Дъжд от нови попълнения очаква ЯНУАРСКАТА дружина

  • 32 756
  • 734
# 645
Привет, момичета!
Мари, стискам палци секциото да мине бързо и безболезнено и после възстановяването ти да е светкавично!
Теди, честито ти бъдещо адвокатстване! Много спечелени дела и работа по специалността! Ти от кой тип адвокати ще бъдеш - от тези, които познават законите или от тези, които познават съдията  Wink? У Вас е много весело, както и у нас  Laughing, ама аз вместо да пия вино изяждам по цял шоколад когато ме изкарат извън релси и вече втори път си нарушавам диетата.
Габи, честита магистратура! Ти каква специалност записа?

Момичета, хайде една предпразнична среща, докато още не сте забегнали на някъде да празнувате. На мен само срещи ми в главата, ама така успявам малко да избягам от маймунарника вкъщи и само Ви ръчкам и Вас да ми уидисвате на акъла  Embarassed.
Виж целия пост
# 646
Почерпка за моя малък голям мъж, който става на 3 години Grinning



Някой ще сподели ли как точно се дава тази Коризалия - на листовката пише през час, докато отшумят симптомите  newsm78
Виж целия пост
# 647
angie, да ви е жив и здрав големия мъж, много палави игри и весели дни  Hug
Виж целия пост
# 648
Анджи, да ти е живо и здраво порасналото момченце Hug Весел празник  bouquet

Моя Боби е влюбен в твоята Ивана Heart Eyes
Коризалия му давам 1-вия ден през час, 2-ри - през 2-3 часа и така разреждам следващите дни.
Виж целия пост
# 649
Анджи, честит ти рожденник! Много здраве и весели игри!
Виж целия пост
# 650
Анджи, честит малък рожденник.  Hug Да е здрав и послушен.

Аз да си призная не попитах каква ваксина ще ни слагат.  Embarassed Но попаднах на брошура за ваксина само за стрептококи пноймо. Помага за бронхиални инфекции и дихателни проблеми.

Мен ме почна за трети път от един месец насам. Отново не мога да дишам, кашлям и ще си пускам и аз изследвания за носен секрет. Поне да знам този път какъв АБ да вземам.  Confused
Виж целия пост
# 651
Тед - да оздравяваш!

Маце - ами като я харесва да ги запознаем  Wink

Алекс - отдавна не съм те засичала  Hug

Мерси на всички за поздравленията!
Виж целия пост
# 652
Анджи, да ти е много здрав, щастлив, палав и лаком рожденник Мартинчо  Hug
 Много да ви слуша и винаги да ви е слънчев лъч и гордост, заедно с красивата кака Ивана   Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 653
АНДЖИ, ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕННИКА!  bouquet
Виж целия пост
# 654
Честит отминал празник на Марти!Да е здравичък! Hug

Честит имен ден на всички, които празнуват на този хубав празник!  bouquet
Виж целия пост
# 655
Честит Празник!

Честит Имен Ден на всички, които празнуват!

На тези, които са като в открито море - спокойно време и попътен вятър!  Heart Eyes

angiе Честит празник със закъснение, но от сърце! Бъдете здрави! Всичко добро ви желая!

gab_i Страхотно начало, поздравления!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 656
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ, МАЛКИ И ГОЛЕМИ  Hug БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ   bouquet
Виж целия пост
# 657
Анджи, честито на рожденника   bouquet

Честит имен ден на всички празнуващи Hug
Виж целия пост
# 658
Честит 3ти рожден ден на Марти!
анджи   bouquet

честит имен ден на всички празнуващи днес!
Виж целия пост
# 659
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС!
Искам да ви попитам нещо , което ме притесни тази сутрин.В гърнето на Дая видях малка капчица кръв , по скоро цвета беше розов.По гащичките от тази нощ също имаш леки следи от това, снощи ми каза , че я боляло отдолу, днес няма оплаквания newsm78 Дали е вагинално или  е нещо от урината?Знаете ли някъде в Люлин детски гинеколог?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия