ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 557
  • 732
# 420
Вальо Михов президент на ЦСКА?!?!? Ужас, не го ли разбраха този вече???? А Пламен Марков спортен директор.
Виж целия пост
# 421
ее, все пак играе момчето.
за мен някой му е бил пуснал някаква муха, че е прекално велик и може да си позволи малко по-така отношение ..., но мисля, че оставането е добро решение. Прав беше Фърги, като каза, че понякога си мислим, че чуждото винаги изглежда по-добро, но не винаги се оказва в действителност, че е точно така.

Сарки, сега ще има официално извинение към публиката  Mr. Green и тържествена клетва, че ще играе единствено и в името на публиката  Twisted Evil, е и разбира се накрая - God save the Queen!  Crazy Twisted Evil


p.p.
Вальо Михов президент на ЦСКА?!?!? Ужас, не го ли разбраха този вече???? А Пламен Марков спортен директор.
Tired, отивам да чета
.......................
още не е сигурно. За момента, това е обаче по-малкото зло и е по-добре от сегашните "управляващи"!
Виж целия пост
# 422
Сър Алекс: Рууни се извини на всички

 Joy, ще пусна тото ей  Joy
Виж целия пост
# 423
"Follow your spirit and upon this charge, cry god for Harry, England and St. George! God save the Queen!" hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 424
Пффф, смешници. Още по-умразни ми станаха  Sick
Виж целия пост
# 425
"Follow your spirit and upon this charge, cry god for Harry, England and St. George! God save the Queen!" hahaha hahaha hahaha

пичовете имат традиции, ей че сте значииии  Twisted Evil
 Joy
Виж целия пост
# 426
Имат,имат хич не го оспорвам.   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 427
Лелееей, три дни никой не е писал! Срам!

Синята агитка строи ли се вече за мача? Давам по едно за отскок и бърз гол за Левски.


А Вальо Михов отказал да президентства, разбрахте ли?
Виж целия пост
# 428
Гаааааааарррррррааааааааааааааааа.....................
Виж целия пост
# 429
 newsm44
Виж целия пост
# 430
Бой, бой, бой......И по 10 човека на терена.....Това при 1:1 за съдията......
Виж целия пост
# 431
Ужас!  ooooh!
Абе какво стана толкова, аз не видях нищо чак толкова фрапиращо, че да се сбият така.

Ох, дали не е по-добре да прекратят мача...
Виж целия пост
# 432
Бре, тези събудиха мъжо... Сбиха се!!!
Виж целия пост
# 433
Кой се сби бе Simple Smile Аз хем съм пуснала мача за фон, но това съм го пропуснала?
Виж целия пост
# 434
И аз не видях кой се сби, ама мелето бе здраво - не се знаеше кой кого бие....Дарко Тасевски бе единият от героите.......Нищо особено, просто май не издържаха нервите от изравняването........Чак Гонзото отиде при 4-я съдия.....После някой от публиката хвърли малка бутилка с вода по един левскар, ама долу, ниско в крака го удари, той пък се хвана 2 педи нагоре и започна да се превива.......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия