Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 427
  • 735
# 150
ВАРНА    ОБЩИНСКА БАНКА  ИМА ЧЛ. 8  и ДЕТСКИ без интеграция
Виж целия пост
# 151
ЦКБ-Варна- ИМА!
Виж целия пост
# 152
ДИМИТРОВГРАД СЪЩО СМЕ НА ОПАШКАТА,ВИНАГИ ПОСЛЕДНИ,В 19:00 НЯМАШЕ ПАРИ
Виж целия пост
# 153
ДИМИТРОВГРАД СЪЩО СМЕ НА ОПАШКАТА,ВИНАГИ ПОСЛЕДНИ,В 19:00 НЯМАШЕ ПАРИ
велико търново - уникредит също нямах нищо в 19.05ч. newsm45
Виж целия пост
# 154
НАПРАВО ВЕЧЕ МИ ПИСНА ,ЕГАТИ И  ДЪРЖАВАТА .
Виж целия пост
# 155
Уникредит-В. Търново проверявах на обяд и нямаше! Аз трябва да получа и помоща за първокласник. Надявам се, утре да ги има! Praynig
Виж целия пост
# 156
Уникредит-В. Търново проверявах на обяд и нямаше! Аз трябва да получа и помоща за първокласник. Надявам се, утре да ги има! Praynig
явно е от ,,милата ни банка" , останалите от търново ги пуснаха.Дано и нашата банка се включи  днес
Виж целия пост
# 157
Алианц Варна - преведени на 29.09 в 16.00ч.
Виж целия пост
# 158
Алианц Варна - преведени на 29.09 в 16.00ч.
И в русенския им клон са приведени по същото време.  Hug
Виж целия пост
# 159
Шумен Инвест някой има ли инфо?
Някой да има информация за Инвестбанк Шумен??? Последно проверявах днес в 15:00 и нямаше...

И що не четете?! Понеже по- лесно само да пишем...
Виж целия пост
# 160
Добро утро!Варна -ОББ- има детски Peace
Виж целия пост
# 161
В Силистра Прокредитбанк няма,но поне идват на време,когато се плащат таксите за градини и ясли.Лек ден,дами!
Виж целия пост
# 162
велико търново-уникредит-пуснаха ги, току що ги изтеглих Grinning
Виж целия пост
# 163
ЦКБ-Търговище вчера в 20ч.нямаше  ако някой има инфо дали днес ще има  моля да пише нямам възможност да изляза благодаря предварително.
Виж целия пост
# 164
За Шумен парите са пуснати. Остана да ни влязат и по сметките. Интеграционни няма преведени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия