Майчета 2009! - 3

  • 27 253
  • 736
# 210
  tiptoe от вчера. Wink Извадете ни от списъка за Нобелова.
Виж целия пост
# 211
Цяла минута се пулих за да схавана  Mr. Green Мийка, честити ви краченца!  Hug

Разтопената лейди, много ми е драго че се хващаш с тия колажчета. Трябва да измъдрим нещо дребно и за първа страница  newsm78 Ще сложа снимка само да изуча тази нощ Право-то че утре съм на поредния изпит.
Виж целия пост
# 212
newsm75 старата Miika, която мрънкаше за щяло и нещяло, сегашната обещава да е поне толкова голяма, колкото е голямо  голямото й момченце.
Виж целия пост
# 213
Мийка, честити ви ходещи крачета! Уверено и спокойно да го носят на хубави места и при прекрасни хора!  Heart Eyes
Кой остана да се състезава за наградата?  newsm78
Ели, успех с правния изпит!
Слънчасала, нещо ми иска парола албумът, пък с нашата си нещо не става  #Crazy Иначе съм с 2 ръце за колажи с малките. Миналата година една комшийка си поигра с 2-3 снимки на Бела и направи страхотни коледни картички. Всички адски ги харесаха!
Виж целия пост
# 214
Не съм слагала парола, само го скрих да не се пъхат любопитковци. Иначе с нашата парола би трябвало да се влиза спокойно...
Виж целия пост
# 215
Не съм слагала парола, само го скрих да не се пъхат любопитковци. Иначе с нашата парола би трябвало да се влиза спокойно...
И мен не ме пуска Sad
Aa, miika- Честити ви ходещи краченца- да го отведат там накъдето го води и сърцето:)
Виж целия пост
# 216
И аз не успях да вляза с нашата парола

Мийка  newsm68 честити ви ходещи крачета
Виж целия пост
# 217
Разбих системата  Joy
Влезнах в страничката с останалите ни албумчета и оттам се вижда новото  попълнение, даже и дата си има:) Peace
Сега остава по-трудното-да заставя наследникът да стои мирно поне 1 минута, за да го снимам както трябва Laughing
Виж целия пост
# 218
newsm75 старата Miika, която мрънкаше за щяло и нещяло, сегашната обещава да е поне толкова голяма, колкото е голямо  голямото й момченце.
А, дано PeaceЧестито!
Виж целия пост
# 219
Виж целия пост
# 220
Привет и от мен.
Бебз, честито. Да ви е жива и здрава дъщеричката и много, много да ви радва.
Слънчасала, добре завърнала се.
Мийка, значи казваш - край на притесненията. Че то няма да си ти  Laughing Честито ти ходещо момче.
Стастита, къде си, какъв е този драматизъм?
Да си кажа - ще си имаме момиче този път. Това може сериозно да разклати плановете ни за 3 деца  Laughing И с пазаруването няма да се размина. Чувствам се идеално, само дето корема ми вече почн да личи.
Иначе - всичко по старо му. При нас идва хубавото време, по цял ден сме навън. Александър се научи да скача на батута, т.е. схвана как да го прави сам и сега е като откачен - по цял ден иска да скача. Освен това много ми помага в градината. Маха всичко зелено, където види. В събота го изпуснах за секунди от поглед и намери кална локва. Каква картинка беше само... Трябваше да го мием с маркуча навън.
ПОздрави от нас.
Виж целия пост
# 221
Честита  stork-girl радост!  Hug
Виж целия пост
# 222
Пускайте Нова телевизия и чакайте доктора Стаситин Crazy

Кати,честито!Сега ще видиш що е то мания да се пазаруват дрехи за "принцеса" Mr. GreenВратът ми заболя да го въртя,че да видя Александър във ФБ Heart Eyes

После ще дописвам,че Мина е уникално дива!
Виж целия пост
# 223
Чакам го!

И пак с тоя ФБ. Пускайте и за прованса снимки у други сайтове  Mr. Green
Виж целия пост
# 224
!

И пак с тоя ФБ. Пускайте и за прованса снимки у други сайтове  Mr. Green

Аз нали съм столичанка Mr. GreenТой  и без друго е в гръб,ама се надявам майка му да завърти снмиката Heart Eyes

Айдееееееее,доктора ще почне всеки момент Flutter
Нямаше го Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия