Едва последните месец-два цели 2 пъти изведе малката САМ на разходка за не повече от 40мин защото аз единия път не бях добре, а другия имах нещо да правя и той като по чудо предложи да я ивзеде.
Единствено ако имам работа по дома,готвене,чистене ,простиране ..само тогава,а на разходка само с колата или мотора го е извеждал 
Хахахааа Янче много ме разсмя твоята Панда,и какво....станала от гърнето....бръкнала...и пак си седнала 
Моя още не го е правил този номер,но преди редовно ставаше от гърнето и го обръщаше със все съдържанието

А за рецептата,въобще не питай,ами веднага я давай.Всичките ти рецепти ги събирам и все някога ще ги пробвам,само да ми дойде музата

Хари много ти благодаря за следобедното меню,все ги подминавам тези овесени ядки,заради люспичките,които пускат.днес ще взема да пробвам,а Елда,все още не съм купила
Трейси радвам се,че ти мина гаденето,сега май ще трябва да зарежеш One Tree Hill и да се хващаш у работа
Сънрайс ние нямахме никаква реакция към тази ваксина,дано и при вас няма

Рени и Нико е зациклил откъм зъби,от два месеца не му е излизал нов,за сега сме с 6 бр.

Амбишъс моя е толкова раннобуден,че не мога да си представя,че другите дечица спят до по късно

Ивуше той "педала-удавник" е предчувствал какво го очаква,като го хванеш и затова е предпочел удавянето

Шайн честита ви нова шапчица и да не си я губите

Днес вече ще излезнем,духа,недуха,въобще не ме интересува
обличаме се дебело,слагаме дъждобрана и навън,че вчера изкукахме цял ден в къщи
Иначе Анди я заварих станала до леглото по гол гъз и за това първоначално нищо не заподозрях, докато не мернах зачервяването по тила като я преобличах.

Харесва ми този подход 


А си мислехме, че не може, защото той си се придвижва като се влачи по корем 
Пак не сме наспани, поне аз не съм. Смятам, че е зъб, нали все трябва да има причина. Така че Глупи, Дани в един отбор сме,
.
