! Да ти е жива и здрава принцеската! За какво щеше да участва доктора Стаситин, че някои от нас късно се организираха?
! Да ти е жива и здрава принцеската!
Да си жива и здрава!
И Коледа определено не ме вълнува-мога и на топло да я прекарам 
Снощи пак Алекс се срещна челно със зъбите в масата.А днес сутринта Рая реши, че е много готино да рисува с флумастер по стената в хола и естествено, аз отнесох скандала от майка ми 
! Тук валя цяла нощ, и днес ще се плува.
Предварително благодаря за картичката,ще сложа снимка когато успея да го снимам в изискания формат!
,напълно възможно е да са започнали да излизат и последните зъбки!Колко време след кучешките започнаха,че на нас сега ни излизат последните 2 кучешки да знам кога да ги очаквам
? Аз вече нямам търпение да излязат всички,та да се поуспокои малко детенце!
,добре дошла в отбора на тичащите 



Вече две вечери я оставяхме за цяла нощ при родителите ми и излизахме, пийнах си на спокойствие, полафих си с приятели без да се притеснявам и за количеството алкохол и за това, че скоро може да ме викнат, че не спи и т.н. Учудващо Алекс доста добре прие нещата.
Нищо, друг път!

. Почерпете се с една страхотна торта
.
.
.
. Сега започва купона при теб
.
Мммм, много вхусна торта си направила
на бобито2, много здраве и късмет!! И бързо оздравяване на Тошето!! И за Мира на патерица пожелавам същото! 


И на Наско също поздрави, да сте щастливи и взаимни двамата!
още е див да се заема и с това....
!!!Сега ми стискайте палци 

Нямаше нито реакция, нито гримаса.Нямаше и да разбера, ако не бях изпила аз другата половина
Лежи си спокойно, докато й сменям памперса, а за тръшкане, влачене по земята и инатене не е и чувала.За разлика от сестра си, де!И тя като Мина си брой пръстите.Аз установих, че абсолютно всичко, което й се каже го разбира, но прави каквото й изнася
Събира и прибира всички играчки, събува си обувките и си сваля дрехите, като й кажеш.Преди малко показа на баща си къде е драскала по стената, изслуша конското и в момента, в който той излезе, тя взе една химикалка и отиде пак до стената.Държи химикалката на 5 см от стената и вика:" Мама!Мама!"В момента, в който я погледнах, тя започна бавно да приближава химикалката и да ме гледа хитро.Щом се скарах, веднага се дръпна!И така 2-3 пъти ме заплашва, но знае, че не е редно и не драска.Само заплашва
Не ми се мисли какво ме чака за напред 
Явно си имаме проблем в позата с малката, защото втора нощ подред никакви проблеми, легнали се кърмим и не ме боли, тя си се наяжда доволно, само храненето през деня ни е проблем. Даже мисля днес и през деня да си я храня легнала...
Преди време се опита да се тръшка, но й се скарах и засега овладяхме положението.
Таткото,как реагира на новината?
А за нощите не ми се
Препоръчани теми