
Ние днес също излизахме навън, нищо че е гадно, мрачно и студено. Изкарахме цял час в парка, като половината време Софи се разхожда, половината мама я разхожда в количката, но съм доволна че все пак успяхме. Обаче да ви кажа мноооого студено ми се видя, дали защото не сме свикнали все още със студа не знам, ама хич не ми хареса...

За майчинстовото - аз нали ви бях писала, че миналия месец са ми изплатили някакви 145лв., като си мислех, че това са вече пари от соц. майчинство. Но не е било така, защото сега като влязох с кода си, видях че тези пари са изплатени по декларация 50-51, както всички предишни месеци всъщност. А вчера ми изплатиха 185лв., които вече са от соц. майчинството, защото те са по декларация 53. Та така сега чакам другия транш до 240лв., което е съвсем малко всъщност.
Бърборанке, рецептата ти изглежда доста вкусничка, но май й трябва повечко време за приготвяне. Аз преди много обичах да готвя за нас двамата с мъжа ми, всичко правех с такъв мераки все нови и нови рецепти изпробвах, но сега нещо все ме домързява и предпочитам нещо набързо да приготвя. Сега цялата си любов в готвенето съм я прехвърлила в манджите на София.
Обаче мъжо не се оплаква, защото той е голям кулинар
и всичко му идва отръки, да не говорим че е и по-бърз в кухнята от мен, а и си почиства всичко, каквото изцапа. Аз готвя у дома за нас веднъж седмично, а останалите вечери той майстори нещата. Ето още едно хубаво негово качество
Сега се сетих, че един негов приятел все ми вика: "Като решиш да го оставиш, ми се обади, аз ще го взема. Такова чудо изпуска ли се...!"

Андичка лелееее, чак докъде стигнала... Ама нищо чудно де, те какво ли няма да измислят малките маймунки. Ей трябва все до тях да сме - или да не реват, или да не направят някоя глупост.

Трейс и аз се радвам, че гадното неразположение е отминало и пак си във форма. Дано оттук нататък е все така и да нямаш неприятни моменти!
Ааа, Дани, хич и не ги подминавай овесените ядки, защото хем са много полезни и вкусни, хем нямат гадни люспи!!!
Рени, Софи има 10 зъбчета вече, като последните 4 избиха наведнъж преди има-няма 2 седмици. Преди това дъъъълго време си стоя с 6 броя само.
Мариелка, аз също писах, че сме се застраховали с тези силиконови ъгли, където трябва, но и София само ги взима и си ги разнася из апартамента. Обяснявам й че това не е игра и пак ги слагам на мястото им, ама иди се разбери де, пей ми си Пенке ле, кой ли ми те слуша ...
Дано му помогне Коларгола на Алекче, че на Софи й помагаше винаги досега. Гадни са и доста цапат, но пък по-добре тях, отколкото АБ.
Шайн, радвам се, че отново сте с готината шапка.
Ама моля те, задължително снимай Белослава с нея и ни я покажи! 
София пак започна да спи сутрин до 10.30ч. Вие се оплаквате, че ранобудни ви били децата, а вижте го моето, няма събуждане.
Виждам че има доста ранени малки геройчета, дано да са все леки раните и да няма много притесненя, че без рани няма да минем, то се знае...
Заявих му по телефона,че щом няма да ходя до Ямбол значи и на село при майка му няма да отида.
Пак ще си стоя в къщи, очертава се поредния ТЪП уикенд!

Само дето мъжа ми не е като нейния.Все пак ще му отдам дължимото и ще призная,че прави чудесни ракиени салати

и анди от вчера е със силикон на долната устна!
, утре ако ме блъсне камион и умра какво правим. И аз като
Пусни снимки на Еванджи, кой знае колко е пораснала сладурката.
Аз вземам финни овесени ядки от Билла, на тях пише "Фамилия Никола" и никакви люспи не виждам, ако искаш ги пробвай ако намериш.