
Искам да ви кажа че много ви обичам и вие сте ми като сестри
много сила и надежда ми дадохте да се вгледам в това какво имам и какво ще загубя.Равносметката беше,че имам много а искам невъзможното...Сега имам един билет от Баден Баден за мен и малкият който няма да използвам,благодарение на вас на вашите съвети и думи.
вие с мъжа ти ще сте още многоооо време един до друг и един за друг..желая ти го от сърце.Днес да си ми звъняла у дома?
Не съм ти звъняла, но мислех да ти звънна, само че съм ужасно разсеяна и съм ти загубила някъде телефона
Но пък като почнем от малкото, винаги може да стигнем до голямото
Понякога да простиш трябва повече сила, отколкото да вземеш нелекото решение да си тръгнеш. 

Аз така правя ако не мога да се сетя кой ми е звънял






толкова мъчно ми стана, а той бая си поплака миличкия. И като се сетих как онова момченце потъваше в басейна онзи ден още по-гадно ми стана и му ударих един рев, от чувство за съпричастност дадох на синът ми сладолед за вечеря... той това си поиска миличкия. Сега май е добре, ама малко в повече ми се събра всичко. Хайде целувки и дано утре е по-весел ден.
и аз искам невъзможни неща, но гледам да се радвам на всеки ден, на всяка разходка в парка, на всяка игра или беля на децата...
ще се моля всичко да се развие по най-най-добрият начин и за двете ви!!!

/ та болест не ме плаши, просто ми е неприятно да гледам как детенце се мъчи, прекрасно зная какво е белодробен спазъм, и да не мога да направя кой знае колко за него.
,ааа и здрави нерви за да преодоляваме останалото
)) 
Препоръчани теми