Иска ли се бележка от работодател за бащата при разведения родители за д.градина

  • 638
  • 6
Здравейте!
Става въпрос за подаване на документи за детска градина. Интересувам се дали се изисква бележка от работодател за бащата на детето, ако родителите са разведени или в момента са в развод? По пътя на логиката, ако вече са разведени, не би трябвало да се изисква, но може ли някой със същия случай да потвърди, че не са му изискали? Предполагам, ако все още са в развод, се изисква такава бележка?
1.03 ли е най-ранната дата за подаване на документи?
Виж целия пост
# 1
Би ли уточнила за кой град става въпрос, за да може да ти се отговори коректно.
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=529346.0 За София тук попитай.
Виж целия пост
# 3
За Варна!
Виж целия пост
# 4
За София -  и след развода са ми искали, и непредставянето на такава щеше да намали бала за кандидатстване в ДГ с 1 точка, давана  за работещ родител. 
Виж целия пост
# 5
Божее, и къде е логиката? Нали бащата има определени часове с детето, как би го гледал тогава, дори и да не ходи на работа. Много ни е кофти системата.
Виж целия пост
# 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501464.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия