ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 557
  • 732
# 210
Нищо не съм гледала, обаче снощи хапнах в компанията на целия отбор Ботев-Враца в Макдоналд-са на Околовръстното  Mr. Green Трябваше да си взема някои автограф ...ама от кой  Thinking

От всички - ЗА СПОРТА!!!  Laughing
Виж целия пост
# 211
Добро утро.вече ме е срам да пиша след последния мач на моя любим отбор ЦСКА.Тези момчета не разбират какво е да носиш червената фланелка.
Виж целия пост
# 212
Гери,преоблякла си се в слънчогледи...отиват ти на очите.  Hug
Григори,хич не се срамувай,ами спри да ги гледаш.  Crossing Arms
Аз що не гледам Левски.  Crossing Arms
Нищо,че с тоя Дембеле са уцелили кьоравото.  Mr. Green
Виж целия пост
# 213
григори, не са ядосвай и мен ме яд и срам, ама положението такова  Sunglasses
И дяволите в събота направиха лош мач. Но пък Уест Бромич, направиха добър мач  Mr. Green

Тази седмица ще има мачове за гледане, трябва да погледна по-подробно дни и часове и ще пиша пак.

п.п. Ели, въъъйййй как ти завидях, ако знаЙш  Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 214
Гери,преоблякла си се в слънчогледи...отиват ти на очите.  Hug

Анелка, видя новата ми премяна, а... Ценна си!!!
Виж целия пост
# 215
Гери, миличка, аз забелязах, но съм забравила да ти честитя  Blush ... прехласнах се по Ботев Враца иииии, извинявай  Blush


да ти се реванширам:

Виж целия пост
# 216
Гери, миличка, аз забелязах, но съм забравила да ти честитя  Blush ... прехласнах се по Ботев Враца иииии, извинявай  Blush

 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 217
Гери, миличка, аз забелязах, но съм забравила да ти честитя  Blush ... прехласнах се по Ботев Враца иииии, извинявай  Blush
hahaha hahaha hahaha
смей са, смей
я виж


какви са симпатьоне  Mr. Green в зелено  Mr. Green
Ели, тез бяха нали?  Mr. Green
Виж целия пост
# 218
Eххх, симптатяги са те... Елии, как ги опущи? Mr. Green

Гери, много ти е хубав чадъра. Hug

Ето нещо интересно, макар че не съм съгласна с всичко:
http://www.sportal.bg/news.php?id=265583
Виж целия пост
# 219
Хехехех ,има доста добри попадения  Laughing
Виж целия пост
# 220
 

  Joy Joy Joy Същите са Анелка, с тоя на първия ред от дясно на ляво третия, бяхме рамо до рамо на опашката за сандвичи...

 
п.п. Ели, въъъйййй как ти завидях, ако знаЙш  Crazy Crazy Crazy

  
Гледайтиии и завиждайтиии  Joy

Другия път ако случайно срещна Сторгозия Плевен или ФК Рапид -Дивдядово, обезателно ще им искам автографи, може и да се снимам с тях  Mr. Green

Обаче да знаете от обща култура, че са облечени от Пума, а националите никой не ще да ги облича  Crazy

Герка, много си лятна, а чадърчето е за разкош  Hug
Виж целия пост
# 221

Хехехех ,има доста добри попадения  Laughing
  smile3521
Виж целия пост
# 222
Обаче да знаете от обща култура, че са облечени от Пума, а националите никой не ще да ги облича  Crazy

 smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 223
Обаче да знаете от обща култура, че са облечени от Пума, а националите никой не ще да ги облича  Crazy

 smile3532 smile3532 smile3532


Е, кАжи не е ли така  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 224
Лесно ми е да харесам Ботев Враца. Чууууудесни момченца.
Цял живот съм викала "Ботев, Ботев, Ботев", просто няма да споменавам града  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия