Дъжд от нови попълнения очаква ЯНУАРСКАТА дружина

  • 32 756
  • 734
# 660
Анджи -  Честит ти рожденник на патерици! - да ти е жив и здрав!  bouquet  bouquet

Коризалия давам през час ,веднага като се появят бистрите сополи. Разреждам като почнат да позеленяват.  Peace

Честито на днешните именници! Hug Hug


Мари- съжалявам ,не съм чувала. Hug  Да не е акала нещо преди това - може просто да се е почесала и от това да се е получило. newsm78
Виж целия пост
# 661
Анджи, честит рожден ден на Марти на патерица. Да ти е жив и здрав.  bouquet

Честито на днешните именници. С гордост да си носят името.  bouquet

Теди, бързо оздравяване. Hug

Вале, дано всичко лошо вече е зад гърба ви. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 662
Честит имен ден на всички малки и големи,които празнуват днес!
Момичета да ви почерпя за здравето на моето слънце Никол!
http://emata.snimka.bg/family/gotvarski.178877.12179614
Виж целия пост
# 663
Честит Никулден!

Момичета, завъртяла ме е една въртележка... Каквото и да пиша, няма да е по темата Embarassed
Тези дни ще гледам да ви попрочета. Ние сме добре. От мен за сега малко Коледен Париж.
Виж целия пост
# 664
Честит Никулден!

Момичета, завъртяла ме е една въртележка... Каквото и да пиша, няма да е по темата Embarassed
Тези дни ще гледам да ви попрочета. Ние сме добре. От мен за сега малко Коледен Париж.

Леле Зимна, искрено ти завиждам  Heart Eyes

Честито на именниците! Много здраве!
Виж целия пост
# 665
Зимна, благодаря ти от сърце за фоторепортажа! Хареса ни на всички у дома!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 666
Зимна, коледен Париж и ти сте много хубави! Heart Eyes
Мерси!
Виж целия пост
# 667
...и аз се присъединявам към благодарните за виртуалната разходка по френско!  bouquet
Виж целия пост
# 668
Зимна, мерси!
Не съм споменавала досега, но каката ни е зачената в Париж, и към този град винаги съм била с афинитет.

Гого тръгна на детска. Леко съм притеснена от извеждането всеки ден по два пъти, защото е минус 10, но нищо не мога да направя. Някоя баба под наем да се дава?
Виж целия пост
# 669
Вале, радвам се, че Гого вече е на градина, бързо адаптиране и дано от тук нататък сама хубави новини около вас!
И нашите две момиченца са заченати там Simple Smile
Зимна, много хубави снимки, ако си бях там щяхме да се раходим заедно из коледния базар на Шанзе лизе Hug
Виж целия пост
# 670
Леле, Мари, колко малко ти е останало! Стисвам палци, имаш моите благословии и пожелания за леко раждане  Heart Eyes
Виж целия пост
# 671
Мари, леко и успешно раждане и от мен!  Hug

Зимна, много сте коледни Simple Smile
Виж целия пост
# 672
Мари леко раждане и от мен!
зимна много хубави снимки
Виж целия пост
# 673
Хоп, да се включа и аз с една прекрасна новина!!!

Мари е вече мама на две слънчица. Малката девойка се казва Александра, родена е днес,а за повече подробности ще чакаме да се включи щастливата мама!!!!

Мари, честито и тук!!! Много здраве и щастливи моменти на цялото ти семейство!!! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 674
Честито, Мари!
Да е жива и здрава малката Александра!  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия