
Тази ми казаха ще я пробвам




Божеее,какво ми дойде до главата,а как не ме свърта на едно място 
Аз съм правила става страхотно! Има 2 вида кори, едните са готови и само да се опекат, а другите се сваряват преди това. Калин все ми мрънка пак да направя, но аз все отлагам... 
Днес вкъщи релакс, като изключим прозорците и пердетата, разбира се.
И ми се струва,че за нещо подобно на пица,не си струва да хвърлям толкова усилия




пише по 2 за деца по 4 за възрастни,най много сега да скачаме навън като луди 






Аз също съм си взела магнезий с витамин С за смучене и Витамин С + цинк-капсули с удължено освобождаване,на 1/4 от цената на Cetebe-то,дето го рекламират 


опитахме по веднъж и това е,ще я прибирам във фризера,после като стоплиш било същото ,на микровълнова де,аз нямам та ще видим,слагам във фризера да има 
Аз също съм си взела магнезий с витамин С за смучене и Витамин С + цинк-капсули с удължено освобождаване,на 1/4 от цената на Cetebe-то,дето го рекламират 
и май май постепенно ще почнем да свикваме с гмо 
ама нищо и няма освен, че не искаше да ляга, нещо и е сух носа,промивам със една банка съм взела и пръскам в спрей от капки едни,физиологичен разтвор,като пръсна и издухва мръсотии прашинки,уж все чистя
и сега пак ръмжи,дано не се разболява,и езика и стана географски след този АБ,вече мина де,но вече знам като е боледувала се появява


много трудно ми звучат http://news.plovdiv24.bg/206638.html забранени са и венчавки,а за кръщене май няма проблем,щом са записали дата,май не е като венчавката и може винаги

Препоръчани теми