Майчета 2009! - 3

  • 27 253
  • 736
# 555
Вий шъ пийти по софийски ами другите    Crossing Arms Мнооого сте гадни  Mr. Green Аз ни тъ обичам  Crossing Arms  Heart Eyes
Виж целия пост
# 556
Вий шъ пийти по софийски ами другите    Crossing Arms Мнооого сте гадни  Mr. Green Аз ни тъ обичам  Crossing Arms  Heart Eyes
Ели, пали към Софето HugНаправи се, че те викат спешно Mr. Green
Виж целия пост
# 557
В Софето се ходи само по доктори. Ще притесня мъжо ако му кажа че ще ходя там. Да взема да измисля един лИбовник  Thinking
Виж целия пост
# 558
В Софето се ходи само по доктори. Ще притесня мъжо ако му кажа че ще ходя там. Да взема да измисля един лИбовник  Thinking
Ми да, що не?!Кажи, че сте се Аресали по скайпа Mr. Green
Виж целия пост
# 559
 Joy веднага започвам съчиняването на сапунката.

Да се ораганизирате бързо и да се напиете хубаво  Hug
Виж целия пост
# 560
Дениииии, не бъркай в раната. Наскоро два купона изпуснах, утре вечер трети. Няма на кого да го шитна, никой не ще да ми го гледа, ангелчето то на мама. Не че ми пречи, приела съм, че е така, ама отвреме навреме  smile3515

хайде едно кафе за самоопределяне  

Дени, да ти поискам един професионален съвет - мога ли да забъркам сместта за палачинки вечерта и да ги пържа сутринта. следващата де  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 561
tiliata,че то ангелчето на мама, татко няма ли си? Mr. Green
Виж целия пост
# 562
има ама се оправдава, че циците му нищо не пускали. Нощем Сами се буди и му давам да цока, баща му е пробвал няколко пъти той да го успокои, ама келеша се дърпа и го бие даже. И никой друг освен мен не го е приспивал
Макар че си мисля, че все някак ще се оправят като ме няма
Виж целия пост
# 563
Естествено, че ще се оправят!Въпроса е да пробваш!
Виж целия пост
# 564
 Thinking Интересно предложение.
Ще помисля.
Но първо ще се самоопределя с кафето на Тилиата  Laughing
Виж целия пост
# 565
Лианке, айде душице не му мисли, а чаветата шитни. Mr. Green
Много ми се иска да се видим с теб.
Ели, Рони, разсмяхте ме момичета с тази дискусия. Ели, ако не се стегнеш ти, другият път вече, се надявам аз да успея да стигна ин дъ мидъл оф Бг. Я па ви волим сите. Laughing
Тилиата, ще се оправят я, а ти заслужаваш също една приятна вечер, без всички задължения. Това е възможно физически, само по-скоро трябва ние майките да преодолеем психологическата преграда да си оставим децата.
Дени, да ти поискам един професионален съвет - мога ли да забъркам сместта за палачинки вечерта и да ги пържа сутринта. следващата де  Rolling Eyes
Дали не съм закъсняла съсъ съвета, не знам... но може. Без никакъв проблем. Само преди употреба разбъркай хубаво.
Виж целия пост
# 566
Аз пък що ли нямам психологическа преграда да ги оставя на баща им newsm78Сигурно щото съм лоша майка Mr. Green
Виж целия пост
# 567
Хм, да, психологическа точно е, жал ми е ... и за двамата  Laughing

 а не си закъсняла, мислех довечера да ги забъркма, а утре сутрин да ги правя палачинките, нещо напоследък ми е много кулинарно и готвя в-с-е-к-и ден   chef

сигурно щот си майка на две,Рони, а и баща им го не е страх. Все си мисля, че с две+ е по-лесно от с едно ... психологически
както казва една позната, има някои технически затруднения, иначе две се гледат по-лесно от едно
Виж целия пост
# 568
Тилиатке, роди тогава още едно и ги шитни и двете  Crazy

Аз нямам никакви психологически, морални и квито щете прегради да ги шитна на някой. Само че липсва НЯКОЙ. Ни майка ми, ни свекърва ми иска да ги погледат. Онзи ден се измолих на майка ми да дойде, че ми беше спешно и тя дойде за точно един час. Баща им бере душа повече и от мен.

Уф, дребния ми счупи една чаша за правене на коктейли. Пластмасова е, разграфена за ралични видове. Да знаете от къде мога да си купя подобно нещо? Не че не мога и с чисто да си сгрея душицата  Mr. Green
Виж целия пост
# 569
Ей много ме разсмяхте  Joy
Аз съм "ЗА" с двете ръце, Дени поеми организацията  Peace
Хубав ден  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия