Бродирана красота - Гоблени 77

  • 130 857
  • 731
# 645
Здравейте момичета, редовно ви следя и се радвам на красотите Ви, но аз напредвам много бавно.
Тоника гобленът ти е страхотен! Преди време мислех да го шия. Колко време ти отне тази красота?
Виж целия пост
# 646

   tonika2006 , много е красив, браво!Аз също го шия в момента,  може би е от снимката, но получавам много по-тъмни и наситени цветове.
Виж целия пост
# 647
  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

   Mr. Green


tutune Намерих ти миличка от сапунената креда и тези дни ще ти я изпратя.С нея обаче само се натрива мястото върху ,което шиеш , за да изпъкнат нишките -  с нея не се разграфява.Аз правя тропоска с бял конец така - по средата един тегел нависоко,после тегел по средата на широко, а също и крайщата.С други думи очертавам действителните размери на гоблена с бяла тропоска и така шия на отсеци.Като стигна донякъде отшивам тропоската.

 newsm78 Дали ме разбра? newsm78


   Разбрах те,Сърдечни благодарности за всичко,
Виж целия пост
# 648
http://design.net4you.bg/povik/?page_id=3&record_id=87
Тук цените са същите кокто в Коутс

Има и метални рамки за комплекти "ИДЕНА"
http://design.net4you.bg/povik/?page_id=3&record_id=14
Виж целия пост
# 649
ето малко дребоси за картички
http://picasaweb.google.com/galbuta/233?feat=content_notification#
Виж целия пост
# 650
 newsm44 newsm68Пристигнаха ми двата Риолиса
А така изглежда вътре комплекта. Концита са без номера, но лесно се разбира кое как е. Много са особени - не са като това с което съм шила досега. То в указанията на Аксиома си се казва, че са специални , ако не се лъжа вълнени конци специално на Риолис. Но са много хубави цветовете в действителност.  Дано на снимката се вижда добре. От Аксиома са изключително експедитивни. Взех си и метър аида 16 за другите проекти.
Виж целия пост
# 651
newsm44 newsm68Пристигнаха ми двата Риолиса

Успех с шиенето Peace!
Аз моят Риолис го поизоставих, но първо да подготвя Коледните подаръчета и пак го захващам...
Виж целия пост
# 652
Честита придобивка!   bouquet  Идеално се вижда, наистина са много наситени цветовете

Марго, страхотна играчка!  Hug

Аз съвсем случайно намерих още няколко ТРИПТИХА , ако му потрябват на някого  Simple Smile Схемата се сваля като се натисне "Скачать схему" над картинката, в РМ е
http://igolka.at.ua/load/sinie_kally_triptikh/1-1-0-1551
http://igolka.at.ua/load/belye_kally_triptikh/1-1-0-1555
http://igolka.at.ua/load/kally/1-1-0-1001

Много странно, прекрасният гоблен на tonika2006 го има навсякъде като схема, но не излиза производител  newsm78
Виж целия пост
# 653
tonika 2006 на коя фирма е този прекрасен гоблен  bouquet
Виж целия пост
# 654
tonika 2006 на коя фирма е този прекрасен гоблен  bouquet
Казанлъшли гоблен
Виж целия пост
# 655
tonika 2006 на коя фирма е този прекрасен гоблен  bouquet
Казанлъшли гоблен
а оригинала мисля е на анхор
Виж целия пост
# 656
tonika 2006 на коя фирма е този прекрасен гоблен  bouquet
Казанлъшли гоблен
а оригинала мисля е на анхор

Абсолютно! Anchor "Mountain Lilies"
Виж целия пост
# 657
Момичета, какво бихте ми препоръчали за окантване на едни малки гобленчета на Коледна тема? Мислех си за рамки, но ако някоя от вас има други интересни идеи, ще се радвам да ги сподели   bouquet

Примерни някакви ширити, или нещо подобно?
Виж целия пост
# 658
ами зависи колко е голям модела. може да се монтира на топка, да се направи на торбичка, на калъф за телефон, в малка рамка като звезда или друга фигура, като игленик ....
Виж целия пост
# 659
ами зависи колко е голям модела. може да се монтира на топка, да се направи на торбичка, на калъф за телефон, в малка рамка като звезда или друга фигура, като игленик ....

бродираната част е 6/6 на Аида 14, т.е. не са съвсем минита, но са си малки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия