Февруарчето на ясла вече ходи, а майка му на работа с колеги разни спори!

  • 29 813
  • 743
# 435
Аз четох темата за 3-та градска и се молех те да са в някое по-сносно отделение, но явно положението в тази болница (а и всички май) е АБСУРДНО.
Виж целия пост
# 436
Странно защо така, но не съм получавала известия от темата и съм пропуснала последните 3 страници Rolling Eyes
Момичета, не го написах, за да разтревожа някой, а просто защото такива неща се случват. Преди време, едно от момичетата, които познавах задочно, правеше опити, в процеса на опитите за бебе, мъжа й получи удар и почина. Млади хора, в разцвета на силите си. Така че никой не е застрахован. Просто исках да ви накарам да спрете, да се замислите и най-малкото да обърнете внимание какво ви е накарало да сте с този човек, да имате дете от него, да споделяте един дом. Няма непреодолими проблеми. И ако все пак се замислите, ще откриете хубавите неща, които са ви накарали да се влюбите. И ще простите, и ще видите, че всичко друго е маловажно. Ще се огледате в очите на децата си и ще намерите сили да продължите напред. Тези неща са важните, всичко друго е вятър и мъгла...

Моля се за Илианка и Мишо, нека се справят бързо с проблемите Praynig

П.С. Благодаря ви, просто тия дни съм в по-особено настроение Sad
Виж целия пост
# 437
Здравейте момичета Hug Искам да ви кажа че много ви обичам и вие сте ми като сестри Peaceмного сила и надежда ми дадохте да се вгледам в това какво имам и какво ще загубя.Равносметката беше,че имам много а искам невъзможното...Сега имам един билет от Баден Баден за мен и малкият който няма да използвам,благодарение на вас  на вашите съвети и думи.
Гея,мила така си го написала че плаках като го четох и препрочитах...знам че си много добър и умен човек  bouquet вие с мъжа ти ще сте още многоооо време един до друг и един за друг..желая ти го от сърце.Днес да си ми звъняла у дома?
Щастлива съм че съм тук сред вас.....и да ви кажа под секрет че след кавгата,правихме такъв секс....че май най хубавият който си спомням Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 438
Ех, Деси, видя ли, че нещата се нареждат Hug Не съм ти звъняла, но мислех да ти звънна, само че съм ужасно разсеяна и съм ти загубила някъде телефона Embarassed
П.С. Няма невъзможни неща, просто ние винаги искаме вселената Wink Но пък като почнем от малкото, винаги може да стигнем до голямото Hug
Виж целия пост
# 439
Браво, Деси! По-добре неизползван билет за самолет, отколкото ти, Ивко и куфар посред нощите на някое летище.  Hug Понякога да простиш трябва повече сила, отколкото да вземеш нелекото решение да си тръгнеш.
Виж целия пост
# 440
ех Деси-много се радвам за вас Hug
Виж целия пост
# 441
Ау..сега кой ми е звънял от Мюнхен newsm78
Благодаря ви за подкрепата  bouquet  bouquet  bouquet
Илианка,стискаме ти палци мила и дано скоро се гушнете всички у дома Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 442
Ами освен да звъннеш и да питаш Wink Аз така правя ако не мога да се сетя кой ми е звънял Peace
Виж целия пост
# 443
Браво Деска,за оправените отношения и прекрасните сношения Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мечи,стискам палци утре да ви пуснат и Миши вече да е добре. Praynig

лека нощ newsm46
Виж целия пост
# 444
Чета, чета ........ и не знам какво да напиша. Всеки си знае какво му е в къщата, какво го тревожи, тормози и тежи. Затова и съвети не мога да давам. Важното според мен е хората да си говорят, да обсъждат проблемите, а не да сипят обиди един срещу друг. Не, че съм го постигнала в отношенията си с милото, но се опитвам. При нас в повечето случаи като възникне проблем той се цупи, сумти, не говори, а аз започвам да го ръчкам - какво му е, какво се е случило, защо е сърдит и т.н. докато накрая проговори или не ми викне да го оставя на мира. Оставям го и аз се нацупвам, че ми е сърдит и чакам да му мине и да почне на свой ред да ме пита какво ми е. Ама много ми е досадно това да го чакам да изплюе камъчето ..... Като промърмори, че нещо в къщи не е подредено, изчистено и т.н. аз му казвам: ОК, аз утре отивам на работа, а ти оставаш в къщи да шеташ, готвиш, гледаш детето, пазаруваш, а и малко счетоводна работа има ...... така, че избирай ........и до тук е с мрънкането каква домакиня съм.
Права е Пети, като казва, че тръгването на работа или намирането на някакво занимание е изход от еднообразието и от вторачване в недостатъците на половинките ни. Или както е казала Хетера - спираш с чистенето и сядаш с половинката да гледаш мач  Peace

Просто исках да ви накарам да спрете, да се замислите и най-малкото да обърнете внимание какво ви е накарало да сте с този човек, да имате дете от него, да споделяте един дом. Няма непреодолими проблеми. И ако все пак се замислите, ще откриете хубавите неща, които са ви накарали да се влюбите. И ще простите, и ще видите, че всичко друго е маловажно. Ще се огледате в очите на децата си и ще намерите сили да продължите напред. Тези неща са важните, всичко друго е вятър и мъгла...
Това е истината и според мен!
Може би защото и при нас има здравословен проблем, лекарите казват, че е доброкачествен и се моля на Бог да е така, но осъзнахме кое е важното и всичко друго, всички битовизми и дребнавости сега са на заден план.

Стискам палци на Мишо и се моля скоро да е здрав и да се приберат вкъщи!  Praynig Praynig Praynig

Деси, поздравления за решението ти и дано всичко да е наред от тук насетне!  Hug
Виж целия пост
# 445
Миа, знаеш, че съм насреща за всичко Hug
Виж целия пост
# 446
Сега прочетох за Мишо, дано да се оправи бързо, много изстрада малкият герой Cry

Елфи, да американец е. Ние сме със 7 часа зад вас Simple Smile

Мерси много за съветите за разстройството, купих нар и започнах да давам чай от корите и засега няма разстройство пу-пу дано така да остане, че се изтормози много детето, от една седмица яде само корички, сухари, солети, хляб и е видимо отслабнала. Преди 2 месеца тежеше 10 кг. и сега в момента е толкова Confused премериха я на същия кантар като бяхме при педито. А лошото е, че тази сутрин и брат й се събуди с хрема и не го пуснах на детска, за да не разболява и другите дечица. Накупих му плодове, портокалов сок, пък дано пресечем гадният вирус. И да ви се оплача днес на площадката докато тичах след София, брат й се покатерил по едни стълбички и паднал. Даже не видях откъде, нито как е паднал, само го видях как плаче заровил лице в пясъка Cry толкова мъчно ми стана, а той бая си поплака миличкия. И като се сетих как онова момченце потъваше в басейна онзи ден още по-гадно ми стана и му ударих един рев, от чувство за съпричастност дадох на синът ми сладолед за вечеря... той това си поиска миличкия. Сега май е добре, ама малко в повече ми се събра всичко. Хайде целувки и дано утре е по-весел ден.

Деси, сега видях поста ти след като написах моя. Много се радвам за вас! Повдигна ми настроението Grinning и аз искам невъзможни неща, но гледам да се радвам на всеки ден, на всяка разходка в парка, на всяка игра или беля на децата...

Гея, Миа, много, много Hug  Hug  Hug  ще се моля всичко да се развие по най-най-добрият начин и за двете ви!!!
Виж целия пост
# 447
Хайдееее, при Деси нещата се подредиха  luvbed
Сега остава и при останалите

Мечи, мила, ще препорите и разтройството! Стискам палци да се приберете най-сетне вкъщи.
Дивото-диване, при вас как се развиха нещата? Дано и вие вече сте здрави!

Марина, темата не е тръгнала на зле от твоя пост.. Просто най-сетне всеки /надявам се/ си каза какво му тежи.

Гея, дай ти идея за среща докато сте в Бг, пък ние ще се наместим като време който може  Peace

Рени, аз не исках да коментирам, но все пак - на оная бих й разказала играта - бой до посиняване.

Белка вече няма никаква хрема, но кашля много гадно... дано е оздравителния етап, а не влошаващия се...

П.П. Абе ще дойдете вие на мойто - работа!!!! лекува депресии всякакви Simple Smile
Виж целия пост
# 448
Добро ви утро!
При нас нещата се оправят, и най-хубавото е, че се разминахме все пак с болницата. Вече няма хрипове и спазми, дробчето започна да се чисти... Е, ще изкараме още един курс антибиотици /но сега поне не в доза за 5 годишно дете/ и се надявам да се оправим.
Така или иначе аз не съм се притеснявала много, гледам малко по-философски на болестите. А и няма как иначе - аз съм страшно болнава /ще спомена че до 3тата си година имам над 50 пневмонии и бронхити Sad/ та болест не ме плаши, просто ми е неприятно да гледам как детенце се мъчи, прекрасно зная какво е белодробен спазъм,  и да не мога да направя кой знае колко за него.
По другите теми не мога да се включа адекватно, сериозни проблеми не сме имали с милото, понякога си говорим на различни езици, но не произтичат кой знае колко големи драми от това. Аз винаги изхождам от това, че аз не съм идеална, не мога да искам това и от човека срещу мен /независимо мъж, колеги, приятели/. Всеки си има недостатъци и щом някой търпи моите и аз ще търпя неговите/нейните. Компромис и търпение е майката при нас май-май...
Пожелавам на всички крепко здраве, здрави матраци и здрави деца Simple Smile ,ааа и здрави нерви за да преодоляваме останалото

@ Рени - мисля, че и друг път съм ти го казвала, но.... шапка ти свалям за всичко
Виж целия пост
# 449
Ех, Деси, страхотен пост - ето такива искам да чета! Simple Smile))

Аз, такова, да ви се пооплача от мене си, наминавам. Снощи изгорих ръката на Ради с вряла вода. Не е много според мен - на две пръстчета има, ама пак е крайно неприятно. Ама, не е истина в каква серия влезе това дете. Оня ден си одрала бузата, та сега е и синя и подута, преди това трън вадихме, за останалите й премеждия знаете. Та нощес бяхме в Пирогов. Превързаха я, днес ще ходим пак. Още снощи излезе едно мехурче, днес трябва да видим колко още ще има. Сега е с "ръкавичка" на дясната си ръка и естествено у дома (отново не на ясла). А аз се чудя как може да съм такава не просто патка, а патка идиот!

Ками, излови ме - с квилинг се занимавам. Наскоро го открих и се ядосвам, че чак когато трябва да започвам да работя и няма да имам никакво време, се закрастих така. Аз навивам хартийките за сметка на съня си. Оная нощ "творих" до 4:30 - луда работа. На другия ден не знаех на кой свят и на чии хора съм.
Бягам да се освестявам, че нощес малечка като се разбуди след препускането до болницата, ни прави смешки до 3 часа и още ми е много чоглаво.
Хубав ден на всички!
Мия,  Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия