Дъжд от нови попълнения очаква ЯНУАРСКАТА дружина

  • 32 756
  • 734
# 615
Тед, опасни бандитки са дребните!Много ви се радвам, покрай вас винаги е весело Hug
И на мен ми хареса Карфурската дървена къщичка.Не прочетох от кога влиза в сила новия каталог?
Виж целия пост
# 616
Кажете за къща от Карфур да не трепете време за ходене в другия край на географията, мъжо работи отгоре, ще я примъкне в Люлин.
Виж целия пост
# 617
Мари, от 25.11 до 31.12.2010г. е каталога Peace
Виж целия пост
# 618
Тази къща за кукли е на много добра цена наистина. Миналата година във фирмения им магазин същата струваше 65лв.
Виж целия пост
# 619
Маца, благодаря Hug Сигурно бързо ще свъшат, цената наистина е добра.
Виж целия пост
# 620
И аз искам такава къща
Вей каква е офертата?
Виж целия пост
# 621
Пипи прочети показанията за употреба и си отговори сама. Пише само за венозна употреба.
http://www.medicine.bg/public/listovka/31025d.pdf
Виж целия пост
# 622
А аз съм в издирване на Маккуин и камиона му , това искаме от дядо Коледа. Засега само в Метро видях такъв комплект, но цената му е 100лв., което ужасно много според мен Sad при положение, че в Ларедут същият беше 25 Е, но е изчерпан. Някой да е виждал нещо подобно на по-ниска цена? newsm78
Виж целия пост
# 623
Ne го знам този Маккуин. Яна като я питам КАКВИ играчки иска, тя ми отговаря "хубаави". Другите на нейната възраст си казват - кукла Уинкс, Барби и мускетарките... а моята: хубави ooooh! Накрая ще бъде нещо, с което и мама иска да си играе  Blush
Виж целия пост
# 624
Яна като я питам КАКВИ играчки иска, тя ми отговаря "хубаави". Другите на нейната възраст си казват - кукла Уинкс, Барби и мускетарките... а моята: хубави ooooh!

Не е сама. Стела казва: "оранжеви"!  Laughing
Виж целия пост
# 625
Ние сме по-зле-  Сияна обикновенно казва - не искам нищо! Thinking  Чак като почна да предлагам разни неща ,се съгласява  с неохота да и вземем нещо.
 Crossing Arms Това дете не се радва на подаръците изобщо. Ако може да прекара нещо наше- я фотоапарат, я камера, да разглоби някой химикал, да рови някъде по моите шкафчета- все с такива неща си играе . Rolling Eyes

Това за Маккун също не го знам. Embarassed

Маце- мерси много  Hug
Виж целия пост
# 626
Слънчи, не знам дали те ползва офертата. Идеята беше мъжо да го довлече къщичката от карфур след работа към Люлин и някоя от мамите наоколо да си я насмете. Ако те ползва... пиши...
Виж целия пост
# 627
Найстина ли не знаете Мккуин Светкавицата  newsm78 Май повечето мами са с момиченца  Mr. Green

Това търся  Heart Eyes
Виж целия пост
# 628
Svetlu6ka, в Хиполенд има компект Макуин и камиона Мак за 50 лв, той е за сглобяване. Ето я брошурата http://hippoland.net/tmp/koleda_1010.pdf , на 2-ра страница може да видиш какво имам предвид.
Това ще бъде подаръка на Илия за Коледа. А в детската градина иска Дядо Коледа да му донесе автовоз.

Ще водя Илия на коледно парти в Таласъмчетата на 20-ти декември от 18.00 часа. Ще се радвам ако някой желае да се присъедини към нас.
Виж целия пост
# 629
Svetlu6ka, в Хиполенд има компект Макуин и камиона Мак за 50 лв, той е за сглобяване. Ето я брошурата http://hippoland.net/tmp/koleda_1010.pdf , на 2-ра страница може да видиш какво имам предвид.
Това ще бъде подаръка на Илия за Коледа. А в детската градина иска Дядо Коледа да му донесе автовоз.

Ще водя Илия на коледно парти в Таласъмчетата на 20-ти декември от 18.00 часа. Ще се радвам ако някой желае да се присъедини към нас.

Благодаря много, ще ходя да го видя  Hug А за Таласъмчета в Изток ли говориш? Дай малко инфо за тържеството
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия