Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 417
  • 735
# 600
обикновенно интеграционните ги пускат един ден след изплащане на детските,но този месец както и юли всичко е объркано. Нито детски ,нито интеграционни във времето обещано от Соц.министър или  че на 30 всеки месец трябва парите да са преведени по банкоматите
Виж целия пост
# 601
в горна оряховица има в цкб
Виж целия пост
# 602
случайно да знаете как е положеието в кв.надежда?
Виж целия пост
# 603
София,Надежда,обб-преди 5мин ги преведоха,но без интеграцията!
Виж целия пост
# 604
ОББ- Бъкстон има! Изтеглих ги с майчинските си в 13:15ч.
Виж целия пост
# 605
ДСК-Надежда има превод,детски и чл8
Виж целия пост
# 606
в Горна Оряховица дали вече са преведени,ако някой знае моля да каже защото пътувам 2 пъти до града напразно.
вече да  Peace
Виж целия пост
# 607
обикновенно интеграционните ги пускат един ден след изплащане на детските,но този месец както и юли всичко е объркано. Нито детски ,нито интеграционни във времето обещано от Соц.министър или  че на 30 всеки месец трябва парите да са преведени по банкоматите
Аз сега проверих онлайн и имам сума от 16 евро  от Соц. подпомагане.Предполагам, че това са интеграционните.
Виж целия пост
# 608
Нито детски ,нито интеграционни във времето обещано от Соц.министър или  че на 30 всеки месец трябва парите да са преведени по банкоматите

Вчера по бТВ казаха,че за забавянето този месец виновни били.....първокласниците.......Социалните били изплатили много еднократни суми за първокласниците и това е затормозило системата.....Та ако обичат майките на първолаци - 2 крачки пред строя за строго мъмрене!
Виж целия пост
# 609
Нито детски ,нито интеграционни във времето обещано от Соц.министър или  че на 30 всеки месец трябва парите да са преведени по банкоматите

Вчера по бТВ казаха,че за забавянето този месец виновни били.....първокласниците.......Социалните били изплатили много еднократни суми за първокласниците и това е затормозило системата.....Та ако обичат майките на първолаци - 2 крачки пред строя за строго мъмрене!
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 610
Две крачки пред строя съм Embarassed
За първи път от 5 години получавам детски. И помощ за първокласник даже. Срам ме е , ама...
Виж целия пост
# 611


Вчера по бТВ казаха,че за забавянето този месец виновни били.....първокласниците.......Социалните били изплатили много еднократни суми за първокласниците и това е затормозило системата.....Та ако обичат майките на първолаци - 2 крачки пред строя за строго мъмрене!
[/quote]
 Joy Joy И смешно и тъжно....
Виж целия пост
# 612
Верно и смешно и тъжно.....
Аз нямам още първокласни, казаха ми да чакаме......нямало пари, за да потвърдят преводите.
Виж целия пост
# 613
От Булбанк чакам детски и още няма превод.Някой друг? newsm78
Виж целия пост
# 614
Обади се и попитай какво става, според мен вече всички са ги получили.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия