Майчета 2009! - 3

  • 27 253
  • 736
# 465
plami213 , честито на мъжът ти!  newsm59

JeenySJ , честита рожба на приятелското ти семейство!   newsm32

taniab , точно днес си купихме килим за трапезарията и поръчахме същия за хола. От магазин на сливенските килими, колекция България-Ефросина. На бежева основа червеникави орнаменти на листа и рози. Рамката е приблизително оранжева и съответно по него има и зелено (пастелено). Погледнете продуктите им в интернет - http://www.decotex.org/area-rugs-runners.php?collection=1&ty … ang=bg&page=3 . Цените им неотговарят, но пак са приемливи  Peace

И ние днес имахме щастлив повод...  Grinning Оженихме един от най-добрите приятели на съпругът ми!   bigdance2 Да са живи и здрави и да живеят в любов и разбирателство!
Виж целия пост
# 466
Здравейте!
Първо искам да поздравя всички , които са имали повод за празнуване тези дни   bouquet
Ели , браво на теб  smile3501 Като си спомня като бях студентка , колко ни беше трудно с по 4 изпита на сесия , си те представям теб с 14 такива , а и с две деца  Peace Герой се , вярно  Peace
Танче , нещо по-светло и според мен ще е най - добре  Peace
Жени , и Зарко много обича да си играе с консумативите ми  Laughing. Точно преди 2 дена бях взела от аптеката. Когато започна да мрънка да слиза от количката на път за вкъщи , първото , което видях , бяха тампоните ми и му дадох кутийката да си играе . В резултат се прибрах с 14 вместо с 16 бройки и още два бяха разопаковани от найлончето. Ама сама съм виновна , като бутам количката и говоря по тел , а той под дъждобрана ги е вършел едни  hahaha
Плами , браво на Влади за напредването му с думичките  smile3501 Зарко е много далеч от него - думите които казва са мама , тата , баба , ало и така и имитира някои животни (бау , мау и кончето как прави с език). И това е  Wink По спомени на майка ми аз съм проговорила доста рано , не по бебешки и съм образувала правилни изречения даже. Обаче пък моето пиле до около втората си година е имал ужасно беден речник и всичко , което е искал , го сочел с пръст за да го получи - това по разкази на свекито. Ама пък после като се спуснал да говори , се налагало да го карат да мълчи поне малко  Joy Та , ако в говоренето  гените оказват някакво влияние  , не очаквам Зарко да ми рецитира скоро  "Епопеята"  Laughing Иначе разбира всяка една моя дума и като кажа нещо го прави - примерно да затвори вратата. Но пък като му кажа да не пипа копчето на духалката , е тъй , сякаш съм му казала да го завърти  Laughing  

И накрая едно въпросче към момичетата от София - как се стига от Централна гара до болница Токуда ? Автобус , маршрутка , трамвай ... ??? Майка ми си е записала час при УНГ , ще пристига с влак. Благодаря предварително!

А сега ви желая лека нощ  Heart Eyes и спокойни дечица - моето си е все така неспящо  Cry
Виж целия пост
# 467
Благодаря, момичета  Hug Продължавате да ме четкате и на мен продължава да ми е хубаво  Mr. Green
Много ни прецакаха този модул (семестър). Нормално изпитите ни трябваше да са 7 но изведнъж се оказа че трябва да се явяваме на всеки изпит по два пъти. Един онлайн и един присъствен. Естествено различни варианти бяха и трябваше да се чете повече. Доста го бях зациклила с тази седмичните но Пепе реши единия онлайн а една приятелка другия онлайн. Така че имаше и чужда помощ.

Съседите се изнесоха след порядъчно пиене и ядене, аз изчистих, мъжо вече спи, така че пак наастъпи "часът на мама".

Танче
, дай снимка на хола и да умуваме. Аз не успях да схавана цветовата гама  ooooh!
Вяра, да са живи и здрави младоженците и мнооого щастливи  Hug
Джийни,  Joy Дядо Пешо може да не знае какво е това тампон. И радвай се, детето ти е комуникативно  Joy
Рони, наистина не се впрягам колко думички знае Гого. Големият проговори на две години. До тогава казваше само мама. Имаше причина де. Гого казва доста, доста повече разбира и сравнение с баткото за мен върви много добре. Аз съм на принципа че няма неозъбени, непроходили, непроговорили и тем подобни. Кой когато може и колкото може. Свобода отвсякъде  Mr. Green
Виж целия пост
# 468
Добро утроо HugПак болничси,инциденти...Тия дни немога да пиша-Сияна е все в ръцете ми и тя наредена на компа.Пишете за думички-И мойто тамагочи говори много.Не съм броила колоко са думичките,ама и няма време за това.В сравнение с баткото повтаря повече и е по дива от него.С яденето е пак така -яде всичкоооооооооооо.Снощи дори яде зелеви сърми.Сложих и в чинияка и с вилицата бучи и яде.И беше много доволна,че си улучва устата PeaceТанче напълно те разбирам - злоядо дете да имаш.Петьо преди упойките ядеше всичко,но изведнъж като каза,че ще е само на суха храна....Питах доктори и само един ми каза,че може да е от упойките.И витамини съм давала за стомах и кво ли не..Е човечето ме вика
Виж целия пост
# 469
Добро утро!Вместо да съм се наспала и да приличам на човек за днешното събитие, аз съм като с маска за Хелоуин TiredРая спа при мене, ама заедно с баща си и цяла нощ се бутахме, ритахме, пазих равновесие да не падна от кревата ooooh!На всичкото отгоре ме болят зверски корема и кръста, все едно ще ми идва МЦ, ама след раждането ми идва когато си иска и идея си нямам дали не е лъжлива тревога SickА вчера цял ден се разкрасявах-фризьор, маникюр, пробвах тоалети и за какво CrazyИ ако не спре да вали ще съм като мокра кокошка Confused
Джини, браво на детето!Образова възрастните Joy
Ели, направо ми събра очите с тия 14 изпита!Кога успя, бре, жена?! HugА за това, че не се впрягаш за думите на Гого-правилно!И аз не се впрягам, защото няма смисъл.Ако го направя, ще трябва да обява Рая за идиот!Сръвнение със сестра си, която на 10 месеца разговаряше като голям човек с много повече от 125 думи, Рая е на светлинни години назад!И кво от тва?!Да взема да я върна ли?Ако бях и аз някоя свръхамбициозна майка или с по лабилна психика, детето щеше да се види в приключения Joy
Хубав ден от мене Peace
Виж целия пост
# 470
Добро ви утро!

Рони, всичко ще е ОК! Това е само предстартова треска. Утре как ще се хвалиииш. Няма да чакаме за довечера, щото трябва да го пишете по параграф "първа брачна нощ".

Мира, по-късно като си изпия кафето и ми дойде някоя свежа мисъл, ще помисля за най-добър маршрут. Хм, чакай, довечера може да нямам нет. Дано и друг се включи. Сега в Сф е супер гадно, заради изкопите на метрото и все са изменени маршрутите....

Тази нощ спахме на матраци върху пода, нали се местим и на двете места е катакомба. На децата им е кеф, а съм леееко нервна. Снощи малкият си сдъвкал биберона на шишето за АМ, а новите са вече преместени. Това го открих по нощите.

А сега чакам да ми дойде, но нали съм работна Мара, съм си преместила и превръзките  bowuu
Виж целия пост
# 471
Момичета, давайте бързо идея от къде в неделя да си купя две ритуални бели свещи?В наща черква няма, а кумовете, които бяха поели ангажимент да се погрижат за свещите, са си питали ушите #Cussing out
Лиляно, къде се местиш, че нещо съм пропуснала?Ако си близо до Редута, да ти метна малко превързочни материяли Joy
Виж целия пост
# 472
Знам ли за свещите, ние не сме правили църковен брак  newsm78 Ама как са ви  прецакали, ей  #Cussing out Щом са поели ангажимен... Виж на Пиротска, там са един до друг тези магазини, сигурна съм , че има. В "Малкия ЦУМ", на втория ли, третия ли етаж има общо взето всякакви сватбарски джунджурии.

Далече си ми за превръзките, то се е видяло, ще се стискам  Joy
Виж целия пост
# 473
Рони, ако по Пиротска работят някои от свадбените магазини -дано успеете да си купите. По църквите не съм виждала. Може и в някой мол на щанд за свещи да намерите подходящи. Хубав празник ти желая, дано се подредят нещата и си прекарате хубаво. Но жалко, че така са ви вързали.
Плами-да ти е жива и здрава половинката!
Виж целия пост
# 474
http://taniab79.snimka.bg/children/polina-i-liliya.393611.21062944    дано да успях да я добавя, много съм зле - тук не мога да слагам снимки , нещо ми е много трудно
Мебелите са като плота на масата.Имаме и щори - вертикални - те са като цвета на кожата на дивана - бежовко .
Рони днес времето се пооправи - айде хубав празник .
Виж целия пост
# 475
Рони хубав празник и да показваш после снимки!
Лианка честито преместване!
Плами със закъснение да ти е жив и здрав мъжа и много да те слуша!
Ели браво на теб! Как успяваш с две деца и толкова изпити направо ти се чудя?
От една седмица съм решила, че Ева ще заспива вече сама в кошарата - честно казано ми писна  Embarassed около час, час и половина вечер да я приспивам на нашето легло, пък то да беше приспиване като приспиване ами се върти из цялото легло и какви ритници отнасям и в кръста и на корема, че наскоро щеше да ми счупи и зъб като се хвърли с все сила върху мен. Първата вечер порева повече, сега само няколко секунди или хич зависи колко е изморена, и като че ли посвиква и си заспива като вижда че номера и не минава.
Виж целия пост
# 476
Мацкиии, не ми върви на мен писателстването, току ви прочета, ама до писане не стигам, да знаете обаче че сте ми много мили  Heart Eyes
И аз вчера като JeenySJ празнувах раждането на Михаелка от къщи, ама с чаша чай, че нещо настиващо се чувствах, докато благоверния вилнял на купона, предната вечер милия пак ходи по кръчми, и аз днес реших, че като ще си седя в къщи да взема да родя още едно, да си уплътня времето. Момиченце  newsm63

След срещата в Мадленка (доста отдавна) бях написала един ферман, ама ми изгасна компа, гад долна, а после взехме, че заведохме Самчо да му коригират пишлето и хич не ми беше до писане. Два дни съм го носила на ръце, което никога не е било, не можеше да се изпишка горкото, и накрая май пак му се е посраснало малко, да си умреш от яд. Самата манипулация мина много леко, доктора беше много умел, на другия ден вечерта обаче стана кофти, детето реве и не може да се изпишка, чак като го сложихме в коритото и пуснах водата се отпусна. Абе гадории, вече никой за нищо не слушам!.

ох, току що се олях с бира, може и да не съм права Rolling Eyes

по актуалните въпроси да споделя, че Сами днес много ме впечатли - ще излизаме и той държи ключовете, не иска да ми ги дава, обяснихму, че ми трябват да отключа, той внимално ги прегледа и ми даде верния ключ. Така не звучи като нещо особено, ама аз бях респектирана, майнмуната е наблюдавал и запомнил кой кл'ч за коя врата е
Иначе дърдори нон стоп, аз нищо не му разбирам, баща му твърди, че онзи ден му казал "тате, това са чорапки", ама аз не му вярвам
Виж целия пост
# 477
http://vkaravelova.snimka.bg/wedding/c-rkovna-venchavka-17-10-10.542198
Само снимков материал.Утре ще разказвам ,че съм CrazyИ коментари относно качеството на снимките си ги запазете за вас Mr. Green
Виж целия пост
# 478
ехаа, Рони, каква си авангардна роки булка.. ама ти отива. Честито и да се слушате  Crazy
Виж целия пост
# 479
Рони,

И да знаеш,много Убава булка си,ама нещо цвета на роклята не ми допада,за този повод само.
Слънчевка,дали е удобно да ти пусна снимка на мейла?Защото правих разни магарии,и накрая се оказа,че
трябва да си въведа потр.име и парола за снимка.бг и не ги помня
Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия