Юли 2006 - 96

  • 32 322
  • 736
# 570
Аз направо по темата - и моите и свекитата живеят за нас. Просто нашето благополучие е най-важно за тях. Айде, Дая е малка, но ние сме по на 30г. и пак се държат с нас, като с дечица. Не помня случай свеки да е дошла на гости и да не ми е донесла нещо, като на Даяна. Майка също много ми угажда, а и на Павката. Не мога да си представя това, което говорите Rolling Eyes Родителите ни са изцяло отдадени на нас, те понасят, те правят повечето компромиси. Така беше и с поколенията, които помня, и аз не познавам друг начин. Това е моят модел на поведение. За това пък те са много уважавани, обичани и /както се вижда/ хвалени от нас. Simple Smile
Честно казано някак не мога да приема една майка да прави инати, да се сърди и разни други номера на детето си. Просто майка и дете не са ми равнопоставени, а тези неща са характерни, когато има равнопоставеност - по възраст, по работа и др. Това при нормални хора де.

Аз пък имам малко по-страничен проблем - проблем с мотивацията за работа. Confused Да си вкъщи, не е като в офис - всички около теб да работят. И по цял ден се мотая, все човъркам нещо, а работа все стои. Вечер съм изморена, а не съм свършила практически нищо. Дайте някакви съвети как да се мотивирам. Мислила съм да си отделя една стаичка за офис, но долу са ни кът стаите.
Не е мързел това, като се хвана, работя стабилно, но докато се хванааа ooooh!
Виж целия пост
# 571
Аз направо по темата - и моите и свекитата живеят за нас. Просто нашето благополучие е най-важно за тях. Айде, Дая е малка, но ние сме по на 30г. и пак се държат с нас, като с дечица. Не помня случай свеки да е дошла на гости и да не ми е донесла нещо, като на Даяна. Майка също много ми угажда, а и на Павката. Не мога да си представя това, което говорите Rolling Eyes Родителите ни са изцяло отдадени на нас, те понасят, те правят повечето компромиси. Така беше и с поколенията, които помня, и аз не познавам друг начин. Това е моят модел на поведение. За това пък те са много уважавани, обичани и /както се вижда/ хвалени от нас. Simple Smile
и при нас е така- да са ми живи и здрави и майка и свеки Praynig Hug
Виж целия пост
# 572
Набързо да ви напиша, че пада едно мрънканее...

Резултатът от микрото на Киковото ако е отрицателен, няма никакви бактерии, вкл. и гъби. Simple Smile
Дано това да е последното дрискане, да се свърши веднъж завинаги!
Иначе се пооправиха и двамката, остана им само не-рядкото щастие при нас, което е около 2-3 пъти дневно, не е страшно.

Изчезвам, да приспивам малкия звяр! Hug
Виж целия пост
# 573
Наде,ние докато направим офиса,и докато напусна другата работа Laughing хола ни беше офис ,някъде около 2 месеца и да ти кажа,много си права.В къщи винаги има друга работа,не е от изключителна важност,но трябва да се свърши и тя,не мога да седя и да гледам,но докато  се усетя и деня минал. После по нощите си наваксвах  да оправям документацията ooooh!  По едно време бях забранила докато имам работа да се влиза в хола и така беше по-добре.Идеята ми е,че наистина ако имаш достатъчно място можеш да си отделиш една стая за офис.Трябва ти само бюро стол и рафт за книги и документи, евентуално,хем там можеш да посрещаш клиенти Peace

И нашите родители живеят за нас,имаме понякога противоречия,но то без това не може,хич не ги разбирам такива,дето си отгледали детето и повече нищо друго не ги интересува.Само собствения си кеф да гледат.Дано ние с мъжО да не станем такива егоисти,че то знае ли човек като стане на възраст какви мисли ще му се въртят в главата Mr. Green

Аз пък днес съм в къщи,майка е болна,немислимо е да ѝ оставя да гледа детето,не че няма да се справи,но самата тя има нужда от грижи.Свекитата пък са на морето за 4-5 дни.Толкова я пазихме да не се зарази от Цвети,накрая Станислав ѝ донесе вирус ooooh! И понеже иначе цял ден съм на компютъра,реших да да почивам,без радио,комп. илиТВ,съответно не знаех,че е празник.Пускам пералната,дрехите излизат без да са центрофугирани,пускам пак само центрофуга,изпомпва и след това пише грешка и спира ooooh! Естествено оттам нататък реших да пробвам всички програми,каквото и да пусна,се включва само помпата,не налива вода,не се върти барабана нищо.Викам си ей го на,господ ме наказва #Cussing out
Както и да е,обадих се в сервиза,дойде техника,пускаме пак,всичко работи,нищо ѝ няма,само дето си изтрових нервите ooooh!
Сега пере пробно, да видим,казаха да я наблюдаваме.Счупи ли се на Електролукса платката,направо нова,няма оправяне ooooh!
Повече няма да пера и да чистя на църковен празник,първо гледам календара,след това правя каквото и да било. Whistling

Нанни,безкрайно много се радвам,че децата се оправят,напълни ми душата,чудесна новина,тъкмо ще си легна с една хубава мисъл Simple Smile
Виж целия пост
# 574
Нанни браво на малчовците Hug
Виж целия пост
# 575
Нани-страхотна новина. Зарадва ме рано сутринта Hug
Днес ме чака дълъг и труден ден и се подготвям психически Rolling Eyes
Снощи моят бандит ходи на гости в кумицата ми и тя го е разпитвала какво прави в градината, но единствените отговори били- "Каквото каже госпожата" hahaha Рисувате ли?- ами когато каже госпожата-Играете ли?- ами когато разреши госпожата. Какво хапвате?- ами каквото тя даде-направо я е информирал за нищо Joy
Във вторник сме на тържество. Информира ме, че е джудже и как снежанка била най-красивото момиче в групата Grinning Хвалят го, че бил голям кавалер с жените, но ми е чудно, защото пред мен не проявява такива действия. То аз сред познатите ми нямам момичета, все момченца и може би затова не мога да го видя в бляскава светлина  Simple Smile
Ако искате ще ви дам идея за занимание през уикенда. Венци много се впечатли. Направихме букет от есенни листа за госпожата. http://www.momentofpeace.net/2007/how_to_make_rose
Виж целия пост
# 576
Нани, супер новина  Hug

Нан, при нас ситуацията е същата, като става въпрос за родители. Баба още се грижи за мама, а мама за нас всички. За съжаление мъжът ми няма живи родители, но мама си го има за свое детенце.

Ети, браво на Венци, моето диване още е неосъзнат в отношенията с момиченцата.

Вчера ме пита, като ми казва "обичам те, мамо", дали се радвам, какво ми става, че се радвам. А аз му казвам, че ми трепва сърчицето. Той помисли малко и каза, че неговото сърчице трепва, когато го целувам  Heart Eyes

Харесва му бабата, която го гледа, много си играли, много му угаждала, беше доволен  Peace
Виж целия пост
# 577
Ауу,Ети много красиво е,ще го направим още тази вечер     love001

Нани дано твоите момчета да са вече по-добре.

Ние също ще имаме тържество на 2 декември за Никулден.Имаме и думички и ги учихме снощи.

Денис не се е научил още да яде с лъжица,пее човекът докато го храня и тва е  Tired А вече доста неща му въведох,той блее баирите  Whistling
Виж целия пост
# 578
НАН, малко съвети

При нас вчера имаше празник по случай Св. Мартин. Децата правят в градината едни фенери и вечерта се обикаля града с тях и се пеят песни. Беше много забавно (миналата година се отложи, защото беше проливен дъжд).
Виж целия пост
# 579
 HugСамо аз   тук,никой няма Rolling Eyes

Поръчах за кръщенката от сайта,вярвате ли че в цял Пловдив няма нищо за кръщенка,намерих една рокля в екрю и то по голяма и е 70 лв Shocked а аз за 130 лв съм напълнила кошницата със какво ли не,рокля,болеро,аксесоар за главата,вино,кошница за всички неща,книжка за пожелания,мед,кутийка за косичка,свещ, какво ли не,тук ми продават една рокля за 70 лв  Crossing Arms сайта е супер,а момичето което ми вдигна телефона е много любезно пусна ми експресна поръчка Flutter
 Тук една свещ е 25 лв,да не говоря една кошничка по грозна 25 лв ужас ooooh! и то все в различни магазини,няма тук такъв магазин,добре че намерих това Hug
 Нан да поздравиш собственичката щом имаш връзка с нея във фейса Hug

Мими пиши нещо по въпроса де Crazy Whistling
Виж целия пост
# 580
Ели-наистина браво,че го откри този сайт!Наистина красиви неща на нормални цени!После да покажеш снимки на кръщелницата каква е кукла.То кога е самото кръщене?

Майра-покажи снимки или клипчета от празника!

Аз днес не трябваше да излизам от вкъщи!Всичко ми беше назад...
Виж целия пост
# 581
Ели кой е въпроса,че неразбрах?И що трябва да пиша като всеки ден те виждам.
Виж целия пост
# 582
Споко ,не пиши ако искаш,просто видях че  сме само ние в темата Hug
Виж целия пост
# 583
Някой правил ли е лазаня,казаха ми една рецепта ще я пробвам довечера Whistling

Дидито в четвъртък е Peace,ще покажем как няма Hug

Хайде бай бай
Виж целия пост
# 584
Ели-дай рецептата насам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия