)Относно думичките - почнах да записвам, ама вече не ми остава време и съм му загубила края (поне 50думи знае, някои казва правилно, с други се лигави напоследък и си сменя звуците в тях, имам чувството че му прави удоволствие да експериментира какво може да извлече като звук от устата си - деди например напоследък е деду или дедю, пък доколко е добре да го прави незнам, но му е забавно и говори).
Плами и Таня - съчувствам ви за храненето, но за съжаление не мога да помогна със съвет (то моето разсейване пред някое образователно детско филмче не е най-доброто доколкото знам , ама и надали не сте го пробвали
). Аз също пробвах на няколко пъти да го оставя да хапне колкото иска (на моменти почти нищо) и после никакво прелапване или пиене на каквото и да било до следващото хранене и имаши добър ефект - сам си поискваше и хапваше добре, ама при вас незнам как ще е
Днес си купих иначе количка - да качвам стълбите с малкия с влачене вместо с вдигане, че ми тежи много вече и не мога повече. Взехме я втора ръка обаче от една друга пловдивска мама (за съжаление нещо качествено не бих могла да си позволя да взема ново) , но поне този път марката е стабилна (X-Lander) и модела има всички екстри, които някога бих искала да ползвам, включително и бебешки кош и голям багажник- надявам се тази да ми върши добра работа и да нямам повече дертове откъм превозни средства за деца.
Нямам какво друго да споделя, освен че сме втора седмица със сополи и малкия издивява - дано всички болнички оздравяват бързо!
на всички ви и приятен уикенд!!! 



Много съм щастлива, защото това е едно мноого дълго чакано и изстрадано щастие за тях 
Да е жива и здрава малката принцеса 
за изпита! Всички 13 броя ли пребори
весело изкарване на празника!

. Преди малко се звъни на вратата и аз търча като млада булка да отварям..Като влезнах в коридора-лошо ми стана-целия под в превръзки и тампони- малкия влезнал в банята, намерил ги (аз ги държа в шкафа под мивката) и що да не си поиграе разпръсквайки ги, накъдето му видят очите
...Сритах ги някак си в единия ъгъл, и току отварям врата наполовина, за да не се вижда купчината, и малкия се шмугна пред мен, и аз онемях- омотан с тоалетна хартия, а в ръцете му още тампони... 