Бродирана красота - Гоблени 77

  • 130 857
  • 731
# 660
ми аз бих ги направила на игленици. така и така са си квадратни  Whistling
Виж целия пост
# 661
От мен - едно яйчице, още малко влажно  Simple Smile На живо определено е по-хубаво, на снимката не се вижда добре ламето

http://desiavalon.snimka.bg/tapestries/gobleni.481187.21336447

Благодаря на всички, които ми помогнаха с търсенето на онези три яйца  Hug. В крайна сметка се свързах със "Солария" и Стоянка Иванова беше така добра да ми ги прати.
Виж целия пост
# 662
Да покажа и аз едно мини, ушито за една вечер, защото ни поканиха спонтанно на нов дом. Стопанката много му се зарадва. Френските възли определено не са ми любими. Laughing
http://prikachi.com/images.php?images/658/2645658S.jpg
Виж целия пост
# 663
От мен - едно яйчице, още малко влажно  Simple Smile На живо определено е по-хубаво, на снимката не се вижда добре ламето

http://desiavalon.snimka.bg/tapestries/gobleni.481187.21336447

Благодаря на всички, които ми помогнаха с търсенето на онези три яйца  Hug. В крайна сметка се свързах със "Солария" и Стоянка Иванова беше така добра да ми ги прати.

      Леле, Деси, много ти се радвам! (Всичко е красиво като теб самата- прекрасен човек си! Но едва ли има някой, който не го е разбрал!)
Виж целия пост
# 664
Здравейте, искам да попитам има ли някой схеми и легенда на коледните чорапчета на дименшънс?  Ще съм благодарна, ако някой ми даде линк или ми пише на лични за тях. Страшно ми харесват и бих искала да ушия по едно такова страхотно коледно чарапче на децата.
Виж целия пост
# 665
Dimensions имат десетки схеми на чорапчета, кои от кои по-красиви. Разгледай този сайт, има доста схеми, не само на чорапчета:

http://dimensions.at.ua/index/0-7

Освен това като напишеш в търсачката на dump.ru stocking или сапожок, ще ти излезнат много страници със схеми на чорапчета Hug

Нещо малко от мен:

   


Деси, яйцето е много нежно Hug
Виж целия пост
# 666
Здравейте момичета. Отдавна не съм писала, но ви следя и се възхищавам на красотите които показвате. Аз шия в момента "Лилавия залез" на Гоблен-сет, хубаво става, но е много ситна панамата и бавно върви, пък и аз не шия постоянно.
Показвам графиката която направих за подарък на една приятелка за юбилея и, тя много го хареса.
Специални благодарности на Sissak за схемата и помощта която ми оказа.
http://my.picresize.com/GKJG9NO46R/71HJQ71RKVIT808CD8FS
Виж целия пост
# 667
Mr. Green рамкираната голотия Laughing



коледната манифактура продължава  Heart Eyes
може ли ключа на тази красива голотия  Grinning
Виж целия пост
# 668
Астера, страхотен котак и прекрасна картичка, браво  bouquet!

Още едно мини е готово:
Виж целия пост
# 669
да се отчета... купих готово гобленче и го подкарах...изчетох всичко за започване, за приключване и да видим...  ще снимам като заприлича на нещо  Laughing
Виж целия пост
# 670
Здравейте !
Аз отдавна не съм писала, ноооо не ви изпускам от поглед.
Страхотни красоти видях и продължавам да мечтая за няколко чифта ръчички и мнооого свободно време/предполагам като повечето от вас/.
Та сега минавам да се похваля какво довърших/незнам дали някога ще стане но много ми харесва идеята за нова къщичка/ето я  моята мечта
http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=2262
и една скромна бродериика за едно бебче още не е изпран но бързам да се похваля
http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=2266&g2_imageViewsIndex=1
И ако може малко помощ на стр 33 Деси е дала линк към това бебе   http://nat-nat.gallery.ru/watch?ph=EaA-co7mq#feature=topscroll     обаче в ключа има някаква грешка моля ако някой има правилният ключ да се обади.
Ще бъда много щастлива.
Предварително мерси!


                   Лек и спорен следобед момичета!
Виж целия пост
# 671
Благодаря ви!  Hug
Астера, страхотен котак!   bouquet
ФинетиEmbarassed
Лилия, много сладък бебешки подарък   bouquet
Мисля че един-два поста по-надолу бях дала линкове към самата страничка на авторката, опитай да ги дръпнеш от там - те са в черно-бял и сепия варианти.

Аз току що си взех яйчицата, бързам да се похваля

http://desiavalon.snimka.bg/tapestries/gobleni.481187.21357397

Виж целия пост
# 672
Страхотни неща фсте показали.
Да покажа и аз нещо - поредното мини - м.Април от календара и етап от м.Май.
Нещо не са ми хубави снимките, но това явно е от апарата.
Виж целия пост
# 673
ba4iiska, много са красиви!   bouquet

Опитай се да снимаш по-отдалеч  Hug

mari_eta, шиеш направо със скоростта на светлината!  Hug
Виж целия пост
# 674


Деси дръпнах ги оттам но самите знаци не съответсват на схемата.Има знаци които ги няма в ключа та затова ми беше молбата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия