Бродирана красота - Гоблени 77

  • 130 857
  • 731
# 555
Здравейте момичета!
Имам въпрос към вас. Как оформяте отзад онези малки гобленчета шити върху пластмасова панама, които служат повече като украса за елха например?
Така ли си ги оставяте или им залепвате нещо отзад?
Приятни почивни дни и повече време за шиене!
  bouquet
Виж целия пост
# 556
Да покажа новите ми мъници - м.Февруари от календара и етап от м.Март

И да питам Къде е doci да покаже етап от гоблена с който ни зарази преди време ? Само че от толкова мераци по други гоблени не мога да го почна този - стои си и ме чака Embarassed
Виж целия пост
# 557
Браво, трудолюбиви момичета!  smile3501 С много красоти сте изпълнили темичката.
Аз успях да завърша моите прословути сини обувчици, но не съм ги снимала. Даже успях малко да пошия и от розовите, че си и обших панамата за кончето. Еййй, много досадно ми е това обшиване.  Crossing Arms Направо ми идва да си купя шевна машина  Mr. Green

...Бихте ли ме ориентирали в какъв магазин да търся сапунена креда,Домашни потреби или гобленарски магазин,

В кинкалерия. Навремето баба ми ползваше и остатък от сапун, оставяше го да изсъхне хубаво.
Виж целия пост
# 558
Здравейте момичета!
Имам въпрос към вас. Как оформяте отзад онези малки гобленчета шити върху пластмасова панама, които служат повече като украса за елха например?
Така ли си ги оставяте или им залепвате нещо отзад?
...

в един комплект имаше самозалепващ се филц. в други два нямаше нищо  Crazy На моите залепих самозалепващо се фолио, но то не хвана добре. с двойнозалепващо тиксо стана супер. за гръб използвах бяла панама, но следващите ще бъдат с хартия Wink да не хабя материала  Laughing
Виж целия пост
# 559
Леле, за един ден ви изпуснах, а сте показали толкова красоти!   bouquet
bi_bi_to, разкошен е!   bouquet Моят все още стои незавършен, но не съм се отказала в никакъв случай  Simple Smile

did_tag, прекрасен е! Да попитам съвсем теоретично: тази щампичка може ли да се избродира? Ако не ти е трудно, би ли показала и другарчето?

margoto66 , чудесен е станал калъфът! Със здраве да си го ползва притежателят!
Sunrice    bouquet

g_lina, мноого красиво!

di_ni , страхотни риби! 
ba4iiska, аз май съм пропуснала да видя целия календар, но мъниците са страшно хубави!   bouquet

antoniabg,  прави като нас - по-широко хартиено тиксо и си готова!

Виж целия пост
# 560
Да покажа нещо ново и нещо старо:


Последните страници бяха пълни с хубави работи, браво на всички!
Виж целия пост
# 561
Много красоти , много....

Не съм Дид , но за тези двете ланартета става въпрос

http://radikal.ru/F/s48.radikal.ru/i121/1010/12/6331d66b3095.jpg.html

http://radikal.ru/F/i082.radikal.ru/1010/5c/c5e465ba355d.jpg.html

Стари , ама златни Laughing
Виж целия пост
# 562
Дами, спешно някаква метла или котенце хелоуинско, ама имайте предвид, че трябва да го направя до утре вечер 10 пъти-  Crazy
Ако може едноцветно-ще Ви обичам завинаги! Абе нямам претенции-каквото се сетите и имате под ръка, ама дребос за едни мацки-тренираме народни танци и понякога сме като вещици/ в повечето случаи де/  Ша ги изненадвам/не, че те си не знаят кви са.../
ralfs@abv.bg или тук...
Виж целия пост
# 563
За съжаление doci няма хич време за гоблени  Sad Даже по едно време нарочно не четях темичката, че иначе се зарибявам много. Но съм ушила едната лилия и ще я снимам в най скоро време.
Виж целия пост
# 564
Тук има едни, но са по-големи  newsm78
http://www.supersadovnik.ru/hmforum/post.aspx?id=395815&pg=2

Ето коте


Ето тези са много симпатични миниатюрки, обаче като ги кача тук с Радикала, нещо ми се размазват, затова си ги дръпни оттук - последния пост. Ако не успееш - пиши, аз съм ги свалила
http://www.supersadovnik.ru/hmforum/post.aspx?id=395815&pg=25

 

Тези също са сладки, обаче иска регистрация, а аз нямам идея как
http://club-point-de-croix.com/rechercher?recherche=halloween

Ето още, повече не можах да открия  Simple Smile Вещицата с метлата май е по-мъничка, ако не направиш луната - тъкмо ще успееш

Виж целия пост
# 565
Много красоти , много....

Не съм Дид , но за тези двете ланартета става въпрос

http://radikal.ru/F/s48.radikal.ru/i121/1010/12/6331d66b3095.jpg.html

http://radikal.ru/F/i082.radikal.ru/1010/5c/c5e465ba355d.jpg.html

Стари , ама златни Laughing


Открих ги! PeaceУспех! HugТам където ги открих има много стари гоблени на Ланарте и са супер! Peace














Скорпи за тебе! HugИ тиква и коте! Joy





На черна панама шиеш само тиквето и малко контур за котето  ,едно зелено листенце и си готова !
Виж целия пост
# 566
  bouquet
Виж целия пост
# 567
Да ви покажа от вчера едни коледни мъничета  , , ,

първите три са от вчера, последното от петък
Виж целия пост
# 568
и всички тези сладки "мъничета" само за една вечер ли ги избродира
Виж целия пост
# 569
Здравейте!
Продавам тази комплектовка на Герика, допълнителна информация на ЛС

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия