Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 419
  • 735
# 525
сливен ЦКБ има но само детски без чл8  и интеграционни
Виж целия пост
# 526
Казанлък Експрес банк има детски
Виж целия пост
# 527
добро утро има ли някакво развитие  с община Възраждане и Уникредит
Виж целия пост
# 528
Община Възраждане,но Пощенска банка-нищо .Преди малко проверих.
Виж целия пост
# 529
явно ще чакаме до понеделник-здраве да е
Виж целия пост
# 530
явно ще чакаме до понеделник-здраве да е

Дано наистина е здраве,че пари за лекарства няма!
Виж целия пост
# 531
Да ,и уникредит за Слатина в София -няма
Виж целия пост
# 532
ЦКБ - София - снощи изтеглих парите.


ЦКБ Овча купел преди малко проверих - няма
Виж целия пост
# 533
Русе ,инвест банк има
Виж целия пост
# 534
Карлово ЦКБ-има.Изтеглих към 10часа.
Виж целия пост
# 535
znaeteli za ckb pleven dali imali
Виж целия пост
# 536
ОББ - София още нямаааааа  #Cussing out Да ги удари гръм тея нещастници.  Ако можех щях да ги накарам една година да живетя като нас и после да ги пратя министри  #Cussing out
Виж целия пост
# 537
ОББ - София още нямаааааа  #Cussing out Да ги удари гръм тея нещастници.  Ако можех щях да ги накарам една година да живетя като нас и после да ги пратя министри  #Cussing out
Mr. GreenАбе министри, живи олигофрени,само знаят да лапат, а народа да си тегли и да си затяга коланите,на тях кво им пука за нас  и за 35-те лв дето ги 4акаме всеки месец .
Горна Оряховица ЦКБ  снощи нямаше и днеска по обед също,ама то е края на месеца,понеделник е вече 1.11, ще си 4акаме ,то от една година насам си е все така...уфффф #Cussing outПИСНА МИ.
Виж целия пост
# 538
ДСК-изтеглени вчера.Стара Загора
Виж целия пост
# 539
Момичета, понеже вече ми кипна - аз ще си направя разпечатка от банката и ще пусна жалба някъде. Не съм мислила къде точно трявба да се подаде, но ще го направя. Не може да ни правят на маймуни. Този месец не сме опряли до тези пари и слава Богу. Но се е случвало да ги чакам като манна небесна. Така че, ако има още някой съгласен да пускаме обща жалба ли, знам ли какво, може и до медиите, но със сигурност и в някоя европейска институция, нека да се съберем и да прикачим сканирани извлечения от сметките, за изплатените не в срок детски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия