Юли 2006 - 96

  • 32 322
  • 736
# 585
Ох,ами правиш си два соса,единия е от 1 кг кайма със лук задушено,другия е бешамел,от 1лтр прясно мляко,масло и 3 лъж брашно.После редиш ред бешамел,кори лазаня,отгоре обилно кайма,бешамел,редуваш,ред кори,бешамел накрая и настърган кашкавал,пече се,ако седи сухо а не къкри  по края още мляко,и така Peace
 Тази ми казаха ще я пробвам Peace
Виж целия пост
# 586
Eli къв е този сайт бе душо,аз съм изтървала  Thinking
Ама много неща не си ли накупила ..

Ети ние правихме вече 2 букета от листа,че и с панделки ги вързахме,даже подарихме вече,много хубави станаха.Имаме и снимки ще кача по-късно  Peace
Виж целия пост
# 587
Ели,я ако не те притеснява,пусни пак линк към този сайт,да хвърля едно око Wink
 Аз не съм правила лазаня,много обичам иначе,трябва да опитам някой път.

Днес сутринта стартирахме деня с развален компютър,така се ядосах,че цял ден обикаляхме улиците със зълва ми и племенника,а познайте сега дали мога да ходя Laughing Явно ще редувам разходка с лежане и чакане да ми спадне крака Laughing ooooh! Божеее,какво ми дойде до главата,а как не ме свърта на едно място Whistling

Рени,чакаме снимки с букетчетата.
Виж целия пост
# 588
Заповядайте http://www.bebeshkidreshki.com/category/1/ofitsialni-roklichki.html
Виж целия пост
# 589
За лазанята първият сос е и с доматки! Peace Аз съм правила става страхотно! Има 2 вида кори, едните са готови и само да се опекат, а другите се сваряват преди това. Калин все ми мрънка пак да направя, но аз все отлагам... Blush

Вчерашният ден започна не особено добре.... Станах, а то една мъгла се спусналааа, ужас! После времето се пооправи, оправихме се да излезем и точно на вратата се скарахме с Калин. Но пък като ни напече слънцето всичко се промени! Изкарахме чудесен ден първо в един парк-децата се наиграха хубаво, после отидохме да хапнем на едно място, после в друг парк се разходихме в горичка край рекичка, после в няколко големи магазина за играчки, техника и за дома...обзаведох се с пердета, днес ще мия прозорци и ги качвам. Вчера беше цееели 21 градуса, много приятно, но не ми се иска да се задържа така, защото и вирусите идват с това топло време. Яд ме е, че не взех фотото, но го забравих като се скарахме. Калин беше взел камерата и ги поснимахме малко. Това са прекрасни спомени, които стоплят душата като се гледа след време. И така изкарахме почти 8часа навън. Crazy Днес вкъщи релакс, като изключим прозорците и пердетата, разбира се. Mr. Green
Кристиан навън се пуска и си ходи доста добре, но вкъщи не иска. Страх го е, явно от малкото разстояние до мебели, стени и т.н. Снощи като се прибрахме и го пуснах, веднага си удари устните в стъклената маса. Хубаво, че само се прехапа, а не счупи някой зъб.
Виж целия пост
# 590
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=165926523438809&set=a … 86596&ref=nf#!/photo.php?fbid=165926750105453&set=a.165926503438811.33447.100000643886596&pid=370573&id=100000643886596

 Hug
Виж целия пост
# 591
Ели,хубаво е да се сложат и гъбки в сместа Naughty Laughing
Виж целия пост
# 592
Лазанята и при нас е много любима - доматен сос, кайма, зеленцуци ..и накрая се слага бешамел и настърган кашкавал. Ммм огладнях  Blush
Виж целия пост
# 593
Тук май има само от корите,които се варят,аз поне други не съм виждала.Не че много съм се задълбочила да разглеждам де Whistling И ми се струва,че за нещо подобно на пица,не си струва да хвърлям толкова усилия Thinking

Рени красота,и децата и букетчетата Hug

Аз днес съм на работа.Вчера реших да си дам малко почивка,съответно изостанах със задачките,подух си крака Laughing а исках да си подпомогна другата седмица Wink

Лети,къде се губиш Hug
Виж целия пост
# 594
Пиги, взех от вашите витамини ,първия го изплю,като ги помириса и се отказа,но после я натиснах и изяде два ,харесаха и.Взех и за мен едни за смучене с магнезий,иначе пак ги гледах тези за менопауза имат соя гмо,другите нямат Peace

 Лазанята стана хубава,като за първи път стана,ама си е много разправия,висях и на главата 30 мин. да дупча с един нож да не стане сурово,и заливах постоянно с още мляко,отиде 2 лтр мляко.Незнам варят ли се,казаха ми да ги наредя и да доливам мляко,те си вряха и си поеха хубаво не седи сурово.

Оф токущо баба и и дала още едно жилибонче,нали няма нищо като  е взела две одеве  newsm78 newsm78 пише по 2 за деца по 4 за възрастни,най много сега да скачаме навън като луди newsm78



Виж целия пост
# 595
Reni, ах, тези сини очи... Hug
Днес търсих такива листа, но явно съм закъсняла...вече са жълто-кафяви и сухи. Много хубави са станали вашите!

Ели, нищо й няма, Арлинката за двойна доза АБ се беше притеснила пък нямаше проблем, ти за витамини се кахъриш.
Аз лазаня съм яла веднъж в живота си и беше със студен настърган кашкавал поръсена. Може би затова и не повторих, но така като я описвате добре звучи. Crazy
Ронка, чакаме снимчици на пердетата и дечурлигата разбира се. Ох, докато децата  укрепнат в стъпките е голям чанч за родителите.
Ние сме на вълна катерене и тичане по спалнята, нали всичко копира от брат си и пак зор. Crazy

Ще се пробвам и аз да кача снимчици, стига Кико да не ми се качи на главата...

Спокойна нощ! Hug

П.П. Успях! http://jkukov.snimka.bg/holidays/2-ri-rojden-den-na-dani.267152.21432336
Виж целия пост
# 596
Нани,Кико май има по-къдрава косичка от Дани? Ти ли ги подстригваш? Аз на Гали съм му хванала цаката с машинката, с ножичка ми е по-трудно..
Машина за хляб ли имаш? И месиш ли в нея?

Аз да ви се похваля от няколко дни меся.Преди това не бях месила,но се запалих от едни рецепти от форума http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=189884.75
Правих кифлички с кремвирш и мекици,засега толкова.Като се престраших толкова,пак добре.Иначе бях си купила мая и седеше така в чекмеджето 2 седмици докато ми мине страха.Пък то не било страшно,даже вкусно  Laughing
Виж целия пост
# 597
Пиги, няма нищо общо с пицата - по-скоро като макарони или спагети ..ама пак си е различно Wink


Не знам за какви кори казвате дето се варят - ако са тия сухите - аз не варя. Правя лазанята с малко повече сос и я оставям около 20-30 мин да поеме преди да я сложа да се пече. Корите си омекват така много добре Peace
Виж целия пост
# 598
Страхотно изглежда,лазанята де,щом може сухите кори да не се варят ще я тестваме домашно приготвена.Аз от тези по пицариите не съм особено очарована.Покрай всичките тези приказки за лазаня,днес реших да направя на змейовете пица,6 броя,лошо ми стана Laughing Whistling

Ели,няма проблем за 1-2  витамина в повече,стига да не се случва всеки ден Peace Аз също съм си взела магнезий с витамин С за смучене и Витамин С + цинк-капсули с удължено освобождаване,на 1/4 от цената на Cetebe-то,дето го рекламират Crossing Arms
Хората поне са написали ,че менопаузните витамини съдържат ГМО,все пак соята е един от основните източници на изофлавони,които са естествени естрогени(фитоестрогени),а в тукашните боклуци не е ясно какво точно има.
Виж целия пост
# 599
Пиги, няма нищо общо с пицата - по-скоро като макарони или спагети ..ама пак си е различно Wink


Не знам за какви кори казвате дето се варят - ако са тия сухите - аз не варя. Правя лазанята с малко повече сос и я оставям около 20-30 мин да поеме преди да я сложа да се пече. Корите си омекват така много добре Peace

Да, нищо общо с пицата,нещо между макарони със сос но по вкусно и калорично... и аз така с повече сос и да врат,и си станаха,само дето сега седи почти цяла тава и никой не яде #Crazy newsm78 опитахме по веднъж и това е,ще я прибирам във фризера,после като стоплиш било същото ,на микровълнова де,аз нямам та ще видим,слагам във фризера да има #Crazy



Ели,няма проблем за 1-2  витамина в повече,стига да не се случва всеки ден Peace Аз също съм си взела магнезий с витамин С за смучене и Витамин С + цинк-капсули с удължено освобождаване,на 1/4 от цената на Cetebe-то,дето го рекламират Crossing Arms
Хората поне са написали ,че менопаузните витамини съдържат ГМО,все пак соята е един от основните източници на изофлавони,които са естествени естрогени(фитоестрогени),а в тукашните боклуци не е ясно какво точно има.

Да,поне си пише,сега гледам едни на актавис(много нови продукти имат ) пише че има соя ама нищо друго,познайте каква е соята, то вече соя без ГМО няма май hahaha и май май постепенно ще почнем да свикваме с гмо newsm78

Мечетата снощи зачетвъртихме ooooh! ама нищо и няма освен, че не искаше да ляга, нещо и е сух носа,промивам със една банка съм взела и пръскам в спрей от капки едни,физиологичен разтвор,като пръсна и издухва мръсотии прашинки,уж все чистя #Crazy и сега пак ръмжи,дано не се разболява,и езика и стана географски след този АБ,вече мина де,но вече знам като е боледувала се появява #Crazy

Получих смс да чакам пратката днес Grinning

Ставам да чистя ooooh!

От днес са постите,някой ще пробва ли newsm78 много трудно ми звучат http://news.plovdiv24.bg/206638.html забранени са и венчавки,а за кръщене май няма проблем,щом са записали дата,май не е като венчавката и може винаги  newsm78 newsm78

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия