ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 557
  • 732
# 195
Тя Ели е длъжна вече всеки път преди мач на нашите задължително да слага подобни снимки...Иначе ще и издействаме бан.....

Въх, нимой тъй  Mr. Green Ще се правя на маймуна в името на родния футбол, то се е видяло  ooooh! Кога е следващата среща?

Сарки, Софията в момента си е жив Лондон - има мъгла и ръми  Confused

Братята сърби по принцип даже са по-бойни и от нас, имам такива наблюдения.

Браво на Монтенегровци, водят убедително.

Лека нощ ДиваРоми и дано бързо ти мине  Hug
Виж целия пост
# 196
Отмениха мача Италия - Сърбия заради бесни ултраси Ужас, на тези трябва да им сложат забрана да имат национален отбор по футбол за няколко години.
Виж целия пост
# 197
Англичаните ме разочароваха Crossing Arms загубиха се из  Черната гора
Щях да ви питам,докато слушах в началото химните,след време когато имат крал,англичаните ще си редактират ли химна Simple Smile

Ей не ги разбирам тези бесни ултраси  ooooh!
Виж целия пост
# 198
Щях да ви питам,докато слушах в началото химните,след време когато имат крал,англичаните ще си редактират ли химна Simple Smile

Ще проуча въпроса отблизо. smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 199
Щях да ви питам,докато слушах в началото химните,след време когато имат крал,англичаните ще си редактират ли химна Simple Smile

Ще проуча въпроса отблизо. smile3532 smile3532 smile3532
Аз веднага ви светвам, че химна е  God Save the Queen/ God Save the King (когато монархът е от мъжки род)
  Справката   bowuu
Виж целия пост
# 200
Браво Ел,ако не ни беше светнала по този екзестенциален въпрос,едва ли щях да спя спокойно.  hahaha Hug  bouquet
Виж целия пост
# 201
На вашите услуги съм  Hug Някой нещо друго да го интересува  Laughing
Виж целия пост
# 202
 smile3525  вече мога да си легна спокойна и аз,няма повече да ги мисля англичаните Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 203
На вашите услуги съм  Hug Някой нещо друго да го интересува  Laughing

Кой уби Лора Палмър?  Thinking
Виж целия пост
# 204
Баща й.  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 205
дубрютрю мацки  Hug

малко топли напитки от мен:

 и    

снощи имало изцепки по стадионите  Mr. Green

Резултатите в нашата група след снощните мачове:
Швейцария – Уелс 4:1
Англия – Черна гора 0:0

Класиране в нашата група:

1. Черна гора 4 10

2. Англия 3 7

3. Швейцария 3 3

4. БЪЛГАРИЯ 3 3

5. Уелс 3 0

п.п.благодаря за пожеланията мацки  Hug, мисля, че почти го утепах вируса  Mr. Green.
Ели, като припомни, много се смях за оная случка с компютърния вирус  Joy
Виж целия пост
# 206
Юху, добър вечер  Hug, гледам никой не се е вясвал от дни наред  Rolling Eyes
Как сте, банда, гледа(х)те ли мачове през уикенда Wink
Айде по едно  Hug


Виж целия пост
# 207
Хелоу и от мен.  Hug
Нищо не съм гледала аз,вчера мернах Пирин с Левски,а онзи ден Манчестър с Уест Бромидж...толкова футбол от мен тия дни...  Mr. Green
Абе "новите" ни национали кога пак имат мач?  Flutter
Виж целия пост
# 208
 Нищо не съм гледала, обаче снощи хапнах в компанията на целия отбор Ботев-Враца в Макдоналд-са на Околовръстното  Mr. Green Трябваше да си взема някои автограф ...ама от кой  Thinking
Виж целия пост
# 209
 smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия