Има много кръводарителки, все ще се намери кой да даде.
Дърпа я в опити да я вдигне и гушне и обича като се размрънка да я клати в столчето за кола..в опити да й докара сътресение или направо да я изстреля от него ако не държим кошчето междувременно
И тъй като придобивам лека представа вече какво ще бъде ежедневието в скоро време - приятно ми беше
Отивам да се трупясам
айде днес кафенцето и закуската от мен с пожелания за един слънчев ден
Ако дружката не е решила да стане рано де...Дано се намерят хора за момичето
Все пак е голям град??Така е Миме относно обичта на братче и сестриче или братчета,сестрички.Малката като стане първо в стаята на баткото е-и вика-БА?И като го види полудява да крещи и почва една гоненка в къщи...Или ако сме навънка и той не й обърне внимание-реееевв.Ама и той дете все с него ли да е залепена?И с закъснение да се похваля,че от неделя съм с нова фризура.Снимки у Фейса-някои ме видяха и им благодаря много
Ми тук не се научих да слагам снимки
Дори последно време не ми дава и в снимка бг. да кача??Приятен ден на всички-идва уйкенда...
Аз честно казано трудно бих събрала смелост да родя две едно след друго - първо заради финансова причина, и после заради многото грижи и внимание от които се нуждаят двете деца - нали само таткото помага предимно 

. Танче, Лианке, Плами при нас понякога работи храненето на мивката в кухнята. Слагам го на стол пред мивката, пускам няколко прибора/чинийки в нея и слаба струя вода и той докато се е залисал бутам лъжицата.
, а пък днес е свекърът ми

Но пък не спират на пешеходна пътека - започват да ти святкат, докато не се отместиш от пътя....
При двама родители налични
Препоръчани теми