Волейболните ни национали (тема 2)

  • 21 872
  • 737
# 585
Готов съм от два часа, чета ви и се смея.
Ще го изгледам много внимателно този мач, ще се постарая без емоции.
Важен е за олимпийските квалификации, dido е прав. Подкрепям го и в другото мнение за оплюването. Ще цитирам статии с невероятно злобни коментари, но нека е след мача. А бе, спори ми се Laughing
И с Лозева ми се спори, не не оправдавам Владо, за друго, за по-стари неща. Лозева, надявам се няма да откажеш диалог и усмивки?
Peace Давай Wink..

Хайде, след мача  bowuu

Ей това се усеща - настроение. Няма ли усмивки, не върви мача

 Peace

Уффф и коментарите на  Сашо Йовков ooooh!
Виж целия пост
# 586
Camomilla1  bouquet hahaha Joy смях се с глас, страхотна си!

Много високи братята руснаци Sick,
14 точка сега - страхотен блок на Матей.

Нямат настроение нашите, но трябва да се стегнат, имаме нужда от квоти ,за да станем олимпийски шампиони!

Чакам спора  Wink
Виж целия пост
# 587
Дедо кой ще къса билет4етата Laughing Много публика се о4ертава Sunglasses
Виж целия пост
# 588
С тези и за блок аут трудно се играе  Tired...
Виж целия пост
# 589
Дедо кой ще къса билет4етата Laughing Много публика се о4ертава Sunglasses
Joy
Дай с SMS-си да се гласува кой от нас е по-убедителен, после ще делим?
Виж целия пост
# 590
Дедо кой ще къса билет4етата Laughing Много публика се о4ертава Sunglasses
Joy
Дай с SMS-си да се гласува кой от нас е по-убедителен, после ще делим?

Ха ха ха ама хи4 не ми е смешно Sad...Яд ме е на Пранди
Виж целия пост
# 591
   Нашите никакво настроение нямат, направо ми се къса сърцето като ги гледам. Нито усмивки, нито нищо. Изглеждат уморени и тъжни,
Пранди също.
   И ние сме тъжни.

  Ох, стискам палци. Взехме този гейм.  Praynig
Виж целия пост
# 592
Време е и късмета да дойде на наша страна!
Виж целия пост
# 593
Глътка въздух...
Виж целия пост
# 594
Дедо кой ще къса билет4етата Laughing Много публика се о4ертава Sunglasses
Joy
Дай с SMS-си да се гласува кой от нас е по-убедителен, после ще делим?

Ха ха ха ама хи4 не ми е смешно Sad...Яд ме е на Пранди

Мен пък ме хваща яд на Сашо Йовков.
Стига е мрънкал за травмата на Жеката. Знам, че стиска зъби, ама толкова приказки са излишни
Виж целия пост
# 595
Като е толкова зле Жеков , да влезе Митев - много е добро момчето и разчупва играта Crossing Arms
И мен ме дразни Йовков Whistling
Виж целия пост
# 596
Йовков дразни от години, ама няма отърване от него.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 597
Йовков дразни от години, ама няма отърване от него.  Twisted Evil

Верно е. Опитвах се преди да махам звука, но ми липсва шума, атмосферата на залата.
Но винаги го изключвам, кат' чуя ди джей Джорджо или оня бургаския му брат'чед.
Виж целия пост
# 598
Какво да кажа за мача.
Мисля, че всички видяхме.
За пореден път психиката е слабото ни място. Нямаше настроение, нямаше хъс, нямаше воля за победа.
Което тотално обезсмисля разбор.
Виж целия пост
# 599
Напълно съгласен с Нана. Отивам да пия едно вино с жена си Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия