Ама пък тук и да забравя комшийките звънят и раздават от сутринта,вашите комшии не раздават ли, снощи пък в магазините беше нашествие всички баби купуваха де що има вафли
А пък ти се успокой тамъън утре на спокойствие ще идеш,днес е лудница
,що за дебелокож трябва да си да навираш микрофон на плачеща жена не знам..утре ще отида на спокойствие.





Лора я съжалявам милата, че не може да диша като я кърмя, реве, ядосва се. Хем слагам капки преди кърмене. И милото му пробиват и 3 кътника
тази вечер й гледах в устата, все още са бели точки, но я мъчат, тъкмо прорязват. То като няма и изведнъж тръгват по 3-4 зъба.

Днес на вилата взела една порцеланова чаша на дядо си и той й я взе й и даде друга, че тази била негова от някакъв комплект и като ревнатова дете, ама писъци и при баба си ходи да реве, голям цирк стана за една чаша, че и гости имаше на вилата. Явно е период на 4-годишните, ще отмине и ще дойде друг

изкара две седмици на градина и е готов....

облекчава кашлянето малко




добра вечер!
, пак ми се напълни с вода коляното и ме боли зверски
,голям съм заплес
Може да го капеш в носа,върши абсолютно същата работа като стеримара,струва много по-малко и можеш да го сипваш в шишенце от Олинт или от други капки за нос,които са спрей 



Препоръчани теми