Евелин пак е болна
уж този път се разминахме с АБ,но сополите й пак са в устата 
Дано всички болнички бързо оздравяват че в това шантаво време ние едва се климатизираме ,а те милите докато се усетят какво става и вече кашлят и се сополевят

За тази коластра на мен ми препоръчаха на LR -немска компания която отново разпространението й е чрез МЛМ,казва се Коластрум.Има я в течен вариант и на капсули,като течната била за деца.Аз за в момента се въздържам от закупуването й

За очен лекар и мен наскоро ме светна комшийката че след годинката се правел преглед.
bebZz, добре дошли с малката принцеска Ванеса,видях я във ФБ,очарователна е като мама
Много е хубаво че имаш баби които помагат че аз на твое място без такива не бих се справила!Я кажи сега татито нацапа ли гащите като гушна панделка 
Мире,и тук да честитя рожденния ден с пожелания за много здраве,щастие и много усмивки!
Миналата седмица стоим с Боби на терасата и пушим и гледаме комшията ни се прибира с огромен букет цветя и след малко жена му излиза на терасата и започва да крещи от радост-Много е Хубава,много е хубава,поглеждаме подаръкът за РД- кола.Аз нали др седмица съм рожденничка и викам на Боби и аз искам такъв подарък а той се смее и вика нямаш проблем ще ти избарам от някъде едно трабантче
На кола не се надявам в близките 2-3 години, ама дано не ме забрави тази година че покрай тези ремонти вече семейния бюджет доста намаля а кухнята едва сега ще я започваме 
Ще излезнем само двамата да хапнем и тихо и кротко вкъщи.
Мадамке не се крий,липсваш!!!

Изненадващо беше доста по-стресиран, отколкото с малкия! Много повече внимаваше и май повече й се радва все още
Дано сработи, че направо луда ме прави (а и бабите вече, дето преди казваха, че по-послушен от него в парка нямало 


..Ако някой го подкачи и малкия веднага се крие зад мен..Но, ако отсреща не се откажат и продължат да го закачат и той започва да се закача също
Много лошо време идва-в къщи да стоим.В момента Сияна е 5-6 надути балона и голяма игра.Ама и това ще омръзне.Ставам,че една пералня ме вика да простирам
