
На коя фирма витамини взе,ние пием само едни немски вит Ц от 1000 мг,и тва е,а Юл саностол.Вече спрях да давам каквото и да е.Сега е напълно здрава,нито покашля,нито сопол,така не е било от както извадихме третата сливица
все със сополи беше и покашляне.Ама това е само 1 седмица след АБ,ще видим нататък.Вчера и купих шапка за плуване,стегнахме багажа и отидохме ,уж бяха го отворили басейна след ремонт по европейски проект,и пише, че имало голяма авария ,затворен
,значи усвоиха парите,замазаха,побългариха проекта и след 1 седмица голяма авария 
Ние с къщата сме готови
да не чуе някой дявол, имаме подове,имаме мазилка на стените която майсторите тази седмица ще довършат,имаме прозорци,остава подове от ламинат или плочки и е готово за мебели.Ама пак си иска технологично време да съхне таз мазилка
но нищо не пречи да си обикалям по магазините да зяпам за идеи вече.С Юл откакто си е в къщи само това правим,то и без туй с мъж да тръгна нищо няма да разгледам
Пък и за кръщенката гледам набелязвам.Намерих много готин сайт със сравнително евтинки и готини неща за празници ,за кръщенки,дрехи ,дрънкулки.....http://www.bebeshkidreshki.com/product/225/ofitsialna-roklichka-bella-.html Дани има епидемия и то страшна
Вие какво направихте с ДГ ,намерихте ли?Аз немога да се начудя,как в тези градини в които ходим децата са си пълен брой няма едно да кашля и със сополи всички са здрави и щастливи,идват си към 9 на градина(е това си е баровска градина де) а нашите се изпотръшкаха

http://news.plovdiv24.bg/204883.html Честит имен ден на всички именници!
Тук съм, чета ви редовно, но просто не можах да се включа поледните дни.





Добре, че имаме хубави гуми. Остана да се изкърпи една дупка и ... хайде на Пампорово
.
.

