Юли 2006 - 96

  • 32 322
  • 736
# 495
 Rolling EyesДидито,бог да ги прости,незнаех  Rolling Eyes
Ама пък тук и да забравя комшийките звънят  и раздават от сутринта,вашите комшии не раздават ли, снощи пък в магазините беше нашествие всички баби купуваха де що има вафли Rolling Eyes Rolling Eyes

А пък ти се успокой тамъън утре на спокойствие ще идеш,днес е лудница  ooooh!
Виж целия пост
# 496
Живея във вход,в който има три семейства на кръст,другите апартаменти са заети от фирми.Другите две семейства,освен нас събота и неделя са при роднини по родните градове...затова се ядосах,че свеки не се обади.Цял ден чистя и оправям къщата и почти не гледах телевизия,чак вечерта гледах новините и наистина даваха каква лудница е било,задръствания големи.А и ужасните журналисти тръгнали с камерите и микрофоните по гробищата репортажи да правят ooooh!,що за дебелокож трябва да си да навираш микрофон на плачеща жена не знам..утре ще отида на спокойствие.
Виж целия пост
# 497
Flowers Rose Flowers Rose

Нанни, как сте?
Арлина, хайде преборете тез сополи Hug
Дидито, и на Алекс вчера и днес е доста бледо акито Rolling Eyes
Началото на тази седмица му се появиха гурлички на едното оченце, но засега минава само само с промивки с лайка, ако се задълбочи ще мажем....дано не се наложи Praynig

Мен пък нещо ми се върти главата и имам чувството, че ходя на една страна newsm78

Виж целия пост
# 498
Didito, didi, вие май наистина не сте виждали лошо ако и по-добре. Нищо ви няма на изаквачите. Joy

Ние сме добре, видимо...в понеделник ще ги изследваме.

Ели, това саменто не ми е известно.

Ронка,много чувствителна Емето... Thinking

Арлина, ще ви мине, ама трябва време! Hug
Виж целия пост
# 499
Абе момичета не ни мислете нас, едни сополи и кашлица, ще минат къде ще идат. То това да са ни болестите, пупу. Утре сме на РД, ама ще отложим. Wink Лора я съжалявам милата, че не може да диша като я кърмя, реве, ядосва се. Хем слагам капки преди кърмене. И милото му пробиват и  3 кътника Crazy тази вечер  й гледах в устата, все още са бели точки, но  я мъчат, тъкмо прорязват. То като няма и изведнъж тръгват по 3-4 зъба.

Все забравям да ви кажа, срещнах Пингвина, каза много поздрави да пратя, пита за вас Mr. Green
Виж целия пост
# 500
Мерси, че се включихте по моята питанка. Явно е, че Ема е по-чувствителна, отделно може и вид ревност да проявява.

Нани, всичко ти е наред с мъжорлята, споко. Мисли позитивно. Я ги нацелувай едно хубаво от мене. Heart Eyes

Дидито, не се ядосвай толкова, че не си отишла точно на деня! Важното е, че те са в сърцето ти и никога няма да ги забравиш! Поне аз така разбирам нещата. Не съм много запозната с гробища, раздавания и подобни....дано не ми се налага скоро да се запознавам с тях. Praynig

Диди, как ходиш на една страна бе? Ходи се прегледай, това не е на добре да ти се върти главата.
На мен така ми се въртеше, после главобол, после гадене, после не ставане от леглото и накрая се озовах в болницата с хемоглобин 4!!! Ама при мен имаше и друго, което не е за по форуми. Това и по повод питанката на НАН преди няколко дни.

Арлина, ще се оправите, наистина дано това са ви болестите! Имаш ли Бейби Вак помпичка? Върши чудеса! Аз съм страшно доволна, изсмуква всичко, после капвам капки и така диша по-леко поне докато суче и заспи...

Хайде ние се оправяме да излизаме...
Виж целия пост
# 501
Ронка как хемоглобин 4  Shocked ти  направо си припадала

На Юл нали в Токуда и взеха кръв та и е къъм 131 даже прекалява Rolling Eyes
Виж целия пост
# 502
Тя и Зоя сега е в такъв период, само търси повод за какво да реве това дете. А беше толкова послушно. Отдавам го на това, че чувства  сестра си като заплаха, вече ходи Лора и пипа всичко и повече внимание й обръщаме. Започна и да ревнува най-после. И за всичко рев и всичко сама иска да прави, да си отваря врати, да мие зъби/като ги мие задължително не трябва да я гледаме/, да си разкопчава колана сама в колата, да се облича...абе какво ли не и недай си да си й помогнал, следва истерия ooooh! Днес на вилата взела една порцеланова чаша на дядо си и той й я взе й и даде друга, че тази била негова от някакъв комплект и като ревнатова дете, ама писъци и при баба си ходи да реве, голям цирк стана за една чаша, че и гости имаше на вилата. Явно е период на 4-годишните, ще отмине и ще дойде друг Crazy
Виж целия пост
# 503
Ронка какво ти е? Вече всичко наред ли е? Hug
Алекс снощи доста кашля- суха, дразнеща кашлица, даже слагах и леген с лайка и гореща вода до леглото, да се овлажни въздуха.....но днес продължава, явно пак е настинал ooooh!изкара две седмици на градина и е готов....
в момента спи, но пак се закашля и се събуди- все едно го задушава нещо.....
давах стодал, разтворим вит.Ц, сок от грейпфрут, лимон, портокал и мед, исла касис за смучене, едни хомеопатични за гърло, мазах гърдите с пулмекс бейби, витаминен сироп......друго не знам какво да давам Tired
Виж целия пост
# 504
след малко отивам да търся сребърна вода-  по колко капки да капя в нослето или няма значение /може и повече/ newsm78

физиологичен разтвор за инхалации може ли да се сложи в кастронче на печката и да се инхалираили само в специален инхалатор newsm78
Виж целия пост
# 505
диди,аз нямам инхалатор и съм кипвала вода с лайка на котлона и после слагам на масата да вдишва изпаренията.Също докато спи я слагам близо до него,това за отхрачване.

На Галко сиропи за кашлица почти не съм давала,но на бебо давам Стодал.Хомеопатичен е,накашлял е на 3-4 пъти и му е помагал.
Галко пък като се разболее от ангина много кашля.Сега пак много кашляше,но неговото е от сливиците дето му дразнят и нищо не му даваме.Само за слушалка ходим на 2-3 дни.  Peace
Виж целия пост
# 506
Диди сребърна вода с капкомера и изтрелваш,като промивка със стеримар, то си изтича и издухваш,аз така и правех, но последно спрях всичко Rolling Eyes Rolling Eyes
  Диди имаш ли боров мед newsm78 облекчава кашлянето малко Rolling Eyes
Всички деца които познавам са, или бяха с  бронхит и на АБ  Shocked Shocked ,Юл,нейната приятелка от ДГ,в ДГ всички 20 деца,само 7 на градина здрави що годе, съседчето на 2 етаж,близнаците,нашата племенничка,всичкииии  ooooh! ooooh! ooooh!

 Мен ме е страх да я пусна на ДГ,ходят деца  кашлящи и със сополи ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 507
Леле Ели какво става, явно има някаква епидемия в Плд.  Shocked Shocked Shocked
Вие как сте, оправи ли се напълно Юл.  Praynig

Диди защо не отидете да му сложат една слушалка за твое успокоение. Бързо възстановяване.  Hug

Нани радвам се за малчовците, че са добре.  Peace

Арлинка, Ронка на моменти и Криси е така, понякога даже и по зле, искренно се надявам да му мине с времето  Praynig
Виж целия пост
# 508
 bye добра вечер!

Днес правихме освещаване на офиса,каним се от 1месец и с тоя крак,все отлагахме,махна ми се и това от главата Rolling Eyes

Вчера пък тамън се похвалих,как си ходя почти нормално и днес след освещаването така се пльоснах,не видях един бордюр ooooh!, пак ми се напълни с вода коляното и ме боли зверски Banghead,голям съм заплес doh
Добре,че успях да купя поне витамините на Цвети, за тях бях тръгнала,а покрай тях взех и за нас.Калции 300 табл., Цинк+вит.С 60 табл. , Магнезий+вит.С 30 табл. Има да си пием хапчета Laughing

Диди физиологичен разтвор само с инхалатор Peace Може да го капеш в носа,върши абсолютно същата работа като стеримара,струва много по-малко и можеш да го сипваш в шишенце от Олинт или от други капки за нос,които са спрей Peace
Можеш да правиш инхалаци с лайка ,успокояват лигавицата и разтварят полепналия секрет.Точно както Рени ги прави.
Сребърна вода,има на спрей,може да се пръска в гърлото и в шишенце,капеш си на воля ,по половин капкомер примерно Peace


Виж целия пост
# 509
Мерси момичета Hug
Правихме инхалации с лайка 2 пъти, купих сребърна вода- дадох му да пие и сега ще му капна в нослето като заспи..... общо взето давам от всичко Crazy
Пиги пази се повече Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия