Майчета 2009! - 3

  • 27 253
  • 736
# 540
Малачика, пусни тема в Клюкарника!
Има много кръводарителки, все ще се намери кой да даде.
Виж целия пост
# 541
И в Звездни компромати има зов за помощ за момичето. Дано да се оправи  Praynig
Виж целия пост
# 542
Ели, няма такива килими в този домко до нас, само 2-3 вида обикновени. Не мога да помогна  Confused

Дано се оправи Яна, дано се намерят достатъчно дарители.

Днес се возихме в количката  bowuu
Виж целия пост
# 543
tiliata, Hug
Ще го поръчам пък каквото стане.
Виж целия пост
# 544
Ели , ние бяхме в неделя в Домко и имаше от този вид - сега дали точно тази разцветка има не мога да ти отговоря , но са тънки и мокетени . Дано съм ти помогнала. Но пък щом ще е само за декорация не му мисли много , те и парите не са толкова много , че да те е яд .
Малачика дано се оправи по-бързо приятелката ти , момичета от Варна давайте разпространявайте случая. 
Дианче , какво става пак с Петьо ? Пиши в скайп ако искаш , аз не те занимавам че си имаш работа , ама драсни един ред да пишеш как е детето.
С тия детски и майчинство хич не мога да схвана кога и за кой месец ми превеждат , все ги чакам и чакам...
Лили от днес пак е със сополки - от тая напаст няма отърване и сигурно пак ще спре да яде , ама ще я мъчим някакси .
Ами това е от нас лека нощ и спящи бебета.
Виж целия пост
# 545
Малкият гали сестра си, опитва се да я храни с дребни боклуци Crazy Дърпа я в опити да я вдигне и гушне и обича като се размрънка да я клати в столчето за кола..в опити да й докара сътресение или направо да я изстреля от него ако не държим кошчето междувременно Crazy И тъй като придобивам лека представа вече какво ще бъде ежедневието в скоро време - приятно ми беше Crazy Отивам да се трупясам ooooh!
Виж целия пост
# 546
Добро утроооо
Как сте днес мацки  Hug айде днес кафенцето и закуската от мен с пожелания за един слънчев ден


Бебс,в началото вярно ставаш малко разноглед,но сега когато ги гледам как се заиграват,как си дават целувки,търсят се един-друг,държат се за ръчички в колата и други подобни,направо се разтапям.Голямо щастие е  Peace
Виж целия пост
# 547
Добро и от мен Миме.Благодаря за кафенцето/на закуската не държа/.Най ми е хубаво да изпратя мъжо на работа,баткото на уч-ще и аз да си пия кафето на спокойствие пред компа. newsm53 Ако дружката не е решила да стане рано де...Дано се намерят хора за момичето PraynigВсе пак е голям град??Така е Миме относно обичта на братче и сестриче или братчета,сестрички.Малката като стане първо в стаята на баткото е-и вика-БА?И като го види полудява да крещи и почва една гоненка в къщи...Или ако сме навънка и той не й обърне внимание-реееевв.Ама и той дете все с него ли да е залепена?И с закъснение да се похваля,че от неделя съм с нова фризура.Снимки у Фейса-някои ме видяха и им благодаря много smile3525Ми тук не се научих да слагам снимки #Cussing outДори последно време не ми дава и в снимка бг. да кача??Приятен ден на всички-идва уйкенда...
Виж целия пост
# 548
 Благодаря за кафето Миме! Наистина благородно ви завиждам за двете ви мънички съкровища.  Hug Аз честно казано трудно бих събрала смелост да родя две едно след друго - първо заради финансова причина, и после заради многото грижи и внимание от които се нуждаят двете деца - нали само таткото помага предимно  Embarassed.Може би двете причини не са основателн за някои, но след пет-шест години пак бих се замислила за второ.
 Малачика съжалявам, че не мога да помогна, но не мога да дарявам кръв, защото съм преживяла мозъчно сътресение и от там нататък знам, че моята кръв не става за даряване.
 Диана не каза как е баткото?
 Аз детските си ги знам че са на 31 число, ама майчинските защо така от втората година почнах на много различини дати да ги получавам хич не ми е ясно. Мисля, че изобщо не е свързано с работодателя ми, защото знам със сигурност понеже сме голяма институция, че всеки месец счетоводителката ни ги носи на една и съща дата и там няма тънмън. Ама какво прави НОИ или тъпата ни държава е това вече е друг въпрос!  #Cussing out
 Мадам чакаме и снимки и разказ  Hug
Виж целия пост
# 549
За обичта и привързаността и при нас е като при Дианка . Сутрин Лили стана и първата и работа е да вика "какооо, какооо" и като види , че я няма се заиграва с нещо друго, но като я вземем от училище не мога да я сложа в количката да се прибираме - почва едно скачана , катерене и пак "какоо, какооо".За гонитбата е ясно - това мъничкото само ходи я закача да я гонят . Поли като се затвори в стаята си и Лили беш към стълбите - катери се и вика "какоо,какоо"- абе голяма помощ си ми е Поли, не мога да се оплача. Понякога я взима при нея в стаята и там играят около час , аз да свърша нещичко, че иначе Лили ми е все в краката и тя да помага.Последната любима играчка е - химикал и тетрадка от кака и се заляга на земята и се почва едно разлистване , едно драскане...познайте обаче и дрехи ,ръце ,лице всичко е надраскано с химикал...
Виж целия пост
# 550
Привет!
Малачика, дано приятелката ти да има още дълъг житейски път да извърви! Praynig
Тилиата, радвам се, че се разписа, че ви мислех покрай забелването...
От кога се каня да пиша и все не успявам да седна с този мой малък дзвер. Аз с 1 брой едва смогвам, от 2 хлапета на този етап направо ме втриса. Не веднъж съм казвала, че за мен сте майки героини тези, които имате 2 дечица с малка разлика.
Джини, прекрасно те разбирам за разходките пеша с малкия. 2 пъти го пробвах и скоро няма да потретя. Излизането ще бъде само с количка, пускането от количка само в заградена площ, това е! Нямам сили и нерви да се правя на звероукротител повече. С храненето сме много зле, но не насилвам нещата. Само не ми е ясно как има толкова енергия, като не се храни newsm78. Танче, Лианке, Плами при нас понякога работи храненето на мивката в кухнята. Слагам го на стол пред мивката, пускам няколко прибора/чинийки в нея и слаба струя вода и той докато се е залисал бутам лъжицата.
Виж целия пост
# 551
Здравейте милички!
Не съм писала от сто години, но днес ми е по-спокойно в офиса и успях да наваксам с темичката.
Първо -  честито на бъдещите майчета, лека бременност и прекрасни, здрави бебчета на финала!
Честит рожден ден на патеричка на Катилиас! Моята мама вчера също беше рожденичка  Heart Eyes, а пък днес е свекърът ми  Simple Smile
Добре дошла отново на СлънчоHug
Дикси, твоят прекрасен разказ за Китай носталгично ме върна в недалечната 2008 г, когато и аз имах възможността да се насладя на красотите на тази невероятна държава. Направи ми впечатление един факт, който те е учудил - това, че независимо от свръх-натоварения трафик, китайците не използват клаксоните на автомобилите си. Това е така, просто защото е забранено  Wink Но пък не спират на пешеходна пътека - започват да ти святкат, докато не се отместиш от пътя....
Разгледах и снимките от националната среща – личи си колко добре сте прекарали,  толкова сте усмихнати и щастливи! Дано следващия път и ние успеем да се включим..
Мигле, благодаря ти мила, че се вълнуваш как сме. Ето и няколко думи за нас:
Яна расте като гъбка, миналата седмица бяхме на консултация (не бяхме ходили от 5 месеца..) и резултатът показа 88 см ръст на 11,270 кг., тоест за 5 месеца е пораснала с цели 8 см., хем се радвам, хем се притеснявам да не стане някоя върлина.. Имаме само 6 зъба, но още няколко са на път. Все още се кърмим, но само за приспиване. Истината е, че съм толкова изморена вечер, че нямам сили да я приспивам с часове, затова й давам да суче и след 5 мин. е в страната на сънищата. Интересно е, че бавачката през деня я приспива за нула време, как го постига тази жена, не знам. Яна много лесно свикна с нея и даже я слуша много повече отколкото мен. През деня излизат на разходка без количката, Яна върви хваната за ръката й без да се дърпа и извървяват такива разстояния за които не мога и да мечтая когато съм сама с нея...
А по отношение на мен – да си призная - чувствам се прекрасно на работа. Наистина, повече се изморявам, но съм по-спокойна, времето ми минава бързо, а пък вечер нямам търпение да си гушна ангелчето, което заварвам в добро настроение – весело, спокойно и щастливо! Ами това от нас засега, че много дълго стана. Обещавам да се включвам по-честичко. Целувки!
Виж целия пост
# 552
Платина, браво нас вас че се справяте така добре! Особено че ти си такава слънчева мама, а тази детегледачка да вземе частни уроци да дава newsm78

Преди сигурно цял час ги приспахме. И двамата! Shocked И оттогава само тя е яла за 10мин.  Mr. Green
От днес решихме че повече в сладкарница с тях не стъпваме, малкият вдигна всички на главата си, включително и кухнята Crazy При двама родители налични ooooh!
Виж целия пост
# 553
Бебз много е красива малката. Като утринна роза... Да ти е жива и здрава, както и цялото семейство.

Момичета, мога много да ви разказвам за нашето ежедневие... но друг път.
Пиша с едно предложение. Хайде да направим вечерна среща на родителите, като индивиди... демек без пипончетата. Време е вече - дайте за малко да "шитнем" децата на бабин, лелин и да-що-видим дом. Laughing Сезона прадполага вече консумацията на вино, тежки мезета и класни салати, в приятна компания. Ще ми е много приятно да организираме една среща, в която да се отпуснем и да забравим за момент ежедневното търчане, хранене и сменяне на памперси. Рони беше предложила преди време, но тогава не се включиха много ентусиасти. Та какво ще кажете за едно кръчме? Клубче не прадлагам, защото в момента не мога да си представя да се надвикам с тълпата, но за приятен ресторант съм много навита. Какво ще кажете?

Виж целия пост
# 554
 newsm10 Обичам та, Деницооо  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия