Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да се справя с китайския гоблен, ако имам затруднения със зашиването на неразграфната пантера?
Как да се справя с контурния бод при бродиране на гоблени?
Как да се справя с шиенето на гоблени с контури?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да се справя с китайския гоблен, ако имам затруднения със зашиването на неразграфната пантера?
-
Как да се справя с контурния бод при бродиране на гоблени?
-
Как да се справя с шиенето на гоблени с контури?
При шиене на гоблен с контур, можете да използвате бял конец като ориентир за правилно позициониране на бодовете. Това ще ви помогне да избегнете объркване и ще постигнете желания ефект. Освен това можете да използвате светлина, която да осветява работното ви място, за да виждате по-лесно детайлите.
-
Какви са най-добрите практики за шиене на гоблени?
-
Как да създам схема за печат, когато изображението е качено в Radikal.ru?


Винаги ще е в твой ущърб!Предпочитам да ги подарявам! 
Това е същото като с картините на известните художници!Но всички не можем да станем известни!Затова си шием за удоволствие , а с минитата/аз пък ги обожавам/ правим щастливи някой друг!
Не вярвам че би изхвърлила ръчно изработена картичка!Аз дори в магазините "втора ръка",като попадна на нещо което е ръчна изработка му се кефя!
Всичко е въпрос на личен избор! 
Току що попаднах на него! 

ако има желаещи и от добра воля биха могли да му направят схемичка в графика
!веднага му пращам файла!Аз от тези неща бъкел не схващам
,признавам си без бой
!давайте вие -по-можещите и знаещите










