Юли 2006 - 96

  • 32 322
  • 736
# 450
Нанни,ние имаме този модел: http://izmeri.com/prX_1176.htm?ref=14&gclid=CP3Mv9XPhKUCFcOIDgodNS6VOA

Дотук съм закупила общо 3 броя такива и нямат забележки.Цената е поносима,разните там пингвинчета са по 150лв. и са по-шумни. Най-добра беше цената в аптеката срещу Пирогов Peace
Виж целия пост
# 451
Nanny нашия е такъв http://eruditabg.com/?pid=17&NewsID=19 също много съм доволна. А за вируса има такъв на нашето джипи и двете деца бяха с повръщане и диария, дори малкото беше и на системи.
А щях да ви пиша за Валери ,много добре вървят нещата с логопеда,бързо схваща детето. Имало деца с месеци не могат да оправят един звук ,а той от 3 пъти и вече се чува звук "ш" .Е в съчетание с някои гласни е премесено "ш" и "с" ,но факт е ,че се чува. По-рано всичко замествахме със "с". Вчера ме заби идва при мен и ми прави муцунката на зайчето и ми казва"мамо лелята(логопедката) ми каза да си свия устните като за целувка,значи и зайчетата се целуват, а мамо нали хората се гушкат ,как се гушкат зайчетата?"  Laughing
Виж целия пост
# 452
Моето момиче днес са на групово посещение в къщата на Вазов. Много беше развълнувана и се събуди рано от мерак. Crazy
Вчера са учили за него и е научила доста неща: "Иван Вазов е бил писател и пишел книги" Simple Smile
Снощи обясняваше на всички как ще ходи в музея на Вазов. Подозирах, че не знае какво е музей и я питам:"А какво има в този музей, какво ще видите?" - "Музейски работи!". Какво друго Laughing


Ех Наде не ги разбираш ти тези работи, разбира се че ще са музейски какви да са други  Joy Joy Joy

Аз много ходих на работа та вчера и днес съм в болничен  ooooh! Снощи моят юнак какво фияско ми спретна - направих аз инхалация с физиологичен разтвор и да го слагам да ляга. Това дете като започна да кашля, но леко все едно не може да издиша, блъска се и вика не мога да издишам. Гледам аз  Shocked и се чудя истина ли е или ми се приструва, че съществременно се и смее. Чаках 10-15мин продължава. Извиках баща му и той го пита какво ти е - А крис - Лошо ми е искам в болница. Направо полудяхме, викам ще  правя инхалация с вентолин. Започнах да правя той продължава, 5 пъти я спирахме и пускахме инхалацията. Накрая я направихме. Чакахме още 30мин няма минаване. Облякох го и тръгнахме за някоя бърза помощ. От момента в който го облякох докато се върнахме от болницата нито веднъж не се е изкашлял. Там го прегледаха - казаха чисти гърди, няма зачервено гърло само леки задни сополи. Това и аз си мислех. Пратиха си ни да си ходим. А малкият разбойник - пита лекарката в коя стая ще сме с мама.  Crazy Искал да полежим в болница че да съм с него 24 часа  #Crazy #Crazy #Crazy Това моето дете направо ме подлуди.
Днес пак помакашля на моменти, но поне не е това което ми изигра вчера. Така му се ядосах, от притеснение получих сърцебиене. Луда работа ей Crazy
Виж целия пост
# 453
Дани, направо  Shocked Представяте ли си, колко им се иска на малките душици, да са до мама  Heart Eyes

Моето момиче днес са на групово посещение в къщата на Вазов. Много беше развълнувана и се събуди рано от мерак. Crazy
Вчера са учили за него и е научила доста неща: "Иван Вазов е бил писател и пишел книги" Simple Smile
Снощи обясняваше на всички как ще ходи в музея на Вазов. Подозирах, че не знае какво е музей и я питам:"А какво има в този музей, какво ще видите?" - "Музейски работи!". Какво друго Laughing


Браво на детето, всичко си знае, ти какво питаш, а мамо, не знаеш ли, какво има в музеите  Joy

Не мога, да се стърпя, да не се похваля- имам си вече ски, скиобувки, щеки, много красиви бели с червени цветя  Flutter Досега все карах с такива под наем, едни грозни, изтъркани, а тези са красиви много  Laughing
Виж целия пост
# 454
Току-що се връщаме от фризьор с Дая. И двете сме ужасно различни, особено аз Flutter Нещо ми щукна изведнъж, трябваше ми някаква промяна и какво по-лесно от отрязване на косата. Crazy Нещо ми омръзна тая дълга коса Crossing Arms  Почти с 30см. я скъсих, на черта с бретон до очите. Бе точно като Сияна от "Стъклен дом" дето се подстрига Laughing - аз май от нея се амбицирах.
Даяна - също като мен Simple Smile

Ивка, честито ски Hug Остава да завали сняг.
Виж целия пост
# 455
Наде само думи не стигат искаме фото и на двечките  Naughty  Heart Eyes
Виж целия пост
# 456
Наде само думи не стигат искаме фото и на двечките  Naughty  Heart Eyes
Мдааа bowuu!
Виж целия пост
# 457
Вчера бяхме до Сф,излезна в крайна сметка че майка ми няма нужда от такива работи,искали са да я прекарат да вземат парите от пътеката по здравна каса,тя се успокои и ние де.Доктора много е добър дано е прав,иначе ако и имаше нещо щеше да си каже,и той и е казал че и той може да и каже и да и вземе парите но не е въобще за това  baby_neutral Simple Smile

Имахме перипетии пътувахме 5 часа до София спукахме 2 гуми ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Виж целия пост
# 458
Вчера ме заби идва при мен и ми прави муцунката на зайчето и ми казва"мамо лелята(логопедката) ми каза да си свия устните като за целувка,значи и зайчетата се целуват, а мамо нали хората се гушкат ,как се гушкат зайчетата?"  Laughing
Ехе, да го изпапкаш сладура. Само за протокола да отбележа, че вече стават почти 2 години. Направи си сметката добре  Wink Какво трябва да направиш и къде  Flutter
Радвам се, че имате подобрение от посещението при логопедката, нави ме и ние тръгваме  Simple Smile
Ели-добре, че сте се върнали живи и здрави, че като чуя спукана гума и ми настръхват косите...
Наде-давай фото сесията насам Crazy
Иве-честита ти придобивка  Hug И ти дай фото да видим каква хубавица си, нищо, че ще е още на сухо Wink Прати ми на лични обновени снимки на мъника, да сменим аватара ти Hug
Виж целия пост
# 459
 Hug
Ети, ще ти пратя снимки довечера от моя компютър  Hug
Ще взема най-накрая, да се науча, да качвам снимки тук  Crazy

Аз вчера бях на гинеколог, че освен някакво течение, дето си го имам от години напоследък имах и други аномалии, като да ми идва през 10 дни и разни такива. Та всичко май е от хормона на стреса, каза докторицата  Confused Пуснахме хиляди изследвания и ще чакам да излязат резултатите- едните след 3 дни, другите след 5.
Изписа ми противозачатъчни, никога не съм пила, но те щели, да ми нормализират хормоните, цикъла и главоболието  Rolling Eyes

Та това е от мен.

Цеци днес е на плуване, за първи път, вчера му купих бански, шапка, джапанки отдолу със силикон, да не се пързалят и сега ще видим, дали ще му хареса или не. Че той до сега само с тати и мама е плувал.

Виж целия пост
# 460
И ние ще ходим на плуване 4 лв на час когато искаме,който ден искаме ,всеки ден и събота и неделя работи,до нас е басейна,нов чистичък и с две учителки влизат с децата,та за 4 лв на час мога да ида да пазарувам Rolling Eyes или на кафе докато плува Peace

Ивка при кой АГ ходиш?Дано се оправиш,а противозачатъчните не ги мисли само не ги пропускай,иначе уж влияят и на кожата и на всичко -хормони ooooh! ooooh! (ще се разхубавиш демек)

При мен всичко е ОК и вече след 1 година ми каза за цитонамазка да ходя,сега ми взе една ,и тва е. Питах за бременност,не че сме се разбързали Wink но тук в Плд ми казаха да чакам 1 година след моите перипетии,той ми вика- още тази вечер може да почвате  Laughing Laughing Laughing Laughing




Айде бай че имам 1 час да разходя малката на слънце,сега се върнах от наблюдения сложих да готвя ,излизам,после се връщам, храня я, и пак я оставям за лекции ,нещо като кон препускам някви антистрес хапчета ще си търся ooooh!
 
Виж целия пост
# 461
Здравейте момичета! Hug

Ели, хайде правете де, що се дърпаш? Или чакаш къщата да е завършена, да се изнесете далеч от свеки и на спокойствие да си изкараш бременноста?! Wink
Радвам се, че майка ти е добре и не са нужни интервенции. А за лекарите които искат да вземат пари от пътеката и са готови да подложат човек на всякакви ненужни процедури....оставам без думи! ooooh!

Нан, давай снимкииии. Много ми харесва прическата на Сияна. Peace

Ивка, честити ски!
Взимай си хапчетата и кротувай, всичко ще се нареди. Давай го по-спокойно, доколкото е възможно. Нервичките никой няма да ти върне. Hug

Иси, радвам се, че при Валерката всичко върви наред.

Дани, Криси явно не се адаптира така добре на новото място. Милото детенце, дано скоро свикне и не страда.

Ние сме добрее, децата дивеят, щуреят. Ема иска един тон играчки за Коледа и направо главата ми пламва от всекидневното разглеждане на каталози и избор на играчки. ooooh!
Да ви кажа Ема ме притеснява малко. Реве за най-малкото нещо! Пример:вчера Калин й казва да отиде да се преоблече след разходка, за да не стои у дома с новите дрешки...тя не иска и се разрева! Онази вечер вместо чашата със сока й от ябълка, взе чашата с уиски на Калин, докато й кажа "Не, това е чашата на татко ти, ето я твоята" тя вече ревеше завряна под масата! ooooh! Това са някакви моментни състояния, които страшно ме изнервят. Много й говоря, обяснявам, език ми се обели от приказки и така до следващата истерия. ooooh! Иначе в повечето време много слуша, но като всяко дете май само когато поиска. Аз съм далеч от мисълта да изпълнява всичко като някакъв робот, но защо са тези ревове? Дали аз не бъркам някъде, като я поправям и често казвам "НЕ". Thinking Но ако отсега я оставя на самотек, какво ще стане занапред? Да я оставя ли да прави каквото иска, да спря ли със забележките и карането/защото понякога се карам, викам... Embarassed/

Виж целия пост
# 462
Рони и при Валери има такива състояния и аз всеки път му казвам ,че дяволчето Фют пак е дошло на гости. Laughing В понеделник Марти на учеха и Валери цял ден плака за глупости ,на следващия ден се опита пак ,но не позна при мен. Не му обърнах внимание ,оставих го да си поплаче и той като видя ,че няма на кой да се оплаче и млъкна.
А Моя Марти е толкова заблеян ,че вече нито нерви ,нито глас ми е останал от викане. Това дете го вдигам да става в 8 часа и пак се мотае и не успява да си напише домашните . Постоянно се закача с Валери ,като седне да яде все се обръща към телевизора,изключвам го ,тогава си намира друго занимание  Crazy. И всеки път като му се карам все минава покрай мен и се крие ,ще каже някой ,че го пребивам това дете. Веднъж така ме ядоса ,че като тръгна пак да се крие му цапнах един зад врата и му викам поне да знам за какво се криеш.
А Валери е наследил от майка ми високия глас.Не мога да го накарам да говори по тихичко. И ако искам да го надвикам ме заболява гърлото. А чува и ниските тонове,няма проблем със слуха.
Виж целия пост
# 463
Ронка, Дая е абсолютно същата Shocked Чувствителна, не дава  нищо да й кажеш на въпреки - веднага почва да реве жално. Аз гледам да не я съжалявам, да не почне да манипулира така, но понякога съжалявам, дето съм й се скарала /а то не без причина/. Много е изпълнителна, особено в градината и пред други хора и ако нещо сбърка, се натъжава. Например вчера влязла при децата в градината с маратонките /забравили да обуят пантофите/ и госпожата я видяла и през смях й казала да иде да се преобуе, нашата се стресирала и й се насълзили очите. Кой знае какво е станало ooooh! На кой се метна такова, бре?! Аз съм толкова дебелокожа, че не помня кога последно някой е успявал да ме обиди и накарал да наведа глава. А тя ... лигла #Cussing out
Виж целия пост
# 464
Ели, сега ходих при доц.Дянкова, те я акушер-гинеколог и операции прави в онкологията.
А и в Токуда при д-р Карамазов бях миналата година.
Сигурно е от стреса всичко, но аз съм малко, като Дая май  Laughing лигла и от всичко рева и всичко си изживявам дълбоко и знам, че не трябва, ама си е така.

Иси, Цеци и той е заблеян много. Яде по 2 часа, щото през това време гледа тв, ходи си търси играчки, не знам си какво още прави.

Ронка, не знам, какво да те посъветвам. И Цеци реве доста, като не е на неговото и аз само се карам и викам, ама нещо не ме отразява. Все едно не му говоря на него. Ела мамо, му викам, например да го преоблека- а той все едно не ме е чул, прави си оглушки. Не ме слуша въобще, като си е наумил нещо и си го прави и само ако му се разсърдя идва и ми вика- аз се шегувах, мамо  Wink

Тия хапчета, които са ми изписани нещо не мик харесаха. Четох много за тях, те много нови, ама никой не каза, да е доволен от тях. Сега се чудя, дали да не ги сменя с едни, дето ги пият всичките колежки и са доволни. Сигурно ще изчакам 3 дни и като звънна за резултатите от микробиологията на докторката, да я питам, дали мога да си ги сменя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия