Интервално хранене - тема №4

  • 37 844
  • 740
# 360
Ей ме на доволно преяла,чак ми се доспа.Хапнах си домашен кекс доста,шоколадови бонбони,шоколад,бисквити и естествено фъстъци.Всичко това след вечерята,за десерт.Неделята ми е ден за сладости,спазвам го много стриктно LaughingУтре плодов прозорец и нататък както обикновено.
Виж целия пост
# 361
Здравейте!
При мен дежурното уикендско покачване Mr. Green
Започна да ми омръзва,цяла седмица чистя "грешките" си от седмокрая Mr. Green
Понеделника при мен е ден за задачи,ще се поосвободя малко от тях,та да ми е свободна седмицата.
Поздрави на всички!
Виж целия пост
# 362
Добър ден интервалки.
Днес ще карам на плодове,заредила съм се в къщи,така че в прозореца портокали,ябълки и мандарини.Може и някой банан за разкош LaughingУспешна нова седмица!
Виж целия пост
# 363
Здравейте приемате ли нови попълнения от днес по4вам и аз с вас. Режимът ми засега 6те е от 11 до 16 4аса като 6те се старая да го изместя по късно за да мога да ве4ерям с мъжа ми.
Виж целия пост
# 364
Добре дошла бобито и успех!
При нас е уютно и приятно,но се отслабва по-бавничко,имай го предвид PeaceС постоянство,изчистено меню и малко спорт ще сваляш,бавно и постепенно.Има около две седмици адаптационен период също.
Виж целия пост
# 365
Ми аз не бързам за никаде де и се надявам да се полу4и и това си мисля 4е е единствения на4ин да сваля и да запазя теглото си за6тото запо4нах една диета тя е за 10 дена и на втория се усетих 4е след нея 6те имам голям йо йо ефект и се отказах и мисля 4е този режим не е толкова драсти4ен и няма да ми е труден.
Виж целия пост
# 366
Здравейте ,

Еех Миши, търпя критика, никаква не се вясвам в темата  Embarassed. Да не си помислите обаче , че съм изоставила режима   Naughty в никакъв случай.
Имам само един проблем - не се тегля редовно и от там незнам какви резултати имам.
Позволявам си и сладко и тестяно и немога да се спра .

Котани, радвам се че се отби , пак да ни навестиш някой път  Hug

Добре дошла на bobito89!
Виж целия пост
# 367
Ето ме и мен.Не мога да се похваля с нищо и си трая.Влизам да ви нагледам обаче.Днес съм на плодове,утре също-поне такава е програмата.През седмицата спазвам интервала,но в неделя съм френско оформена.Това е-скука.А, да кажа ,че се тегля след плодовите дни.Тарикатка съм.Тогава съм доволна от кантара и от себе си,но в другите дни как е-нямам понятие.
Радвам се,че Котана се появи.Прегръдка и целувка на всички. Hug
Виж целия пост
# 368
Ехеее,голяма активност днес,не си пиша сама,празник Laughing
Бобито,щом не бързаш,на правилното място си да знаеш Peace
Айде бе Вети,де се дяна.Ти постигаш добри резултати,какво изоставяне на режима,да не чувам хич такива работи,особено пък от ветераните тук NaughtyЯде ти се сладко и тестяно в този момент,ядеш.После пък друго ще ти се яде,либерално е интервалното.
Илианчето си ми е на сърце,тя си знае Wink
Виж целия пост
# 369
Разглеждам различните режими, тъй като дългото време на Дюкан си оказа влияние върху мотивацията и сега вече не ми се яде нито месо, нито млечни...т.е. имам нужда от разнообразяване на менюто, но без да си връщам вече свалените кг., а ако може и да сваля още малко, та се спрях тук и прочетеното доста ми допадна. Само искам да попитам - дали може да хапвам например в часовете м/у 16 и 21 основно. Но, ако ми се наложи да изляза на заведение да изместя часовете - само за деня (примерно 18 и 23)?
Виж целия пост
# 370
Здравейте Милички Интервалки....Аз не съм се появявала от месеци...диета не пазя, всичко ми е тясно, качила съм доста...Но не минавам за да се оплаквам,а за да ви почерпя....Ставам Голяма вече  с 1 г нагоре......помъдряла, ама то само така се казва де... newsm78   , а че съм станала голяма...с тия в повечко килца, май е вярно..
Почерпете се мае здраве...




 Не знам кога пак ще намина, ама вече е належащо май....  нищо не ми става... Crazy   вече...ужас, ама хайде ще го мися, след празника...
Виж целия пост
# 371
Ееееее,Пинки,най-после.Да си жива и здрава и много,много щастлива!Дано си дойдеш пак в интервалното,много липсваш на всички.
Добре дошла на инсп.Гаджет.Тук е идеално за задържане,и това дето го питаш може Peace
При мен вчера плодово в прозореца,днес ММ има рожден ден,но отсъства и ще го празнуваме друг път,така че продържавам по план,т.е. нещо месно и салата.Усмихнат ден!
Виж целия пост
# 372
Пинки  ,  честит рожден ден  ,  да си жива , здрава   и   много  щастлива. Дано  успешно  развиеш  бизнеса  си  , пожелавам  големи  успехи  ,  като  зная  какви хубави  неща майсториш  , не се  съмнявам че  имаш  успехи . Аз често  посещавам темите  с мъниста  и  др.  , в които  качваш снимки  на  твои  творения   - много ми харесват . Разглеждала съм ти  и  страничката   ,   страхотни неща  правиш ! Все така  да  ти спори !
И за да  не  е спам - днес пак плодов   . До тук 1 банан  и  2 ябълки  . Чая - 2 чаши . Искам да ходя на Коледния банкет  ,  та  затова  се  взех в ръце .  Много  успехи на  всички   интервалки и  неинтервалки .
Виж целия пост
# 373
Привет.Отклоних се от предвиденото в прозореца,защото и без рожденник се почерпихме у нашите и то все с любими сладки неща.
Котани,какви са тези ябълки и чайове,да не си на любимото ми плодуване LaughingВкарай си хапването в 5 часа и пристигай,че без тебе не вървят нещата в темата,ама хич.
Виж целия пост
# 374
Добро  утро  , какъв прекрасен слънчев ден  , направо  приказен ! Настроението  ми  е  перфектно  ,  дано  не се намери  някой  да го развали .  
 Миши  ,  как да  я карам интервално  и то  на плодове  ,  струва ми се , че няма да  успея  и ще се проваля  ,  а точно когато  нещо не ми се  получава   започвам да се тъпча.  Това ми е   в характера. За това  от няколко дни   се храня  с плодове  ,  е  , вечер ми  е малко трудно  , че  нали  все готвя  ,  ама  за сега  успявам . Наистина  периода на безконтролното хранене  приключи  - от самосебе си  ,  така  както  и  започна.  Само  дето  има поражения  ,  естествено    ,  и то  не малки. Но  са  поправими  ,  няма да ми е  за първи път  да  се справям  в такава  ситуация. Иначе  нали  знаеш , че  си карах без проблем на  интервалното  , но  беше лято  и топло  и някак си  по-лесно  ми  беше. Сега  , в този  сезон  ми се хапва  повече  , през деня  си  огладнявам  , не става  без храна  , та  затова   ще   я карам някак  - до пролетта  , пък ще видя като  се  постопли.  На вас -интервалките  ви се  възхищавам  от сърце  за  волята  , която проявявяте , аз явно  я нямам  през  зимата.  Пак ще  ви  навестявам   ,  постоянно  си ви чета  и ви се кефя. Успешен  и много слънчев ден  ви  пожелавам . Целувки -по много  за  всички -  Heart Eyes Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия