно да знае актуален форум, където отговаря д-р Михайлов, че само на стари публикации попадам в "Часът на мама"
Виж целия пост
# 414
Добро утро!
Днес ще водя Теди на преглед. Нямаме течни сополки, но определено нещо се дави и от това си имаме и нова придобивка - кашлица.  ooooh!Дано не излезе нещо сериозно. Цяла вечер кашляше, но пък не се буди.  newsm78
Мислех си да купувам увлажнител за стаята, но сега май се отказвам, ще си стоим с тенджерка върху радиатора.
zyzi2, добре, че Теди спи цяла нощ, след къпането в 20-20.30 си заспива и чак към 7-8 се буди. За моя радост вчера не ми е повръщал.
ketti, направо и съчувствам на тази мама. Как ли се оправя с 3?
За вигантола педитата научават май от нас.  ooooh!
И на мен ми се струват дрешките от Карфур малко скъпички за качеството си. Май се разглезих с този Ebay. Mr. Green
nikolovi, ако никой от нашата тема не се съгласи да се види с репортерката, може да пишеш и в другите теми. Надявам се все някой да се съгласи на срещата.
Виж целия пост
# 415
Момичета - за Вигантола:

Нашата педиатърка каза, че в Германия се продава Вигантол на хапчета за кърмачета и той бил много по-подходящ за бебенцата, защото нямало опасност от предозиране. Препоръча ми, ако има начин някой да ми донесе от Германия (там май се казва Вигантолет). Така че - ако имате немска връзка, действайте. Продава се без рецепта. Аз вече поръчах на една приятелка, която живее там да ми донесе.
Виж целия пост
# 416
Привет, ние се върнахме от прегледа при гастроентерелога. Наред му е всичко на малчо. 1/3 от децата били така, но след захранването се оправяли ... Според лекарката гълтал въздух при храненето, което и аз щях да и го кажа, понеже като суче се чува един цъкащ звук .... моите съмнения за леко скъсена юздичка се оказаха верни ... но според педиатърката скъсяването е много малко и не си струвало сега да се цепи ...
Виж целия пост
# 417
Десито, и мен ме съмнява, че резултата от прегледа ще е същия. Децата на мои приятелки са били по същия начин и след захранването всичко се е оправило. Но аз ще отида пак на преглед, за да съм по-спокойна.
esma, благодаря за информацията. Ще кажа на нашия тати да ни купи от Германия.
Виж целия пост
# 418
Здравейте и от нас  Simple Smile
За репортажа - довечера в новините в 19:00 ч. Жалко, че никой от нашата тема не прояви интерес  Sad Има едно момиче Валери от темата за Вигантола, която сигурно ще се срещне с репортерката.
На болничките бебоци пожелавам бързичко да се оправят  Hug
И аз не давам Деавит . Тук и днес има слънчице и бяхме на терасата с малкия, но много духа и се прибрахме, че да не го разболея с тоз вятър  Rolling Eyes
десито , а ще се цепи ли изобщо, или само за сега няма ?
Pepsilight , дано не е нещо сериозно с Теди  Hug
MaYa_ , а къде е абубу ?
Вчера обикалях Гранд мол-а и във Фокс-а , този до Зара-та имаше намаление на зимни якенца. По 30 лв са , дебелички са с качулчица. Харесаха ми, но аз няма да купувам, защото имам от племенника ми. Ако някой мисли за такава покупка, може да ги погледне  Peace
Виж целия пост
# 419
Привет!
За вигантола на мен ми казаха,че не е ясно кога ще има нова партида и от няколко дена давам деавит не мога да чакам повече предвид,че много растем.За сега не виждам нещо обезпокоително от него.По-добре деавит отколкото рахит.
За днес ще слиза ли някой кьм морската аз мисля да слизам кьм 12.00.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия