Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 422
  • 735
# 120
Шумен ЦКБ няма - проверено преди малко - обикновено на тая банка ги пускат чак към 18.00, след ДСК

Няма и да има днес. Евентуално утре, но със сигурност ще знам към обяд.
Виж целия пост
# 121
Русе - Уникредит - изтеглих си детските към 14ч.
Виж целия пост
# 122
Русе - Уникредит - изтеглих си детските към 14ч.
Heart Eyes Да се надяваме, че и в другите банки са минали преводите.  Praynig
Виж целия пост
# 123
браво на всички, които взеха, а в.търново-уникредит, както винаги няма, винаги сме накрая.Преди минута пробвах на банкомата
Виж целия пост
# 124
за Димитровград някоя майка да  знае и имали на линия изобщо
Виж целия пост
# 125
За София ОББ раион Искър някой знае ли нещичко.  newsm78
Виж целия пост
# 126
свищов цкб 13:30 няма
Виж целия пост
# 127
За Сливен инвестбанк някой да знае нещо ? Благодаря предварително !!!
Виж целия пост
# 128
И в ибанк-Русе вече има преводи.Успех на всички.
Виж целия пост
# 129
Русе ПИБ- има Peace
Виж целия пост
# 130
В Хасково няма!
Виж целия пост
# 131
Райфайзен Варна се появиха онлайн, но вероятно ще могат да се теглят след 18 часа, заради тъпата Борика. И все пак детски ИМА.
Виж целия пост
# 132
Хайде в новата тема,дано преди края на месеца всички получим парите си!
:peace От началото на 2010-та нещо ми е "мьгла".Поради редовните закьснения с превода,до сега ми липсват парите за юли ThinkingПодала сьм документи на 12.08.10.за 1 година напред.Днес е 29-ти септември-нямам превод за юли+август. Mr. Green
Виж целия пост
# 133
За София ОББ раион Искър  ИМА Hug
Виж целия пост
# 134
София, Уникредит, изтеглих на обяд.

 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия