Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 423
  • 735
# 495
Монтана-ОББ ИМА детски и чл 8 няма интеграционни
Виж целия пост
# 496
Инвест-Бургас има детск,чл.8 без интеграционни.Дано всички са зарадвани днес Peace
Виж целия пост
# 497
МОже вече да не завиждате на софиянци.Аз съм Красна поляна-ПОщенска банка-няма детски!честито на печчелившите.Поне има зарадвани!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 498
а някой знае ли положението за софия-област
в кой банки има?
Виж целия пост
# 499
Да не би при мен да има грешка?Някой в този район и тази банка д апише,моля ви!
Виж целия пост
# 500
plovdiv ckb imaaa  Mr. Green
Виж целия пост
# 501
велико търново, уникредит -още няма #Cussing out това на нищо не прилича
Виж целия пост
# 502
Русе - ДСК - вече има,току що ги изтеглих!  Peace  Успех и на всички останали!
Виж целия пост
# 503
Уникредит в София -кв.Надежда нямаше,в 18,15 проверих.
Виж целия пост
# 504
някой друг да е получил късни преводи?
Виж целия пост
# 505
Казанлък ОББ - има!
Виж целия пост
# 506
МКБ-unionban,пловдив вече има.
Виж целия пост
# 507
И аз пробвах за Уникредит -София в 18.30 нямаше!!!Някой да е проверявал след този час???
Виж целия пост
# 508
ЦКБ Варна-Има сега проверих
Виж целия пост
# 509
София- Пощенска банка няма нищо #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия