


вие ме разбихте толкова много страници за няма ден и половина.Немога да ги изчета пък и нета ту го има ту го няма.Тук е супер,чист въздух,спокойствие,красива природа,малката постоянно спинка само хапва за 15 мин,играе 20-30мин и пак омаляла.
Добре сте ни дошли, НаТи 
Комплимент от такава красива жена си е направо двоен
За Lux-че подкрепям с две ръце - хем красива, хем лъчезарна, абе пу-пу
Много ще се радвам, ако успеете утре да дойдете. Ние все гледаме някой път И там да се съберем, 'щото ти е близо на теб, а и на други мами 
Вашия тате много ви гледа 
Дано вече сте се успокоили и двамата 
Но пък се поуспокоих 
Да беше взела нЕкой Редутски парцал, има даже неразопаковани, а тя хич не знае на какво да се хвърли 

И аз не съм лесна, де...
Все по-добре сме Крисето. Даже ядох шоколад и му усетих вкуса, което означава, че съм ачик-ачик здрава за утре. 

, мръх, трябва вече да ги пазим човеците явно. Аз изпуснах Каби за първи път когато беше на 7 м. от столчето за хранене от най-високата позиция. Голям страх изживях. 


Майтапът настрана - домашно правен сапун вади всичко
Веси ми донесе, но преди това и сестра ми незнайно от къде изрови едно калъпче правено от майка. Ако искаш, на следващата ни среща, ще ти донеса парченце, да си переш пюреени и акови петна 
Ще правим ли опит за разходка навън, да знам как да се облечем

егати и простотията да ти краде чорапогащниците - още малко и гащите ще ти подноси. кой знае какво още е окраднала без да разберете. дали да не си смениш патрона на вратата - нищо, че ти е върнала ключа? 

като четох и на мене ми се изправи косата, нашето легло е адски високо, води се някакъв английски тип и ако ми се изръси от него направо ще загина

Препоръчани теми