Бродирана красота - Гоблени 77

  • 130 857
  • 731
# 630
clear_sky,  в моите лични запаси има "Родопска улица" (ето тук я виж). По принцип се шие 1:4, но спокойно може да се направи и 1:1, видях го ушит и е много красив
http://zlaten-goblen.com/sewn.php
Виж целия пост
# 631
да мисля днес да разгледам в два магазина в града и да взема нещо готово... ще споделя какво е тези дни
Виж целия пост
# 632
Благодаря на всички, които пускат схеми на коледни минита  bouquet. Няма да откажа и още, защото тази година ми се очертава да шия доста картички Grinning...

Ето една миниатюрка и от мен:

Виж целия пост
# 633
Бързам да се похваля с вече готови картички
Виж целия пост
# 634
rosirai , прекрасни Снежковци, браво  bouquet!
Виж целия пост
# 635
http://picasaweb.google.com/105151836672099002304/Darinaia#5536088095024440914

вече в готов вид
Виж целия пост
# 636
mari_eta, страхотно е!   bouquet
rosirai, много красиво оформление!   bouquet
darinaia, оригинална идея, браво!  Hug
Виж целия пост
# 637
Здравейте и от мен. Ето етап от последния гоблен - . Приятна вечер!
Виж целия пост
# 638
Mомичета не мога да намеря цените на гоблените тук http://www.coatsbulgaria.bg/Stitching/News/xmas+embroidery+kits.htm . Може ли да ми помогнета ????
Виж целия пост
# 639
няма цени  Sad
Виж целия пост
# 640
Е защо така? Ако им се обадя, дали ще ми отговорят за всеки, който ме интересува  колко струва?
Виж целия пост
# 641
би трябвало  Peace
Виж целия пост
# 642
Една коледна играчка за елха от мен
Виж целия пост
# 643
Отдавна не съм писала, но редовно ви чета. Видях страхотни гоблени, поздравления за всички!
Да се похваля и аз най-после завърших моя гоблен: http://tonika2006.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.389956.21319991
Сега ще разгледам за схемички на коледни картички.
Виж целия пост
# 644
Марго, чуднса играчка е станала, браво  bouquet!
Тоника, много е красив Peace!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия