Февруарчето на ясла вече ходи, а майка му на работа с колеги разни спори!

  • 29 813
  • 743
# 270
Мечи , радвам се има подобрение при Мишо Hug.От все сърце ти пожелавам скоро да си гушкаш и двете дечица вкъщи.
Рися , и вие доста сте изпатили, дано по-вече не преминавате през такива мигове. Praynig
Виж целия пост
# 271
Браво на малкия Мишо,бързо да се възстанови и само да радва мама и тати.Мечи, с теб сме,целувки за малчовците:)
Дано да няма повече болести!
Момичета,да ви попитам на какво стайна температура си държите децата?В къщи през деня е 23-24градуса,а нощно време 22-23.Зависи дали навън  емного студено или е по-меко.Чудя се дали съм намерила златната среда,но пък от друга страна Маги от както се е родила е все на топло,няма и ден да е стояла на хладно.
Прегръдки от мен за всички вас и вашите дечица, така искам никое детенце никога да не се разболява, ако трябва да има болка нека ние майките да я вземем от тях, нас да ни боли... Всяка физическа болка се понася много по-леко от това да гледаш и да знаеш, че детенцето ти страда и се мъчи.
Лека нощ, никакви болести и Бог да пази децата ни  Praynig
Много си права Илианка. Heart Eyes
Виж целия пост
# 272
Мечи,радвам се на добрите новини и утре чакам още по-добри  Hug А наистина няма по-голяма мъка от това майка да гледа как детето и страда,но за съжаление няма как да вземем болката им.

Миме,оправяй  се бързо  Hug

Нелинда,при нас температурата през деня е около 22 градуса,вечер пада,но незнам до колко.Белослава продължава да спи незавита,но аз вече ще минавам на олекотена,че с чаршаф ми е студено.Иначе свикнахме да ходим с пантофи вече,ама и как иначе като не и позволявам да стъпе на пода необута  Mr. Green
Виж целия пост
# 273
Илиянке, не съм спряла да ви мисля. Радвам се за добрите новини, дано скоро гушнеш Мишо и да сте всички вкъщи Praynig пращам ви много положителна енергия и съм оптимист, че скоро всичко ще остане зад гърба ви Hug
Виж целия пост
# 274
Много се радвам на добрите новини  Simple Smile Браво на малкия герой Мишо!
Миме,  аз бях така прди 2 седмици. Едната вечер вдигнах температура и на сутринта на едната гърда напипах бучка. Пих един парацетамол и цял ден ходих със зелеви листа в сутиена. Повече не съм вдигнала темпераура и бучката изчезна. Мисля си при лека настинка или грип възможно ли е на нас кърмачките там да ни се отразява  Thinking
Аз честно казано незнам на каква температура спим, трябва да погледна, но не е топло със сигурност....Добрата новина е, че по някакъв начин успях да науча Мира да спи завита  Grinning
Закъснях... Хубав ден на всички  Simple Smile
Виж целия пост
# 275
Добро утро! Hug
Ей колко е хубаво човек да започне така поста си Grinning
Навън вали отвратително,само шума е приятен,но и си представям колко приятно ще нагазим в локвите след 3 часа като тръгнем за кухнята Laughing На всичкото отгоре тази нощ тока е спирал у наше село и сега климатика в хола не работи,тоест изпляскал е.И аз леко зъзна.Добре поне,че в спалнята все още си работи иначе ще умрем от студ.У нас е 19 градуса без отопление. Rolling Eyes

Миме,да се оправяш,ей Naughty
Илианка,пиши ако има нещо ново..пък и да няма,пак пиши Hug

Ние спим по боди с дълъг ръкав,защото сме вечно отвити.Иначе съм забелязвала,че Жорето като се пробуди леко и усети,че му е студено,си дърпа одеялцето.Което е добре,защото явно започва да се усеща...
Иначе си ходим по чорапи у нас,но в скоро време ще купуваме пантофи или ще накарам баба да им оплете някакви терлици (колкото и да ми беше смешно преди),защото незнам дали ще искат да носят пантофите...

Отивам да пия кафе...И за да не съм сама-ето,заповядайте Hug Този,най-големия сандвич е за мен,никой да не ми го пипа Mr. Green

Виж целия пост
# 276
Добро утро и от мен,
Илиянка, много се радвам на добрите новини, ще чакам и аз с нетърпение да пишеш че Мишо е още по-добре и не е в интензивното, а ДАЙ БОЖЕ скоро всички да сте си заедно и здравички в къщи!!!   Hug

Дано наистина свършат болестите и децата ни да са здрави и усмихнати!!!
Виж целия пост
# 277
Илиянка,много се радвам че новините са добри,дано и скоро да си гушнеш малкото  юначе HugС вас сме Hug Hug HugПиши моля те като имаш възможност,че те мислим всички тук.
Ивко,вече е на градина.....а аз се чувствам много зле.Отивам да си направя силно кафееее Laughing
Виж целия пост
# 278
О, явно много дечица са с нашия проблем Sad Бързо оправяне на всички пожелавам...  Praynig Praynig Praynig
за да не повтарям едно и също, ще кажа че и ние сме с тежък бронхит със спазми до задушаване, които се получиха за няколко часа.
във вторник следобед му нямаше нищо, вечерта малко сополки, в 3 ч. вече имаше спазми на белия дроб а до сутринта се задушавахме. Всичко стана страшно бързо, а най-лошото е, че моето детенце Т. не вдига а и изобщо не му личи че е болен - говори, играе, пее...
както и да е - равносметката е 2 пъти инжекции урбазон /за половин ден/ 3 вентолин и кислород /инхалации/, спешното , където не ни приеха в болница, че нямали места, но живеем близичко и ни казаха ако пак се започне да се задушава да отиваме МНОГО БЪРЗО. /и пак маски, инжекции/
 За щастие някакси изкарахме нощта и сега поне спазмите не са толкова сериозни та се надявам болницата да ни се размине. пием 2 антибиотика /течен и капки/, 2 отхрачващи, 1 противоалергично, вентолин.
Всичко това го разказвам за да внимавате много със сегашния вирус - е много е гаден Sad
айде, изпращам една голяма доза пожелания за здраве от мен, дано стигнат за всички
Виж целия пост
# 279
DuBoTo_DuBaHe ,в коя болница ви отказаха прием-Окръжна ли?То по-добре вкъщи да се лекувате,но с това няма места е ужас.
Бързо да се оправя малкият
Виж целия пост
# 280
Ели,Диваненцето  май е по-близо до  Хирургиите на Пещерско newsm78
Виж целия пост
# 281
Отказаха ни в Детска педиатрия,на Св.Георги  към която е спешния детски център /тази на Васил Априлов/, но ако трябваше да постъпим /в Спешното ни написаха направление/ щеше да е в Пълмед
Но наистина е по-добре вкъщи, ако имаш условия да стигнеш бързо. Ние вече бяхме в болница с малкия преди и разликата е само по-големия стрес за детето и за мен, няма повече внимание. просто си по-близо до лекарите  /макар че на мен тогава ми отне около 20 ин да намеря сестра и доста повечко лекар/ а по бързо ще стигнем от вкъщи. Стига да не трябва да е на системи или на постоянна маска предпочитам вкъщи.
Виж целия пост
# 282
Направо умирам от ужас като чета за всички тези болести и усложнения.

Йоан уж е по-добре, но от време на време кашля и вече серизоно се замислям дали да не минем през педиатърката за всеки случай. Но пък висенето там при толкова болни деца също ме притеснява. Най-вече да не прихване нещо докато сме там. Уф, не знам какво да правя?

На всички дечица пожелавам скорошно възстановяване!!!
Виж целия пост
# 283
Само да кажа, че извеждат Мишо от интензивното и отивам при него. Ще подържам връзка с Петя, тя ще ви държи в течение.

още веднъж благодаря за подкрепата, дано Мишо се възстановява бързо, Дани да е здрава и скоро пак да сме всички заедно  Praynig

Обичам ви!
Виж целия пост
# 284
Илиянка Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия