ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 558
  • 732
# 390
Да, и треньора са уволнили... не е ли много рано за това? Та той има само няколко мача? Или се бъркам?
Виж целия пост
# 391
Бе не знам,но нещо много голямо става в ЦСКА...само Бог знае кога ще излезе наяве всичко!  ooooh!
Виж целия пост
# 392
ЦСКА-то е повече бизнес, отколкото футбол  Rolling Eyes Не знам точно какви са им далаверите, но има нещо...нещо перат...
Виж целия пост
# 393
Перат,перат.
С големия барабан ги въртят.  Confused
Виж целия пост
# 394
То цялата държава я върти центрофугата, та какво остава за един отбор. Едно време беше каквото беше, имаше чест и слава, сега за чест и слава няма мераклий...
Виж целия пост
# 395
Така,така...  Confused
Ама ми е чудно,защо в ЦСКА е толкова видно,толкова...ъъъ... как да го кажа...  Thinking абе всички го правят,то е ясно,но защо само в ЦСКА проблемите са толкова много?
Виж целия пост
# 396
Не знам Сарки, това трябва да го каже некой сесекар, както казва Анелка  Mr. Green Аз не съм много запозната с материята  Thinking
След оня индиец, милиардер ли беше, къв беше, имам чувството, че тръгнаха назад. Пък и оня Лупи- Томов и той ги въртеше и ги сучеше... И от това страдат само феновете. После защо били бесни и чупели всичко... само, че трябваше на ръководството да им счупят по нещо в главите  Twisted Evil
Виж целия пост
# 397
И настоящия президент на ЦСКА вече няма да е президент. Чухте ли интервюто на Костадин Стоянов? Каза , че в отбора не си говорели, дори и на терена не се разбирали.  А някои играчи казали , че вече нямали сърца...  newsm78
Виж целия пост
# 398
Вижте за какво става въпрос Вън боклуците от ЦСКА Точно за това говорим, феновете вече изтрещяват.
Виж целия пост
# 399
Вижте за какво става въпрос Вън боклуците от ЦСКА Точно за това говорим, феновете вече изтрещяват.

Те за това цялото ръководство се изнесло 10 мин преди края на мача. Бесни фенове хвърляли към ВИП ложата димки и камъни.
Виж целия пост
# 400
И аз не съм запозната със сесекарската материя (то не,че и в Левски вече съм толкова навътре),но щом на мен,дето хич не съм наясно ми прави впечатление,значи работата е сериозна.  Confused
Жалко,много много жалко за българския футбол,'щото това не е само в ЦСКА!   Confused
Виж целия пост
# 401
Вижте за какво става въпрос Вън боклуците от ЦСКА Точно за това говорим, феновете вече изтрещяват.

Те за това цялото ръководство се изнесло 10 мин преди края на мача. Бесни фенове хвърляли към ВИП ложата димки и камъни.
ooooh! Ще ги надминем и сръбските ултраси  Tired


И аз не съм запозната със сесекарската материя (то не,че и в Левски вече съм толкова навътре),но щом на мен,дето хич не съм наясно ми прави впечатление,значи работата е сериозна.  Confused
Жалко,много много жалко за българския футбол,'щото това не е само в ЦСКА!   Confused
Не е, но там е най-очевадно. А какви звезди излязоха оттам... Tired
Виж целия пост
# 402
Мхм,мхм.
Като го правят,поне да е елегантно!  hahaha
Виж целия пост
# 403
Ето го интервюто на Костадин Стоянов , но тук е малко съкратено
http://www.блитз.bg/sport/article/74100

А пък Данчо Минев на полувремето искал да си тръгне и напуснал стадиона, но Емил Костадинов го върнал http://www.блитз.бг/sport/article/74098

Абе някъв ужас е в отбора в момента  ooooh!
Виж целия пост
# 404
Мхм,мхм.
Като го правят,поне да е елегантно!  hahaha

Колелото вече се е завъртяло и куче влачи, диря няма  Money  Money Money

Ще се стигне до някакви ексцесии, така ми мирише...  ooooh! Не ходете на мачове, само това мога да кажа!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия