Бродирана красота - Гоблени 77

  • 130 857
  • 731
# 540
Bi_bi_to браво! Много е хубав гоблена, а и мен ме чака да го ушия, но да видим кога.
Did_tag наистина гобленът е уникален с тази панама. Дано да си намериш и другарчето му.
Sunrice поздравления за фара. Като си спомня само колко време го ших аз, доста ме озори, но си заслужава всеки бод.
Виж целия пост
# 541
  Добро Утро Simple Smile аз стигнах до тук. Като ми омръзне единия захващам другия Simple Smile.Спорно шиене на всички.
Виж целия пост
# 542
Sunrice , и двата са страхотни, нямам думи  newsm53 , а фара ми е слабост.

g_lina , страшни красоти показа  smile3501 .

Колко хубаво ни се раздвижи темичката, а и все красоти се показват  Flutter .
 
Виж целия пост
# 543
Момичета - големи красоти,голямо чудо показвате!
А вижте с каква чудесия се сдобих аз вчера,благодарение на една прекрасна жена от друг форум.
Снимката е на вече ушит гоблен,защото не можах да снимам картинката снощи от мерак
да се похваля и споделя радостта си.
Виж целия пост
# 544
бравооо,много ми хареса твоят гоблен....трудно ли се шие на синя панама
Виж целия пост
# 545
Миличка,още не съм го започнала,че си вадя очите с Цветния пазар в Париж.
Аз съм шила на черна панама,така че синята няма да ме затрудни много,пък и си имам сапунени креди,така че ако цацикли ще ми помогнат малко.С тях се натрива мястото за шиене и изпъкват нишките на панамата,после се изпират,ама може и в процеса на шиене да се оронят постепенно.
Виж целия пост
# 546
Моля ако някой знае нещо за този гоблен http://lilko86.snimka.bg/tapestries/gobleni.544298.21218867 да пише. Моля Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 547
Искам да ви лоздравя за красотите,които сте показали.Да ви пожепая и други толкова добри да направите.Спокойна нощ!
Виж целия пост
# 548
Леле,гоблена с рибките е страхотен! Heart Eyes
Аз да попитам,понеже се точа на Възкресение,някой шил ли го е 1:1?Защото го има и 1:4,въпреки че смятам,че 1:1 ще стане по-добре.Все пак още някое мнение няма да е излишно. Peace
Виж целия пост
# 549
лелелле колко много и красиви гоблени  Hug
книгоразделителите си ги шия на обикновенна панамена лента, която си е обкантена.
Виж целия пост
# 550
лелелле колко много и красиви гоблени  Hug
книгоразделителите си ги шия на обикновенна панамена лента, която си е обкантена.
Благодаря!
Виж целия пост
# 551
Аз да попитам,понеже се точа на Възкресение,някой шил ли го е 1:1?Защото го има и 1:4,въпреки че смятам,че 1:1 ще стане по-добре.Все пак още някое мнение няма да е излишно. Peace

Ако е 1:4 с детайл 1:1 няма как да стане целия 1:1.....

Рибките и на мен много ми харесаха!  Hug

g_lina така производителността е по-голяма!  Wink
Виж целия пост
# 552
Ами в сайта на Милена стил го има в два варианта-1:1 и 1:4. newsm78
Виж целия пост
# 553
Ами в сайта на Милена стил го има в два варианта-1:1 и 1:4. newsm78

Сега погледнах и аз... Rolling Eyes  Досега съм го виждала само 1:4 с детаил 1:1!  Peace Определено и аз предопчитам 1:1  Hug
Виж целия пост
# 554
Добър и спорен да е денят на всички,Аз се включвам с едно питане,Бихте ли ме ориентирали в какъв магазин да търся сапунена креда,Домашни потреби или гобленарски магазин,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия