Интервално хранене - тема №4

  • 37 844
  • 740
# 345
уффффф
ГБП съм аз
масло разбира се
какъв мед ме е гонил не знам
сраммммм  Embarassed Embarassed Embarassed

а вишни обожавам
всяко лято в БГ опосквам дървото на село
добре, че късно зреят и ги заварваме
за разлика от черешите

тук не само череши, но и вишни няма
мъкаааа
Виж целия пост
# 346
Вишните ги обичам повече от черешите, определено.
По-киселки са ми, а и пак ми е от детството Simple Smile, а и по-
ароматни.


Виж целия пост
# 347
Добър вечер интервалстващи дами!
При мен освен повечко работа,нищо ново.През седмицата карам на салати и меса основно,а неделята си е преяждаща,там е ясно.Днес в прозореца зелева салата и пилешки дробчета,две ябълки.Въртенето си е както до сега,все още не мога да вместя упражненията,дано скоро и това да се случи.След около 4 месеца велоергометър,разликата е видимо по-стегнати крака и задни части,истината е че има полза.Лека нощ.
Виж целия пост
# 348
Здравейте, моят плодов понеделник се провали, но нищо - колко понеделници има още.  Laughing Laughing Laughing Не издържах и ометох една филия домашен хляб с лютеница.  Mr. Green Сега съм решила да си купя корени от глухарче и да пия чай.  bowuu Харесва ми това, че от както съм почнала поне не съм напълняла.  Flutter Отслабването ще дойде рано или късно, колкото толкова. Иначе ми се иска да сваля около 13-15кг.
Хубав ден.   bouquet
Виж целия пост
# 349
Здравейте Фастчки!

Миши , чудесни резултати споделяш за велото. Браво!
Нямам за хвалене тези дни - всичко е постарому. Само работата ми е нова и в повече  ooooh!
Ще вляза в час , но ми трябва време да свкна.
Лек ден от мен!
Виж целия пост
# 350
Добър вечер.
В прозореца краставици,пилешко с ориз,сирене,маслини,банани.
Вети,и при мен нищо ново,работата си ми е старата,ама и при мен доста в повече.Ще мине,само да изкарам тая седмица,че много ми дойде нанагорнище.Хубавото е,че не се тъпча със сладки неща,както правех преди в подобни стресови ситуации.Интервалното доста промени и хранителните ми навици.
Виж целия пост
# 351
Минавам на вечерен отчет.В прозореца круши,кюфтета с доматен сос,кисело зеле,маслини,кашкавал.Утре ми е тегленето.В работата последните дни ми бяха кошмарни,но всичко приключи и то доста добре,доволна съм.
Лаленце,тези корени от глухарче за какво се пият newsm78И си права,че отслабването ще дойде,просто спазвай прозореца и си изчисти менюто Peace
Виж целия пост
# 352
Добро утро и честит петък!Упорито продължавам да си пиша сама тука Laughing
Днес ще отдъхна след многото работа,заслужена почивка.След обяд ще отчета резултати от контролното теглене.Не очаквам промяна в килограми,но като че ли се смалявам на мерки.Това му е едно от предимствата на интервалното.
Успешен и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 353
Лаленце,тези корени от глухарче за какво се пият newsm78

http://www.monitor.bg/article?id=195584

И аз хвърлям по едно око, ама ме мързи да пиша.  Tired
Виж целия пост
# 354
Резултат от контролното:54.900 newsm44Много,много съм доволна.Интервалното е най-великият режим!
Днес в прозореца краставици,печено пиле,руска салата,печени чушки и малко фъстъци.Мятам се на велото.
Виж целия пост
# 355
Добър ден.Упорит човек съм и ще си пиша и сама,само не знам защо така бойкотирахте темата.
За мен е важно обаче да се отчитам тук и ще го правя.
Днес се заредих с цитрусови плодове и отварянето ще е с грейпфрути и портокали.Планирам в прозореца риба и картофена салата.Утре е неделя и ще си похапна от любимите сладки неща.За сега тази формула работи и даже свалям,макар и малко.Тренировките са си както обикновено и все още не мога да вместя упражненията в програмата,но и това ще стане.
Усмихнат ден!
Виж целия пост
# 356
Привет и от мен! Мamamishi , ей , да знаеш, че никога не си сама. Аз редовно чета, макар и да не пиша често, защото няма какво.
Напълно съм съгласна, че интервалното хранене е супер режим. Дотолкова свикнах с него, че вече хранене през деня ми се струва необичайно. Трайно съм свалила 2-3 кг. , то и не съм се теглила скоро, но съдя по дрехите.
Oт около семица започнах и да плувам, надявам се и това да ми подейства добре , както винаги.
Иначе при мен храната не е много различна- обикновено салата, някакво месо, или риба, плодове, кисело мляко, понякога бира, или червено вино.
Виж целия пост
# 357
Добро утро , момичета и честит ви ден  на християнското  семейство.
 В  къщи     от години  го почитаме  , нали сме  християни ,  а също   е  и ден на  бащата  /ММ  не пропуска  да  го  натърти /. Денят   е  идеален за  разходки  ,но  май ще се  размина с излизането днес  , че   вчера  му дръпнах як шопинг  ,  изхарчих си  всички  спестени за дрехи  пари  ,  даже не ми стигнаха ,  та  си  останах без ново  палтенце / засега /. Тва  да  е  проблема   ,  не  ,че нямам други  ,  но  да сме здрави . Ако  се  чудите  как  я карам   с  диетуването  , веднага  ви  отговарям - никак ,  т.е.  не  диетувам  ,  а  съм си  дала  свободно  , да  видя  мога ли да  достигна  пак 70 оки.  Май  мога  ,  стигнах 67  , яко  тъпчене   ,  нали се  сещате  - всичко  нездравословно - тестено  , сладко    в огромни  количества . Може  би  тия  дни   ще се  взема   в ръце  , че  тая  година имам желание да  отида на  Коледния  банкет   с колегите  . Прави ми  впечатление , че  пишете  по-рядко  ,  не  оставяйте  темичката  да  замира .
Оставям ви  с пожелание за  много   хубав слънчев ден ! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 358
Добро утро.Котани,дано се съживи темата след теб,че в последно време сме трагедия,в повечето време сама си пиша.
Това за християнското семейство е хубаво,че и ден на бащата,нашият още спи Laughing
Мисля,че няма лошо в това да починеш от диети.Понякога след това резултатите са по-добри,един вид рестартиране.Много ще ми е драго да се върнеш към интервалното,но това естествено ти ще си решиш.67кг. на твоята височина не са много според мен.
Днес ми е домакинстващият ден за съжаление,но пък и преяждащия LaughingТака че грабвам парцала,и започвам да мисля шоколад ли ще хапвам първо или фъстъци,пък най-добре двете заедно.
Виж целия пост
# 359
аз ту съм интервална, ту не съм
понякога ми е гладно вечер и хапвам няколко хапки от вечерята на моите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия