Наистина сте били много млади, въпреки че аз на такива дълги връзки им казвам чиста загуба на време.
Обаче това което описваш-скуката, монотонността и осъзнаването, че ни си поживяла, е точно описание на повечето проблеми в брака след толкова години. може би мъжът до теб се чувства по същият начин, но не ти казва точно за да не те нарани и заради очакванията на всички около вас.
Бъде смела, говори с него, обясни му как се чувстваш, дори ти самата не знаеш дали той няма да ти липсва, ако не се виждате известно време. Помоли го да се отдалечите, обясни му, че няма друг конкретен мъж до теб и го помоли да прояви разбиране.
Това ще бъде тест за вас двамата- ако връзката ви не може да бъде подложена на това изпитание, няма бъдеще.
Но дори той да не прояви разбиране, воювай за живота си и са собственото си щастие. Не създавай обречено семейство просто защото всички очакват това от теб. Не робувай на клишета.
Напоследък има поне две три връзки около мен, които след 6-8 години казват край.
Единият в повечето случаи страда.
Но пък никога не се знае дали тази крачка няма да е облекчение и за двамата.
Успех и кураж!
. Той сложи край на връзката, но го направи по супер тъп начин - не директно, а просто започна да ме игнорира, да ме отбягва, уж не бяхме заедно, но си се виждахме, а аз ревях вкъщи и страдах около две години. Това е много гадно, затова наистина - право куме в очи и всеки по пътя си
Пожали го и него , не го размотавай, просто го зарежи - ще поплаче, ще пострада, ще мине време и ще оцени правилността на решението ти
Успех
Разговора ни се състоя вчера.....