Хорът на Червената армия

  • 799
  • 5

Концерта на 24. 10 в НДК. Синът ми иска да ходи, ама много скъпи билетите бреее. Предпочитам да отида на WASP. Има ли някоя мама, която ще ходи, за да и пусна чедото за компания?
Виж целия пост
# 1
А някой да знае случайно дали ще идват във Варна?
Виж целия пост
# 2
Там сме с мъжа ми; женени БЕЗ деца за една вечер.  Peace
Виж целия пост
# 3
Да, ама аз изпуснах билетите. Никой не писа тук, аз реших, че ще мога да купя и в последния момент и..   Sick
Виж целия пост
# 4
А какви са цените на билетите? От НДК купих билети за Джон Лорд, но забравих да питам за хора на Червената армия. Исках да отида на Васко Василев на 20, но нямаше билети, поне утехата ми е, че имам книгата му.
Виж целия пост
# 5
в деня на концерта се продават билети за правостоящи.
Изпитана практика на НДК.
... така, че проверете... Може да имате късмет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия