чета ви тези дни, но все не мога да се включа.
Искам да попитам- мамите, които спряха да кърмят и минаха напълно на АМ пихте ли някакви медикаменти да спиране тотално на кърмата? Аз не съм и започнах да се притеснявам дали не направих грешка, а с педито всене мога да стигна до този въпрос.
Николови, видях в темата на Лулу, но нещо не ми стиска да се появя по БТВ, но желанието ми е огромно!!!! Гадното е, че не и мога да мръдна от вкъщи в това време.
Пепси, според мен има секрети, които се стичат назан, много често така се получава, секретите не текът навън, а детето започва да покашля. Отведи го на УНГ направо, аз на педитата нямам доверие в такъв случай, те си знаят стандартни неща, ако не стане, тогава на специалист, а то инфекцията си се задълбочава през това време.
Елизка, няма ли да спретнеш една оферта за Некст? Нещо от АСДА няма нищо толкова дебелко като за зимата....Все са ездни клинчета и туники...
Есма, сега чета, мъж ми ще лети тези дни до Германия и ще го помоля, щом е без рецепта. Но как се дават, предполагам се разтварят
!Мами, с две и повече деца, как ходите да водите децата си и да ги вземате в това лошо време. Днес се чудя как ще стане, макар, че не вали, а през другите дни не ми се мисли...

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.






. Та купих капките и всичко се оправи, излязоха много сполучливи тези капки, но ми е чудно докога ли трябва да сме с тях?
, дано да не е повече, че каквато ми е рядка
,но е много трудно с домашните,дали да готвя,чистя,да гледам бебе,да уча с петокласник и да пиша чертички с първолак
а сега и с това време сме затворени вътре .Оплаках се и аз.
Ще мине и това...
Голяма работа върши кантарчето. Спокойна съм като знам по колко яде.