Иде златна есен, посрещаме я с песен

  • 31 069
  • 739
# 555
AnMary, знае защо не работи указателя, но в момента нищо не може да направи Sad
Джони го мързи да отиде до магазина и да ми купи дънна платка. Мислех си да опитам диска да го закача като външен на някои от другите компс и да сваля даннните.
Ще го действам, Джони де.

Моля се за Бобо.

Снощи обаче сънувах как записвам Алекс на ясла Simple Smile
Виж целия пост
# 556
Орхид,стискам палци  Praynig Praynig Praynig
Ама внимавайте какво пишете че тук всички сме едни "трепетлики" Hug Hug
Виж целия пост
# 557
Веве това за Синагиса ли става въпрос?  newsm78 По принци лекарката Ви е права, щом детето е добре и не боледува наистина няма нужда да се товари организма му излишно с още ваксини, още повече че Пентаксима също съдържа щам за пневмококи  Peace.
Ама внимавайте какво пишете че тук всички сме едни "трепетлики" Hug Hug

Тук си много права  Peace
Ако искате да си направим нов указател временно знам ли newsm78
Виж целия пост
# 558
Никой ли няма новини за Бобчо и Орхид. И на мен ми е притеснено, дано се оправи по - бързо детето. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 559
Новия скайп има линк към Фейсбук, има и Phonebook. Орхид не е писала телефона си.
Ще задействам Джони да оправи указателя и да го изнесем на някой друг сървер. Кофти, че сорса е на диска на изгорелия комп.
Виж целия пост
# 560
Веве това за Синагиса ли става въпрос?  newsm78 По принци лекарката Ви е права, щом детето е добре и не боледува наистина няма нужда да се товари организма му излишно с още ваксини, още повече че Пентаксима също съдържа щам за пневмококи  Peace

Мне, за Синфлорикса ставаше дума. Нали го има в имунизационният календар. Така се радвам,че няма да му слагат нищо повече само да минем успешно и сега Пентаксима без да има последствия ще си отдъхна.
Ако пък нещо ,се наложи да се слагат допълн.ваксини за тези пневмота съм се спряла на Превенар.
Виж целия пост
# 561
Ан Мари на се притеснявай, все пак не си машина и не зависи от тебе, когато стане  Peace.
Аз пък току що обърнах внимание на това дето пишехте от една седмица за разместването на форума и чак сега забелязах къда са ни сложили. НО ми се струва не много удачно,  newsm78 - моето мнение е че трябва да си е отделено  newsm78 Да е подфорум към бебето и детето както са другите, а не да е под-подфорум на бебета от 0 до 1 г. За мен е малко обидно - защото например децата в отчетната тема са почти всички по големи от годинка, че и повече. А и така е някак си много незабележимо и трудно се намира според мен, незнам това е моето мнение, кажете и вие как мислите Thinking.

Изхождам от факта, че в последно време у нас се раждат много недоносени дечица, и техните родители ако имат повече познание и черпят информация и съвети от нашия подфорум, ще примат много по лесно нещата, ще са информирани и ще знаят как по добре да се грижат за детето си/децата си. Може би трябва да помолим модераторите или  реорганизаторите на форума да ни отделят по специално и по леснодостъпно място Tired

Веве вярно обърках се вече и аз с тези ваксини точно Синфлорикса имах в предвид - той Синагиса е само за най малките бебета и се опставя от неонатологиите.
Но Превенара е доста добра ваксина, аз съм я сложила на моята и съм доволна, но имай в предвид че моята е с астма и има пет пневмонии изкарани за първата година и половина от живота си, така че при вас на този етап е излишна и едната и другата Peace. Иначе те са почти еднакви - Превенара е петвалентна пневмококова ваксина, а Синфлорикса е десет валентна,  Peace
Виж целия пост
# 562
Дани,мойто е новородено на 8 Mr. Green Joy
Кво ви пука бе хора,нали нова майка ,току що сблъскала се с проблема няма да дойде тук ей така,а ще пише НЕДОНОСЕНИ  в Гугъла PeaceПосле ще и бъде все едно през къде влиза
Виж целия пост
# 563
Дани, аз имах предложение да е някъде около "Родени". Но пък съвсем щяхме да се забием в десета глуха Simple Smile
И моето е новородено на 9 Simple Smile

Няма описание на подфорумите, така че ще се вижда.
Преди разместванията даже и като отделен подфорум пак майките не го забелязваха.
Предполагам, че Мамм в най-скоро време ще опише по библиотеки и правила кое къде може да се намери Simple Smile
Виж целия пост
# 564
Еми поне с поголемките буквички да е, а не с този ситен ръкописен шрифт, така пък хич не се вижда newsm78, нека да е като "ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ", даже да е точно над тях, за мен това е най правилното решение Peace, защото поне половината от нас пишем и в този подфорум. Не искам да кажа че недоносените имат проблеми, не всички, но наистина доста от тях особено в началото са с някакъв проблем.
Но пък за Гугъла сте прави, вярно е че който търси НАМИРА, стига да напише какво търси в чичко гугъл, и моя мъж така навремето беше намерил и прочел всичко Peace
Виж целия пост
# 565
Аз разбрах, че Боби е по-добре (дано информацията ми е вярна, че е през много хора).
Дано Orhid влезе да потвърди.
Аз от утре тръгвам на очни, а и нашия татко се прибира, така че няма да влизам много. Но ще се опитам да ви наглеждам (особено за инфо за Боби и за бебчето на Мариана).  Hug
Виж целия пост
# 566
Вики, дано наистина информацията е вярна!  Praynig
Но аз вярвам, че всичко с детенцето е наред!  Hug

Колкото до местоположението на "Недоносени" - мен лично ми е все тая, но и според мен така не се вижда добре.
Иначе през гугъл си веднага тук Simple Smile

Сега да ви питам нещо, да видим дали не параноясвам.

Имаме два очни прегледа още в неонатологията и там всичко казаха, че е наред. Освен това Софи определено вижда добре - заглежда се в хора и играчки, отговаря на усмивките ни и т.н. Играчките определено много й привличат вниманието. В понеделник сме на трети преглед.
От известно време ми се струва, че на едното й оче има нещо като петънца по самата гладка повърхност на окото, не знам как да го обясня. Много леки са тези петънца и май аз съм единствения човек, който ги вижда, защото на когото и да кажа ми казват, че няма такова нещо. Но аз продължавам да ги виждам. Те са по-скоро като отенъци, не знам как да ви кажа по-разбираемо. Според вас възможно ли е такова нещо и ако да какво би могло да означава или аз наистина вече изкрейзвам?
Виж целия пост
# 567
Орхид стискам палци и се моля за вас
ние пак се с пневмония ще се побаркам ве4е тъкмо взе да се пооправя днес я заведох я на профилакти4ен преглед а то се оказа 4е имаме скрита пневмония нямахме нито температура нито носни секрети само кашлица и то не толкова сериозна Sad
Виж целия пост
# 568
Вики благодарим за инфото, дано наистина е достоверно, ние продължаваме да се молим за Боян и Охрид Praynig
На вас честит ви татко, много да му се радвате и да го слушате, а ти не ни забравяй, пиши поне отвреме на време. Hug
Кики, странна работа и как така я откриха тази пневмония, снимка, кръв - това ли показват, дано не е сериозно де и се оправите бързо, дано е в начален стадии и бързо да овладеете положението Praynig
Виж целия пост
# 569
Искам да ви попитам кога започват да се бият някакви ваксини?
Ние до сега имаме БЦЖ и Хепатитна 1 ваксина ми другите?
Все забравям да питам педиатърката Rolling Eyes

ох.. аз ще се оплача ама много ми е трудно нещо  Confused
Малките яко мрънкат,баткото ревнува ли лигави ли се не знам но направо превъртам гледам ги по цял ден сама  Rolling Eyes
Страх ме е обаче да пусна баткото на градина и не знам какво да правя то и без ваксини ужас Rolling Eyes
Спя за 24 часа около 4 няй много и се чувствам изцедена до край Outta Joint Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия