Много ви 
Дано Дани да й няма нищо и скоро да сте заедно в къщи
Мислех си да ви питам, как обувате вашите деца вкъщи? Те стаите са на паркет, ама ме притеснява кухнята и коридора, които са на плочки само, а бързо се настива 
. Аз бегам да готвя, че съм решила да правя лазаня

И Ники е със сополи вече няколко дни и покашля,през нощта имаше температура,но дадох Панадол и веднага спадна,днес си е жизнен,дано се оправя,че ми е настръхнала косата.
дано утре го извадят от интензивното и да си го гушнеш.
И съм толкова отпаднала,че не знам как ще изкараме ноща.И снощи яко ме разтресе,но днес до следобяда бях ок и сега пак 
кисела е до немай къде,Влади се къса да реве...абе картинка.
ама много се губиш.

Рися,6тото чувство винаги знае кога да наделее,майчиното сърце усеща
Само хубави новини нататък!
Алхимиков да не е луд, то и аз не бих ти отказала, особено с такъв творчески подход. Да сте здрави, да сте дълги години щастливи заедно, да ви стане тясна къщата от деца и внуци.
Препоръчани теми