! Ако можем с нещо да помогнем, дори и само като емоционална подкрепа - насреща сме :hug:1Бърби, благодаря за линка! довечера ще го прочета на спокойствие подробно. Аз ще продължавам да разделям храната за целия ден , защото Белослава така ми показва, Винаги оставя една-две лъжички на дъното, което за мен означава, че количествата й са ОК. А да я тъпча насила, никога няма да стане. Аз, ако преям, буквално ми прилошава, та не бих го причинила на детето си в никакъв случай. ако търси още храна, естествено, че ще предложа.
В този ред на мисли, в събота така преяде с една ципура. Бях питала прди колко риба мога да й давам и тя ми каза да дам парче, голямо, колкото дланта на детето. Е, само като помириса рибата, нямаше насищане . Изяде повече от половината. До сутринта бях на тръни да не се обрине, но нищо не й стана.
Хари, Амбишъс, честити прически
! С нетърпение ще чакаме снимки 
Амбишъс, наистина голям екшън е било у вас
. Снощи тръгнах да измия чашите от виното преди да си легнем и идея си нямам как съм взела с мен и дистанционното на телевизора. След един час търсене, мъжът ми го откри на мивката. Добре, че не съм го измила и него
.Сънрайз, радвам се да те видя отново
!Деси стз, страхотна покана, благодаря
! Догодина да му мислиш, като се изсипем половината форум на гости:35:.Успех в начинанието1Пепе, честито прохождане на Павката и ти пожелавам да си намериш страхотна работа
!Мариелка, хайде да минава по-бързо! Няма да пускаме палците. За упойката не се шокирай толкова, защото манипулацията е за секунди. Но честно казано за малко дете не бих се съгласила на каквато и да е интервенция без упойка

Аси, радвам се , че пак си тук
!Жижин, след първите 2-3 дена при ангините рязко се подобряват нещата. Дано Али вече да се оправя.
Дани, благодаря за линковете, така ми се гледат филми, но имам усещането, че ще се случи в някой друг живот

Аз да се оплача малко
. Мъжът ми купи уникална шапка на Белослава, когато се гледаха двамата. Беше плетена, в стил от 30-те години, с едно невероятно цвете от едната страна. И днес я загубихме
. Бях извела Животинчето с дъждобрана и изобщо не съм усетила кога я е метнала от количката. Та за първи път проведохме сериозен възпитателен разговор Та така. Днес ще ги изпратя да купят още една шапка, дано да са останали от тези. Всичките ни шапки са дебели и нямам нищо за този сезон.
Успях да се уговоря и за една сесия с Калина и съм много, много хепи

Да споделя и нашето решение за проблена с кошарата. Купихме две огромни възглавници за спане ( 80/80). Ние също спим на такива и са уникални. Та като я оатавям в кошарата поставям възглавниците отпред и да пада колкото иска. Едно, че разстоянието вече става съвсем малко и друго, че ще се приземи на меко

Хубаво сте измислили кръщенето, че да може и майка ти и роднините от чужбина да присъстват, а и денят е специален за семейството ви!
Когато порасне още и едната манджа й стане твърде недостатъчна вероятно на обяд ще давам малко от супата и манджата или цялата супа и цялата манджа, а за вечеря ще яде това, което и ние. А десертът със сигурност ще оставям за следобедна закуска! Шайн, съвсем правилно си правиш! Явно трите са пердвидени за обяд защото трябва да покрият нуждите от храна както за дете на 10м, така и за дете на 3г, съответно всяко яде различно количество храна. В никакъв случай само защото е казано, че храната се дава за обяд и не трябвала да се разделя, не означава 'всичко да се омете до троха, независимо колко големи са децата ви '.
Но това е животът, пълен с щастие и тъга, радости и трудности. (Това прозвуча малко като многоуважавания от мен Шишо Бакшишо
Шантава работа. Освен това супер болезнен, а такива симптоми не съм имала преди изобщо никакви всъщност. Този месец пих ужасно много хап4ета за глава, 4е и снощи пак и затова се бях притеснила, да не взема да съм + и с тия хапове ...
Не беше добра комбинацията масаж на тяло едновременно с масаж на скалп

И не си просих комплимент, но мерси все пак.
). И ти си една загори тенджера като мен, преди редовно го правех този номер, но аз слагах нещо за готвене и си лягах уж за малко и като стана дим навсякъде.
Няма друг такъв филм.Даже си го пазя в библиотеката и мъжо все ме пита за какво го пазя,пълнил му паметта