ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 558
  • 732
# 375
Ей, тоя Рууни очаквам вече и от хладилника да излезе  Mr. Green Joy

shammi, каква софра си сложила  Hug

Само да не пуснем гол до 30тата минута, пък после ще му мислим  Mr. Green Да си повдигнем духа за Гара-гара гооу  Mr. Green http://www.youtube.com/watch?v=7Mn1WN5yeag

Айде, червените, де сте, бре? На стадиона?  Whistling  Hug
Виж целия пост
# 376
уф, те вече падат с 0:2, а още не е свършило 1вото полувреме
Виж целия пост
# 377
Аз не обичам да съм приносител на лоши новини, но мачът на ЦСКА хич не върви  Sad
Виж целия пост
# 378
Айдеее и по една от местните телевизии ще гледам спешъл предаване,отново на тематика "Ще го бъде ли Рууни в Юнайтед и докога?"  Confused  Sick
Виж целия пост
# 379
Айдеее и по една от местните телевизии ще гледам спешъл предаване,отново на тематика "Ще го бъде ли Рууни в Юнайтед и докога?"  Confused  Sick
hahaha hahaha Остава да ти пуснат такова и за Бербатов  Mr. Green
Виж целия пост
# 380
Ама ако ми пуснат Берба ще се забавлявам на английския му.   hahaha
Докато при Рууни...  Sick Sick Sick
Чак в червата ми е отвратителен.  Tired
Виж целия пост
# 381
Аз предричам гол на Грийн или на Жо  Laughing

П.П. Аааа как така Бончо Генчев не е гост?!  Mr. Green  Crazy
Виж целия пост
# 382
Аз предричам гол на Грийн или на Жо  Laughing

П.П. Аааа как така Бончо Генчев не е гост?!  Mr. Green  Crazy

От твоите уста в Божиите уши  Peace
А дано - започваме след малко ще викам с пълна уста  Mr. Green
Виж целия пост
# 383
Аз предричам гол на Грийн или на Жо  Laughing
А дано  Praynig Ти ги умееш прогнозите  Wink
Виж целия пост
# 384
Ех никакви ви няма тая вечер Simple Smile Като "Левски" сте  Mr. Green И тях никви ги няма.

Уволнили са Емил Костадинов от ЦСКА.
Виж целия пост
# 385
Гледам аз....и предния мач се ядосвах, и този също, после рецептата за нервите Левски и ЦСКА ще ми я осребряват....
Виж целия пост
# 386
Много ме е яд как ни вкараха гола.... ooooh!
Жо никакъв го няма.. Гарата да не говорим, то не стига топка до него.  Confused Кривият да влиза и да ги почва тия жабари Mr. Green
До края на мача бойният ми вик е "Божкоо, обичам тааа!"  Mr. Green  Crossing Arms

Уволнили са Емил Костадинов от ЦСКА.
А треньора не са ли?  newsm78
Виж целия пост
# 387
Ex що така ни вкараха гадно.................. в интерес на истината Божката е на ниво този път евала )

Айде останаха 5 минути Whatever дано прогнозата ти се сбъдне  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 388
Е паднахме, но определено мисля, че тук ще ги нагънем. Аз лично ще съм на стадиона и ще крещя здраво )))) Сега повече ми харесаха отколкото със Спортинг.


П.П. Абе все Емо Костадинов ли ще е изкупителната жертва в ЦСКА  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 389
Ми толкова, к'во да правим.
И аз планирам да подкрепя отбора тук  Peace
Ако е някаква утеха, Спортинг са опукали Гент с 5-1. Сега сме 3ти в групата на точка зад Лил (ако са ми верни сметките Thinking )
 
Лека   Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия